Dodawanie komentarza

Do tematu: anoreksja

Komentarze do artykułu: Bulimia i anoreksja u kobiet

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

anoreksja

~wioleta

2005-01-29 08:47:20

ja mam podobne problemy i poszukuję osoby która mi pomoże sama nie daje rady proszę o kontakt 0887185382

ODPOWIEDZ

anoreksja

~Marlena

2005-02-05 19:14:32

czesc wioleta. Ja tez mam wszystkie objawy. Powinnysmy obie zglosic sie do lekarza i tam szukac pomocy tylko ze to jest trudniejsze niz sie wydaje. Zmagam sie z tym od roku. Jem bardzo malo "zdrowych" produktow to znaczy na dzien 2 jogurty albo 2 marchewki, a gdy nie wytrzymam i skusi mnie na wiecej to zwracam. to tak zwana anoreksja bulimiczna. Poza tym regularnie cwicze. To jest okropne uczucie i bledne kolo. Ale nie jestes sama.

ODPOWIEDZ

anoreksja

~Aska

2005-05-24 11:21:30

hej!ja podobnie jak ty zmagam sie z tym cholerstwem.juz od 2 lat zatrowa mi to zycie.2 razy bylam w szpitalu na leczeniu,wyszlam po 2,5m-ca w marcu br.stan moj byl juz naprawde tragiczny.nie moglam sama chodzic juz bylam zyjacym trupem.przy161cm wazylam29kg.uwazaj na siebie i walcz!warto zglosic sie do szpitala na leczenie i terapie teraz mam troche problem z apetytem ale mam nadz ze to minie.w lublinie jest dobra klinika.

ODPOWIEDZ

.....................

~magda

2006-01-06 01:20:11

Musisz wypełnić wszystkie pola!!!dlaczego masz anoreksie
   

ODPOWIEDZ

bulimia

~beatka

2006-04-19 03:21:55

cześć wam wszystkim. nie wiem czy problem mam już za sobą... zmagałam się z bulimią 2 lata temu przez rok i jakoś przestałam ale coraz częściej znowu nachodzą mnie myśli o dopingu odchudzeniowym. Ciężko się oprzeć... nie wiem czy dam radę... pa pa

ODPOWIEDZ

bulimia-mariolka

~mariolka

2006-05-09 10:49:13

czesc! szukam pomocy..:-(chyba. czy znane sa wam jakies kliniki na obszarze wojewodztwa pomorskiego? jesli tak dajcie znać to moje gg 4074629

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę