Dodawanie komentarza

Do tematu: Aspartam, glutaminian sodu

Komentarze do artykułu: Aspartam zabija!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Aspartam, glutaminian sodu

~EWA

2008-03-24 21:05:34


   
   
   
   Szanowna Pani! Obejrzałam dzisiaj na kanale Planete program pt."Rakotwórcza słodycz". Tematem był oczywiście aspartam. Po jego zakończeniu postanowiłam dowiedzieć się więcej na jego temat. Już po przeczytaniu pierwszego artykułu w internecie nieźle się wystraszyłam. Postanowiłam sprawdzić skład różnych produktów, które często spożywam. Aspartam znalazłam w gumie Orbit, którą uwielbiam i kupuję często w opakowaniach po 46 drażetek. Informacja o asp. jest, ale napisana bardzo nieczytelnie. Znalazłam go też w multiwitaminie firmy Zdrowit. Stwierdziłam też, że wiele produktów zawiera glutaminian sodu.Nigdy nie zwracałam uwagi na te składniki. Owszem, coś tam słyszałam, lecz nie wiedziałam, jakie skutki przynosi nadmierne ich spożywanie. Tak mało na ten temat mówi się w mediach. Po rozmowie z siostrą postanawiam ograniczyć jedzenie produktów zawierających te składniki, zwracać większą uwagę na etykiety, spróbować oczyszczać organizm oraz uświadamiać w tym kierunku rodzinę.
    Dziękuję za Pani opinię na ten temat! EWA

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę