Komentarze do artyku³u: TykajÄ…ca bomba 2012 roku
To ja już teraz chciałem
~wstyd
2006-05-24 15:03:20
z tego miejsca pozdrowić babcię. Babciu!!! Nakram mojego pieska!!! Bo zdechniez głodu.
ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci zamieszczane przez u¿ytkowników tej¿e strony. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
