Dodawanie komentarza

Do tematu: czy to anoreksja ? a moze ....

Komentarze do artykułu: Bulimia i anoreksja u kobiet

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

czy to anoreksja ? a moze ....

~martyna niki185@buziaczek.pl

2005-02-14 14:18:21

ja zaczelam jesc jedna marchewke rano, pozniej pol kawakla razowego chleba, jeszcze pozniej znow marchewka, a potem znowu pol kawalka razowego chlebka. miedzy tymi 'posilkami' jest znacznie duzy odstep czasu i jak zjem to strasznie mnie boli zaladek i che mi sie czasami wymiotowac. czasem wymiotuje a czasami nie. czy to moga byc objawy anoreksji, albo czegos podobnego? a pozatym jak zjem nawet najmniesza zecz, np doslownie gryz chleba to od razu lece na wage i lamentuje, ze przytylam choc casem wcale nie przytylam. wszystko przeliczam na kalorie- jednym slowiem- mam obsesje na punkcie niejedzenia mozecie mi pomoc? przosze?!

ODPOWIEDZ

przyłapana na bulimi...

~ XXXXXXX

2005-03-15 13:33:38

masz anoreksje to bez watpienia... ja przezylam cos podobnego dzialo sie to 2 lata temu kiedy mialam dni ze nie jadlam nic jedynie pilam wode... raz na dzien jadlam serek waniliowy badz jedno jabłko i mierzylam sie tasiemka ile mam w pasie po zjedzeniu i czesto sie przebieralam patrzac czy w ktoryms ubranku nie wygladam grubo... przezwyciezylam ta chorobe gdy po pol roq -gdy wyjechalam na kolonie tam zmuszali mnie do jedzenia ale dziekuje im teraz za to jednak po koloniach zauwazylam ze zgrubialam i zaczelam inna metode odchudzania jadlam i zygalam na przemian nie moglam sie powstrzymac kilka razy na dzien oddawalam jedzenie do kibelka ale gdy byli w domu rodzice czy siostra szlam do piwnicy i tam w worki na smiecie zostawialam swoje zygi... gdy bylam na wakacjach w tym roq pod namiotami chodzilam w kszaczki i tam zygalam...... jedzenie opanowalo moje zycie ..... niestety w ten piatek(11.03.05) gdy tylko wyszedl odmenie chlopak pobieglam zjesc, wchlonelam taka ilosc pozywienia ze ledwo chodzilam zreszta jak zwykle jednak do domu przyszli rodzice wiec wzielam worki i pobieglam do piwnicy...niestety uslyszalam ze ktos schodzi do piwnicy zaczelam wszystko sprzatac zdarzylam tylko schowac zygi zawiniete w worki do rekawa w kurtce jednak wiadro , reklamowka i woda zostaly wtedy ojciec wparowal do piwnicy zaczal sie wypytywac co ja tu robie skoro powiedzialam ze ide do kolezanki ja nie potrafilam nic powiedziec zaczal mnie przeszukiwac i znalazl ...znalazl zawiniete jecsez cieple zygi w rekawie.....to bylo straszne
   pozniej nastala dluga rozmowa z rodzicami ,,,uzgodnili jednak ze dadza mi szanse bede na obserwacji 2 tyg i jelsi wszystko bedzie dobrze nie bede mi kazali isc do lekarza...jednak ja na 2 dzien zrobilam to co zawsze... ale nic nie kapneli... natomiast dzisiaj ;/;/ dzisiaj (15.03.05) ojciec zobaczyl w lazience na podlodze plamke...a byly to zygi...i jest po mnie!!!;/ dzisiaj przyjdzie mama do domu i zapisza mnie gdzies do psychola co ja mam teraz zrobic??!! ja wiem ze nie poradze sobie sama ale ...;/;/ ja niechce!!

ODPOWIEDZ

bulimia

~magda

2006-01-06 01:27:15

cześć gdy jadłam bułke wymiotowałam prosze o odpowiedź 698092960 lub ten 889162608
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę