Dodawanie komentarza

Do tematu: anoreksja-to-ja

Komentarze do artykułu: Bulimia i anoreksja u kobiet

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

anoreksja-to-ja

~Meki

2006-06-12 00:39:35

Powoli sama wpadam w chorobę. Ale ja tego chcę! I nie wiem dlaczego wszyscy tak to krytykują...

ODPOWIEDZ

Miałam to samo...:(

~justa

2006-06-12 05:59:14

Ech przeżywałam to samo...powoli w to wszystko wpadałam i chciałam aby tak było!! Teraz chcę zacząć się odchudzać, ale jakoś nie mam tej motywacji!! Ciągle mnie do jedzenia ciągnie!! Nie umiem już nic nie jeść i bardzo nad tym ubolewam!! :( Nienawidzę samej siebie...:( Chciałabym znowu umieć nic nie jeść, nie opychać się i schudnąć ok 8 kilo!!:( Sprobuje od jutra ale nie wiem co z tego wyjdzie...:( Buziaczki :* :* :* :* Jeżeli chcesz pogadać do możesz napisać do mnie na Gy Gy :] 1083765 może Ty dasz mi motywację do tego że warto się głodzić!

ODPOWIEDZ

bulimia i anoreksja u kobiet

~karolin

2006-06-19 06:05:21

co wy wypisujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kkupuje śmierć świadomie bo sama tego chcę.....to jest przerażające!!!ja cierpie na anoreksje bulimiczną już ponad 2 lata. W tym roku zdawałam mature,musiałam przytyć pare kg bo nie moglam się uczyć. Teraz jest już po maturze a moje błedne koło toczy się z hukiem. Wiem że jestem chora, ale (tak jak wy) nie chce być gruba w ostatnich 2 tyg zrzuciłam 5kg i ogromnie mnie to cieszy i przeraża. Kocham czuć kości bioder, nadgartków.. Jest mi tylko bardzo zal moich rodziców...którzy wspierali mnie i płacili za wizyty u bioenergoterapełty, dzięki którym wogóle podeszłam do matury.. proszę was!!!!!!nie pakujcie się w to bagno!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

h

~kdgfy

2006-11-23 05:54:59

fgnjt

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę