Dodawanie komentarza

Do tematu: ŚWIATKOWIE JEHOWY O TYM GŁOSZĄ

Komentarze do artykułu: Katastrofa od 2026 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ŚWIATKOWIE JEHOWY O TYM GŁOSZĄ

~AREK

2005-03-16 13:36:56

ZA DNI NOEGO TESZ MÓWILIŚMY O WIELKIEJ WODZIE NIKT NIE NIE WIERZYŁ. teraz mÓwimy o koncu tego systemu.... nikt nie wierzy. ANAFALBETYZM BIBLIJNY TO SĄ TEGO SKUTKI. STUDJUJCIE BIBLIE ONA NIE KłAMIE.

ODPOWIEDZ

Gdyby swiatkowie jehowy

~Sara

2006-08-27 13:08:35

Gdyby swiatkowie jehowy głosili swoje poglądy z miłością i jaką kolwiek kulturą to by ich może słuchano.

ODPOWIEDZ

Światkowie Jehowy

~Kalina 10lat

2006-11-25 09:17:41

Tak to naprawde jest koniec tego systemu żeczy.Poniewarz jestem Światkiem Jehowy ale mam 10lat to niewiele mogę wam powiedzieć.Jeśli macie jakieś pytania to napiszcie list pod adres
   Światkowie Jehowy,ul.Warszawska 14,05-830 Nadarzyn.

ODPOWIEDZ

koniec SWIATA

~Paweł

2007-02-16 07:44:58

To co miało początek,musi mieć też koniec.Ta prosta reguła dotyczy także życia na Ziemi i to niezależnie od tego,czy śię to nam podoba,czy nie.
   Historia życia na ziemi pokazuje jak funkcjonowały rózne gatunki flory i fauny,jak zmieniał się klimat,co było przyczną tych zmian.
   W tej chwili
    Człowiek przyczynia się do zmiany klimatu.Tak jak mówią Ś.J.my sami doprowadzimy do swo
   jej zagłady.Dowody na to są aż nadto widoczne
   Czlowiek-to podobno brzmi dumnie-nie potrafi poradzić sobie z samym sobą, a co dopiero z problemami,które są przed nami.
   

ODPOWIEDZ

swiadkowie jehowy

~pablo

2007-03-20 08:05:28

kazdy czlowiek jest inny i kazdy ma cos do powiedzenia ale biblia mowi o wszystki tylko ze ludzie majo klapki na oczach jest coraz gorzej i bendzie jescze gorzej jak wam sie mowi to mowicie nie!!!!! ale przyjdzie dzien ze zatrzenso wam sie nogi bendziecie palakac i patrzec jak gino wasi bliscy w bibli pisze w czasach konca co ma sie dziac wszystko sie sprawdza to nic nie kosztuje jeszcze macie czas ale coraz mniej......

ODPOWIEDZ

Katastrofa od 2026

~Młot

2007-03-20 13:42:30

Jezus powiedział że dnia i godziny nikt nie zna , skąd ta spekulacja . Prawdą jest bliskość tych wydarzeń , ale większość ludzi po prostu nie dowierza . Lot w oczach swoich zięciów , wyglądał na cudaka . Ale szybko się przekonali , że to oni wyszli na pajaców . Obecnie jest podobnie , większość ludzi stroi sobie żarty , i mawiają wy macie swoje , a my swoje . I na tym zazwyczaj się kończy rozmowa . Szanuje cudze poglądy , ale nie mogę się z nimi zgodzić . Moją powinnością jest ostrzegać przed największym kataklizmem , jaki dotknie rodzaj ludzki . Na pewno nie pragnę nikogo uszczęśliwić na silę . Ale poszukuję ludzi którym ich własny los nie jest obojętny . Szanuje się ratowników za ich pracę . A wyciągniętą pomocną dłoń się kąsa , i to bardzo zajadle .

ODPOWIEDZ

W ksiedze jaremiasza

~Adasko

2007-07-20 13:51:19

jest napisane,moim imieniem sa nazwani,lubia sie walesac,swoich nog nie oszczedzaja,nie modl sie o powodzenie dla tego ludu.

ODPOWIEDZ

GŁOSIĆ PRAWDĘ PŁYNĄCĄ OD PRAWD

~MARLENA

2007-12-07 13:03:56

Trzeba mieć ogromną wiedzę by głosić o Królestwie Bożym.Taką wiedzę posiadają ci którzy skrupulatnie się uczą i z pomocą Boga osiągają wiedzę z Pisma Św. by ratować ludzi.Dosłownie ratować , bo jak za dni potopu NOE również chciał uratować ludzi, lecz oni nie wierzyli że nastąpi wielka ulewa . Gro ludzi pomagało budować arkę lecz nie skorzystali, nie wsiedli ,przez to zgineli.Tak jest dzisiaj Swiatkowie Jehowy chcą ludzi przestrzec przed końcem świata i poinformować że tylko przez Jezusa Chrystusa i głęboką wiarę w Jehowę można ocalić życie.Nastąpi koniec tego systemu -nikt nie wie kiedy-sam Jezus nie wiedział , lecz dowody dobitnie wskazują ze nastąpi to niebawem.Podziwiam Światków Jehowy za madrośc, wytrwałośc, miłość jaką obdarowują innych ludzi , za poświęcenie , bo nie jest łatwo wyrwać w dzisiejszych czasach w swojej wierze i postępowaniu godnym bycia Swiadkiem Jehowy.

ODPOWIEDZ

TEOKRATYCZNE CIALO !

~tomaszek

2008-01-26 12:00:47

Jak wiemy i czytamy ze swiatkowie jehowa, to wyraz na zewnatrz pokazuja nam ze sa ladni a w srodku zepsuci .Jak drzewo oliwne uschnij nie dajac owocu .Milosc do drugiego czlowieka objawia sie u tej organizajci teokratycznej ze nazywajom nas swiatusami , ze zyjemy w bledzie , jedna straznica poruwnala kiedys na okladce swojej naszego Papieza do hitlera a sami sa obozewm zaglady dla siebie podwazajc slowo Boze i wyrywajac konteksty z pisma sw, po to by im pasowalo.Jak wiemy ich zalozyciel by 7 raxy rozwiedziony czy mozna brac przyklad z takich ludzi????? Organizacja zaklamana pogrozona w swojej prawdzie gdzie nie ma odzwierciedlenia w zyciu czlowieka i raelacjami pomiedzy Bogiem.Znam wiele przypadkow jacy oni moga byc naprawde maja wspolny cel posiasc kogos i kierowac jego umyslem oni sa jak plaga tego swiata jak smok ktory czeka buy pozrec narodzone dziecie jak lew krazacy w oddali!!!!!!ZATEM swiatkowie do was te slowa!!!!!! BADZ POZDROWIONY KOSCOL NASZ RADOSNE PROGI NASZE WEJDZ>BADZ POZDROWIANA KROLOWO NIEBIOS W KTORYM UCIELESNILO SIE SLOWA BOGA A TY GORLIWIE PRZYJELAS>BADZ POZDROWIONA SKALO PIOTROWA I KLUCZE >BADZ POZDROWIANA SWIATYNIO NA GORZE SYNAJ >BADZ POZDROWINY SYNU BOZY GDZIE OJCIEC I TY JEDNO JESTESCIE;TEslowa sa istone dla zbawiena czlowieka >a wy swiadkowie probujecie zajc miejsce CHrystusa w kolka pletac o kancu swiata ogarnijcie sie albowiem jestescie faszywymi prorokami

ODPOWIEDZ

BEDA PO MNIE FALSZYWI PROROCY

~tomaszek

2008-01-26 12:24:37

Wracajac do zbawiena czloieka jak wiemy woda umywa nas z brodu tego swiata.CHrzest jest przynaleznoscia do nauk CHrystusowch pozwulcie dzieciom przychodzic do mnie, dlaczego wy odrzucacie cherzest Kosciola jaki daje dzieciom czy dziecko powinn znadz swojego ojca??Czy istota rodziny wam nie jest droga ??? czesto bywa tak ze swiadkowie jehowa uniewazniajom chrzest kosciola w organizacji chszczac drugi raz!!!zmieniajom prawo Boze i tom regule co czlowiek posiadl z Bogiem jest to karygodne.Boze narodzenie czy wy nie umiecie pojac ze przyszlo swiatlo na ziemie ktore w cimnosci swieci a ciemnosc jej nie ogarnela czy o tym fakcie mamy zapomniec ze BOG gorliwy i dobry dal na Siebie i ucielestnil sie w swoim synu. OTO SYN MOJ UMILOWANY W KTOREYM MAM UPODOBANIE!!!!PLUJECIE NA KOSCIOL A NIE wiecie ZE MY LUDZE GO STANOWIMY A NIE MORY TAK GDZIE 2 LUB 3 WZBIERZE SIE W IMIE MOJE TAK I JA JESTEM.jestesce obudni odstepcy od nauk CHrystusowych.KILKAKROTNIE PRZEPOWIADALISCIE KONIEC SWIATA odbierajac BOgu to. jest uwas rozwiazlosc moralna wiem bo znam takie przypadki coz wiecej pisac PRZESTRZEGAM PZRED TA ORGANIZACJA SEKAT SKAT szatana!!!!!

ODPOWIEDZ

światkowie Jehowy

~Michaela

2008-02-14 20:07:47

Jestem córką światków Jehowy mam 12lat i uważam, że powinniśmy wiecej głość.Wiem ludzie nie słuchają, ale zawsze się budujmy nawzajem.Ile lat przetrfaliśmy...
   i to nas buduje!!!!
   TCZEW 14LUTY2008

ODPOWIEDZ

do sary.....

~Siostra

2008-04-17 09:32:48

mowisz o koltorze???to porownaj sobie mlodych jak bluznia. Albo jak Swiadkowie Jehowy glosza to co chwila morzna uslyszec trzaskanie dzwiami, a nawet niektorzy wychodza odrazu z strzelba. Wszycy Bracia staraja sie odniesc z taktem zwykle staraja sie pomoc komus, bylo by tu durzo do wymienienia.

ODPOWIEDZ

do sary

~pierre

2008-07-11 22:47:20

co nazywasz miloscia ? czy masz na tyle milosci aby podzielic sie ja z innymi? jesli nie masz milosci do ludzi i uwazasz ze nie sa oni kulturalni wiec okaz ja wzgledem do Boga i pokaz wszystkim na czym to polega a ten kto jes madry doceni twe zalety

ODPOWIEDZ

Mass media o świadkach Jehowy

~sj-media.eu.org

2008-08-17 22:03:27

http://sj-media.eu.org - świadkowie Jehowy w mediach (prasa, tv, radio, książki i inne materiały)

ODPOWIEDZ

Pokora

~Dawid

2009-04-11 19:12:24


   Witam was wszystkich i powiem tak szacunek to podstawa jeżeli dajecie przykład powołajcie się na biblię a nie kto wie i takie pisanie nie ładnie ..... dam przykład 1 Jana 2 15-17 ..
   15 Nie miłujcie świata ani tego, co na świecie. Jeżeli ktoś miłuje świat, nie ma w nim miłości do Ojca; 16 ponieważ wszystko na świecie — pragnienie ciała i pragnienie oczu, i popisywanie się swymi środkami do życia — nie pochodzi od Ojca, lecz pochodzi od świata. 17 Ponadto świat przemija i tak jest z jego pragnieniem, ale kto wykonuje wolę Boga, ten pozostaje na wieki.
   
   Jeżeli chodzi o głoszenie to tak Mateusza 24 14 ..
   I ta dobra nowina o królestwie będzie głoszona po całej zamieszkanej ziemi na świadectwo wszystkim narodom; a potem nadejdzie koniec.
   
   Słowa Jezusa ... Mateusza 24 35-37
   34 Zaprawdę wam mówię, że to pokolenie na pewno nie przeminie, dopóki się to wszystko nie stanie. 35 Niebo i ziemia przeminą, lecz moje słowa na pewno nie przeminą.
   36 „O dniu owym i godzinie nie wie nikt — ani aniołowie niebios, ani Syn, tylko sam Ojciec. 37 Jakie bowiem były dni Noego, taka też będzie obecność Syna Człowieczego...
   Na koniec Księga Habakuka 2:33 Wizja ta bowiem jest jeszcze na czas wyznaczony i dysząc, śpieszy ku końcowi, i nie skłamie. Nawet gdyby się odwlekała, wciąż jej wyczekuj; bo sprawdzi się niezawodnie. Nie opóźni się....
   Wszystko zależy od ciebie co zrobisz mój adres dawid-schulz1@wp.pl
   

ODPOWIEDZ

Jezus Bogiem Ojcem i Królem

~syn Bozy

2009-06-03 18:13:16

Koniec Świata !!!
   
   Koniec świata dla niewiernych Chrystusowi religjnych i wierzących w ludzi. Rozpoczął się w 1998 roku .Kogo słuchasz temu służysz.Ten świat zatonie ,w swej nienawiści strachu i nie znajomości Boga . Wyobraż sobie Tytanika niezatapialny statek rzekomo że go Bóg nie zatopi , ludzie dają temu wiarę ufając w te słowa do końca , lekceważą sobie szydzą .Gdy Tytanik zaczął tonąć ,to jeszcze dwie i pół godziny , ludzie się bawili na nim ,lekceważąc niebezpieczeństwo ,które im groziło .Kapitan statku o tym wiedział ,już na początku że statek zatonie . Tak więc są ludzie ,którym Bóg obiawił to niebezpieczeństwo i jako kochający Ojciec Duchowy , podaje kazdemu ręke .Tak więc każdy kto uwierzy w Chrystusa jako Ojca Duchownego za Adama który doprowadził do tej tragedii Chrystus ratuje nas wszystkich ,jest naszym Ojcem Duchownym ,cierpiał za nas ,płacąc za nas doskonałą krwią w cierpieniu.Każdy kto wsiadł do szalupy by odpłynąć w bezpieczne miejsce .Dziś szalupą jest Wiara i pomoc ludzi którzy wierzą. Dwa wieżowce to rozprucie tytanika ,czyli koniec świata dla ludzi niewiernych ,a wyzwolenie dla wierzących i ufających Chrystusowi . Kto w ciągu 7 lat nie uwierzy ,utonie bezpowrotnie .Teraz Bóg Chrystus wybiera kosztowności z zepsutego ,zakłamanego świata ,który kieruje się strachem ,kłamstwem ,chciwością ,nienawiścią ,samolubstwem ,pychą gonitwą za rzeczami materialistycznymi, bo myśli ze od tego zalezy życie . AChrystus powiedział kto chce zachować życie ,ten jest straci. A kto uwierzy Chrystusowi i bedzie jemu posłuszny ,będzie żył wiecznie w jego królestwie .Ci którzy nie mają wiary i zaufania do Boga robią to. Tak więc dziś dla materialistów jest raj stworzony przez diabła ,a porządliwość oczu i chciwość ludzka ,jak ich zdradliwe serce które ich oszukuje ,gotują sobie sami zagładę jak Judasz ważniejsze dla niego były pieniądze niż nauki i lekcje od Chrystusa - posłuszeństwo-Ewa w raju też miała wszystko a chciała sobie polepszyć ,bo miała takie pragnienie no i polepszyła .Dziś ludzie też chcą dobrze każdy ma czyste sumienie 'a świat ich przemija jak wakacje.'1jan 2-15,17 bez powrotnie ci ludzie chcą zachować życie , ale myślą o jedzeniu i piciu i o rzeczach materialnych . O Bogu,to co Bóg od nich chce niechcą nic wiedzieć , bo go nie kochają ,tylko kochają swoje samolubne materialistyczne pragnienia i zachcianki . Zostali zchwytani ,jak ryba na wędke przez szatana na te wszystkie świecidełka i nowości ponętne dla oczu .A zagubili w sobie prawdziwą miłość ,prawdę Bożą, sprawiedliwość Bożą , szczerość i uczucia . Odwrócili się od Boga ,zdradzając Boga który chciał dla nich jak najlepiej ,jako kochający Ojciec Duchowy ,by żyli w raju w jego sprawiedliwym królestwie na wieki.J mieli wszystko doskonałe za darmo ,jedynie uwierzyćBogu i być jemu posłusznym ,który chce naszego dobra i wie co dla nas jest najlepsze i kiedy . Ale ludzie chcieli być mądrzejsi od Boga i chcieli mieć wszystko na raz . Ale dwom panomBogom nie mozna służyć i byc posłusznym mat 6-24,34 1 tym 2-3,4 . Nasz Zbawiciel Świata i my chcemy , by wszyscy ludzie Żyli Wiecznie...........

ODPOWIEDZ

ŚW.JEHOWY.USWIECAJA BOGA JMIĘ

~GRAZYNA

2009-10-07 23:57:22

JA ZNAM ŚWIATKÓW JEHOWY, OSZCZEGAJĄ NAS ABYŚMY ŚiĘ OPAMIETALI OSTRZEGAJĄ O ARMAGEDONIE CZYLI KONIEC SYSTEMU RZECZY,ŻE NASTĄPI RAJ NIE BEDZIE WOJEN CHORUB ANI ŚMIERCI JUŻ NIE BEDZIE ANI BÓLU ,CIERPIEŃ,ANI ŁEZ TO CO POPRZEDNIE PRZEMINELO.KOŚCIOł otym nie mowi bo wszyscy jdziemy do nieba nie ma zycia po smierci umieramy iczekamy na zmartwystanie anie jak kosciol nas nalucza.LUDZIE NIE CHCA OTYM MOWIC LEPIEJ IM TAK BAWIC SIE KOSCIOL NIE NALUCZA PRAWDY .ABIBLIA WYRAZNIE NAS OSTRZEGA NWROCIC SIE BO MOZE BYC ZA POZNO BOG JEHOWA WSZCZEPIL NAM MILOSC ABYSMY SIE WZAJEMNIE MILOWALI TAK JAK ON NAS UMILOWAL I DAL NAM SYNA JEZUSA CHRYSTUSA IODAL ZA NAS ZYCIE J KTO WNIEGO WIERZY BEDZIE MIAL ZYCIE WIECZNE ,TAK WIEC MY LUDZIE GONIMY IZA CZYM ,,BOGACTWO.JNACZEJ NAZWAC WYSCIG SZCZUROW CORAZ BAJDZIEJ GONIMY ZA LUKSUSEM A GDZIE JEST WTEDY BOG JEHOWA ZAPOMINAMY NIE USWIECAMY JMIENIA BOZEGO AOTO WLASNIE CHODZI.JAK BIBLI SIE DOWIADUJEMY TO DOPIERO POCZATEK BEDZIE WIELKI UCISK JAKIEGO JESZCZE NIE BYLO ZARAZY JEDNA PO DRUGIEJ ,SLUSZE GLOD,WOJNY ,KATASTROFY, JTAK STANAC CO SIE DZIEJE NA SWIECIE TO CZY SIE NIE SPRAWDZA .NIKT NIE ZNA TAK NAPRAWDE KIEDY TO NASTAPI TAK JAK NIE WIEMY CO NAS JUTRO CZEKA.J TA DOBRA NOINA BEDZIE GLOSZONA NA CALEJ ZIEMI A POTEM NADEJDZIE KONIEC.SWIATKOWIE JEHOWY GLOSZA JEZUS POWIEDZIAL POZNACIE MOJCH BRACI WSROD NICH BEDZIE MILOSC.

ODPOWIEDZ

Duraki

~Mirek

2010-02-21 18:14:59

Ciemianki bez wykształcenia tylko tak sobie wyobrażają zbawienie

ODPOWIEDZ

jest to ciekawy przypadek

~Urszula J

2011-05-14 22:34:20

przypadek raczej psychiatryczny,ci wielcy zboru a zwani jego sługami to manipulatorzy to typowe cwaniactwo,są niestety niebezpieczni ,jeśli rodzina jest podzielona ,część jest świadkami to duga część to swiatusy i kontak z nimi jest raczej nie wskazany,tworzą podziały nawet w rodzinie,"płukają umysł aż zdobędą nad nim władzę i taki sługa decyduje co wolno a co nie.W latach 50tych nie wolno było nosić nawet biżuterii przez kobiety a nawet symbol związku kobiety z męszczyzną to jest obrączka była nie noszona bo słudzy tego zabraniali.Nie używają czyli nie spożywają kri ,z tego tytułu umioera wiele dzieci którym nie może pomóc medycyna bez krwi,każdy głos ze świata medycyny że coś się udało zrobić bez krwi jest głęgoko nagłaśniany aby utwierdzić w swych przekonanaiach.Spożywają przecież mięso w którym zawsze pozostaje mała ilość krwi ale to im nie przeszkadza,głoszą że wilk z barankiem paść się będzie czyli wilk "przejdzie"na wegetarianizm czyli zmieni uzębienie jelita i inne narządy.Dosłownie tłumaczą to co im pasuje.Ustalili symboliczną liczbę 144 tyś jako ilość sług którzy rządzić będą z Jezusem,pozostali na ziemi ,nie tłumaczą tej liczby jako coś co mówi o dużej ilości ale o dokładnej liczbie wwybranych sług,choć nigdzie nie napisano kiedy coś nastąpi i określało w dokładnych liczbach,przepowiadali armagedon ,sprzedawali domy nie szli do pracy i gdy się nie sprawdziło było wielkie rozczaroanie

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę