Dodawanie komentarza

Do tematu: A świstak zawija w sreberko!

Komentarze do artykułu: HAARP zabija walenie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

A świstak zawija w sreberko!

~świstak

2005-01-21 14:44:20

"podgrzewanie poszczególnych części jonosfery" Toż to potrzeba by około 700 kg materii zamienionej na czystą energię przy 100% skuteczności! Wszystkie dotychczas wykonane próby nuklearne nie dały rady tego dokonać a HAARP miałby to zrobić?!
   

ODPOWIEDZ

odp.

~fizyk

2006-01-16 16:27:27

a świstak się zna na sreberkach, więc niech się o jonosferze nie wypowiada, skoro nie posiada nt. temat wiedzy. Ogrzanie jeziora wg twojej teorii też jest niemożliwe, bo wykluczasz punktowe podgrzanie, które może wpłynąć na całe jego zachowanie!

ODPOWIEDZ

możliwe??

~gradient

2006-09-24 14:46:28

Każda substancja ma pewną częstotliwośc charakterystyczną. Skład jonosfery jest doskonale znany, więc rezonans wywoła przekształcenie energii fali w ciepło. To nie jest możliwe, za dużo energii byłoby potrzebne. Zgadzam się z tym, że haarp wpływa na istoty żywe, ale nie sądzę by choć w najmniejszym stopniu wpłynął na jonosferę, nadajniki musiałyby mieć ogromną moc i sprawnośc, a przy częstotliwościach rzędu dziesiątek GHz nie możliwe jest stworzenie takich układów, no może za pomocą klistronów, ale z mojej wiedzy technice nigdy nie udało się wyprodukować sprawnego stosu klistronowego.

ODPOWIEDZ

To jest możliwe.

~Kapitan Ameryka

2006-10-09 00:03:44

HAARP naprawde działa wystarczy sprawdzic klęski żywiołowe z ostatnich 10 lat, najczęściej zdarzają się one u ' wrogów ' ameryki, ale niestety sa skutki uboczne, pierwsze zastosowanie datuje się na 1997 jak donosza źródła nieudane [ przypadek że akurat w Europie, Azji i Ameryce południowej doszło w tym właśnie roku do powodzi stulecia ]

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę