Dodawanie komentarza

Do tematu: bulimia

Komentarze do artykułu: Bulimia i anoreksja u kobiet

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

bulimia

~xxx

2006-02-16 07:24:39

od pewnego czasu mam napady głodu jestem cały czas głodna a gdy jush cos zjem ( w duzych ilościach ) czuje ze musze isc do ubikacji i zwymiotowac, a gdy tego nie zrobie to zle sie czuje. Po ok 1h od zjedzenia czuje znowu głód!!!
   czasem staram sie nic nie jesc ale moj głód jest ode mnie silniejszy i zmusza mnie do zjedzenia czegoś... Czy jestem chora na bulimie czy moze to cos innego błagam o szybka odpowiedz!!!

ODPOWIEDZ

uwazaj

~M******

2006-06-06 06:22:39

słuchaj ja mam juz bulimie ponad rok i wydaje mi sie ze ty masz poczatki tej choroby!:(wiem ze to nie łatwe ale musisz walczyc z tym zanim bedzie zapozno bo potem to juz tylko jeden wielki koszmar.3maj sie!!!

ODPOWIEDZ

bulimia

~Karolin

2006-06-19 05:53:38

hej! tak, to poczatki bulimii, powinnas jak najprędzej skonsultować się z lekarzem. Ja cierpię na anoreksje bulimiczną, już ponad 2 lata.Przyznałam sie do choroby jakiś czas temu, nie moglam się uczyć i coraz częściej miałam myśli samobójcze. Zrobiłam to dlatego, bo chciałam zdać maturę(zawsze byłam bardzo dobrą uczennica) jestem perfekcjonistką, mam ogromne wymagania do samej siebie , wszyscy mówią ze jestem Sliczna tylko za szczupla, za chuda...Teraz błędne koło toczy się dalej...nie moge! nie chce i nie będe gruba!!!mam 166 i waże 46 kg, gdy mam w pasie55cm czuje sie naprawdę szczęśliwa. planuje wrócić do mojej normalnej wagi tj44.Ja poprostu nie potrafie inaczej.To jest celem samym w sobie, gdy chudne chce mi sie żyć.Błagam Cię!!!!!!!!!!!!!!!!!rozpocznij leczenie, nie wchodz na tą drogę, nie kupuj śmierci na raty...

ODPOWIEDZ

10lat z tym żyję

~Manuelle

2006-09-06 08:36:09

mam bulimię od 10lat, jestm pewna,że Twoje objawy prowadza do tego samego...
   
   odezwij się,jak sobie radzisz,pozdrawiam,M.
   www.bulimia.blox.pl

ODPOWIEDZ

nie daj się

~malutka

2006-10-29 10:43:09

nie pozwól się wpędzić w to bagno, niewarto. ja żałuję moich 10 straconych lat. ni dam rady ich odzyskać. zaczynam nowe zycie. zagladnij do mnie jesli masz ochote
   www.bulimiinie.blox.pl

ODPOWIEDZ

początek choroby?

~kamila21

2008-10-05 18:37:21

witam weszłam na tą stronę poniewaz niepokoję się czy przypadkiem nie mam początków choroby zwanej bulimią. Mam 171 i ważę 72 kg. odchudzałam się jakis czas jednak chciałam przyspieszyc efekty i zaczęłam prowokować wymioty.to trwa ok miesiąca raz-dwa razy dziennie. ciągle myślę o tym zeby cos zjeść czuję sie jak niewolnik jedzenia:(z tym ze jedząc myslę o tym zeby jak najszybciej to oddać. przy każdym kęsie czuję się jakby moje ciało ,brzuch ,łuda stawały się większe. zdaję sobie sprawę z zagrożenia jednak to jest silniejsze ode mnie. nie wiem co robic i czy juz jestem chora????

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę