Dodawanie komentarza

Do tematu: racja

Komentarze do artykułu: Aspartam zabija!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

racja

~MARTA P.

2007-06-10 10:39:50

jestem z wykształcenia chemikiem, zajmuje sie technologia procesow produkcji. a hobystycznie zajmuje sie takimi naukowymi doniesieniami,warto wiedziec ze wszystkie substancje dodawane do zywnosci nazwane jako E-i numer sa szkodliwe dla zdrowia, aspartam E-951 jest najbardziej szkodliwy. nie chodzi nawet o to ze produkuje sie z niego w warunkach zlego przechowywania metanol,ale jest trucizna sam w sobie, diabetycy masowo stosuja srodki-słodziki bezcukrowe ktore skladaja sie z aspartamu,wmawia im sie ze sa zdrowe gdy tymczasem aspartan zakloca prace trzustki i powoduje cukrzyce!!!! takze drodzy Panstwo-pozegnajcie produkty LIGHT i napoje gazowane jesli chcecie uniknac cukrzyy i raka i wielu innych chorób z padaczka włacznie.

ODPOWIEDZ

Aspartam, glutaminian sodu

~EWA z PODLASIA

2008-03-24 21:01:54

Szanowna Pani! Obejrzałam dzisiaj na kanale Planete program pt."Rakotwórcza słodycz". Tematem był oczywiście aspartam. Po jego zakończeniu postanowiłam dowiedzieć się więcej na jego temat. Już po przeczytaniu pierwszego artykułu w internecie nieźle się wystraszyłam. Postanowiłam sprawdzić skład różnych produktów, które często spożywam. Aspartam znalazłam w gumie Orbit, którą uwielbiam i kupuję często w opakowaniach po 46 drażetek. Informacja o asp. jest, ale napisana bardzo nieczytelnie. Znalazłam go też w multiwitaminie firmy Zdrowit. Stwierdziłam też, że wiele produktów zawiera glutaminian sodu.Nigdy nie zwracałam uwagi na te składniki. Owszem, coś tam słyszałam, lecz nie wiedziałam, jakie skutki przynosi nadmierne ich spożywanie. Tak mało na ten temat mówi się w mediach. Po rozmowie z siostrą postanawiam ograniczyć jedzenie produktów zawierających te składniki, zwracać większą uwagę na etykiety, spróbować oczyszczać organizm oraz uświadamiać w tym kierunku rodzinę.
   Dziękuję za Pani opinię na ten temat! EWA

ODPOWIEDZ

zmniejszenie populacji....

~kower

2008-09-18 14:07:06

To co teraz tu napisze moze na pierwszy rzut oka wydać się dla państwa śmieszne i dziwne i pomyślicie że jestem następnym nawiedzonym typem, lecz tak nie jest. A mianowicie Aspartam i inne szkodliwe środki są specjalnie zatwierdzone i dodawane do produktów na cąłym świecie ze względu na...... zmniejszenie populacji ludzkiej do 500.000 000 mln.Woda jest fluoryzowana, do szczepionek są dodawane wirusy raka, i wiele mozna tu wymieniać. Trzeba naprawde uważać na to co się je , ponieważ istnieje na świecie grupa ludzi ( morderców) a są to wysoko postawienie ludzie, przywódcy krajów i przedstawiciele finansjery. Ich celem jest zlikwidowanie 80% populacji ludzi i wprowadzenie jednego ogólnoświatowego rządu. Pierwszym krokiem było utworzenie Uni europejskiej, potem bedzie unia Amerykańska i Azjatycka. Ci mordercy chcą nas wytruć, wymordować. Wpiszcie sobie na google - Nowy Porządek Świata i zacznijcie czytać o tym i dowiadywać się coraz więcej.

ODPOWIEDZ

racja2

~karo

2008-12-14 13:47:05

jestes chemikiem????? to chyba kiepskim skoro uwazasz ze kazde E-i to substancja szkodliwa!!! E oznacza kazda substacje dodawana do zywnosci a E to okreslenie handlowe czy uwazasz takze ze E-300 jest szkodliwe???/ bo E-300 to akurat witamina C i jaka ona moze byc szkodliwa albo karotenidy lub antocyjany tez maja oznaczenie E a to sa naturalne barwniki wystepujace w roslinach. idz sie schowaj jak sie nie znasz.

ODPOWIEDZ

spisek?

~ms

2009-03-06 22:37:58

jeśli chodzi o witaminę C, to słyszałem że można na niej koksować;)
   
   do Pana od teorii spiskowej, jeśli Oni chcą zredukować populację świata, to dlaczego robią to poprzez wysoko przetworzone produkty żywnościowe, skoro 80% populacji ludzi żyje w lepiankach albo szałasach w afryce, azji, i ameryce południowej i nigdy podczas swojego życia nie widzieli gumy do żucia z bliska? trochę to przejaskrawiłem ale sens swój ma...

ODPOWIEDZ

witamina C

~iss

2009-03-28 22:14:11

jaka masz na mysli witamine C ? - syntetyczna i pewnie D-ascorbicic acid albo tez L ale otrzymywana w fabryce
   takie tez mamy witwminy w aptece
   
   WSZYSTKO TO JEDNO SZACHRAJSTWO
   
   WEJDZCIE NA stopcodx.pl

ODPOWIEDZ

Aspartam - strzeż się oranżady

~iss

2009-03-28 22:18:43

www.stopcodex.pl
   
   sorry

ODPOWIEDZ

E-300 jest szkodliwe

~Figula

2012-10-03 18:22:44

O tamtych barwnikach nic nie wiem, ale ta sztuczna, bo tworzona laboratoryjnie, witamina C jest szkodliwa, wszystkie sztuczne witaminy są, radzę o tym poczytać... Z tego co czytałam to zwiększają ryzyko zachorowalności na raka, szczególnie prostaty. Były nawet przeprowadzane badania, o których czytałam na jednej stronie...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę