Dodawanie komentarza

Do tematu: Nie bedzie konca swiata.

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nie bedzie konca swiata.

~Rassil

2006-06-01 02:17:20

Jak to ladnie napisal ktos wczesniej.
   
   Nie bedzie konca swiata poniewaz TYLKO Bog wie kiedy bedzie, a skoro ludzie mysla ze to bedzie 2012 to nie moze byc wtedy bo ludzie nie moga wiedziec kiedy bedzie. Proste ;-]
   
   Ale mysle ze perspektywa katastrof lub czegos nieprzyjemnego jest calkiem realna. A wy jak myslicie? :-)

ODPOWIEDZ

...

~MiChAeL

2006-06-06 05:51:56

Zgadzam sie z tym...:D

ODPOWIEDZ

Ja się troche boje

~Bojący grzechu

2006-06-30 01:33:02

Masz rację że bóg tylko wie o końcu świata i żeby przewidzieć zagłade trzeba się równać z panem bogiem ale nikt się z nim nie równa bo to niemożliwe................ a co jeśli naprawde będzie końec świata ? przecierz słońce może Spalić ziemie do cna

ODPOWIEDZ

fakt

~MoniA_14

2006-06-30 02:29:37

To prawda że tylko Bóg wie dokładnie kiedy skończy się wszystko:) ale teraz rozwinęła się tak technologia,że możemy wszystko wybadać (wszystko jak wszystko,ale naprawde bardzo wiele rzeczy)...też słyszałam że w stronę ziemi leci przeogromny Meteoryt który jest 10 razy większy od ziemi i w nas uderzy i zginiemy....jak narazie nie zmienia toru....o roku 2012 jest bardzo głośno.Już sama nie wiem co mam robić: rzucić szkołę czy nie? korzystać z życia czy nie? Narazie sie wstrzymam,ale w 2012 (od początku tego roku) zaczne korzystać :-) pozdrawiam:*

ODPOWIEDZ

Skąd ta pewność?

~racjonalny

2006-07-13 02:55:43

A co, jeśli Boga nie ma...

ODPOWIEDZ

a ja się nie lękam

~Lena

2006-07-28 04:09:13

Hej wierzący :-) wierzycie , że Bóg jest w każdym znas? Tak, prawda? W takim razie kazdy znas może doznać objawień , tak? I każdy może wiedzieć to cowie Bóg. Kochani, Bóg to nie jest facet z brodą. Kiedy wy to pojmiecie? Bóg to Ja i Ty i każdy człowiek i stowrzenie i kamień i woda...
   to po pierwsze
   A po drugie - ja się nie lękam -ja się starm żyć tak, żeby kiedy nadejdzie taki czy inny koniec / początek nie żalować życia i móc spojrzeć sobie i innym prosto w oczy. I nie jestem idealna ale pracuję nad sobą.
   Bądźcie dobrzy dla siebie - dla innych, i nie ograniczajcie siędo religii i lęku!!
   Przesyłam Wam Najszersze Życzenia DObra :-)

ODPOWIEDZ

do Was

~tutejszy

2006-09-02 01:49:55

Lena...racja, w zupełności podzielam Twoją opinię...Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

KOniec swiata

~niunka

2006-11-02 12:22:26

a skad wiesz ze Bog istnieje? Moze to sa tylko wymysly tych wszystkich swietych...nikt nie wiem na sto procent czy bog istnieje i kiedy bedzie koniec siwiata...bo ti juz ma byc ktorys z kolei koniec...

ODPOWIEDZ

Maybe

~Ktoś

2006-11-10 15:19:59

Kto powiedział ze koniec świata? Może amerykanie wymyślą coś może zbuduja styatek kosmiczny i tam bedzie się żyło :).

ODPOWIEDZ

A ja wiem!

~Alojzy

2006-12-21 10:29:18

Że Bóg naprawdę istnieje.first primo:kiedyś na historii mieliśmy o Panu Jezusie-że nauczal,ża chrzescijanstwo sie rozszerzało.Tak wiec Pan Jezus naprawdę istniał(pod postacią człowieka).Second primo:teraz trzeba Mu uwierzyć.
   
   
   To niep[rawda ze w Ziemie uderzy ten meteor bo zniszczyl by całą ziemie,a Pan Bóg nie dopuściłby do tego.Jeśliby amerykanie wybudowali ten statek to tylko dla siebie,bo nie wybudowaliby tego do 2012 od teraz,przynajmniej nie dla kilku miliardów ludzi.

ODPOWIEDZ

Hahaha

~Szczęśliwy

2007-02-03 03:35:28

Wybaczcie, nie jestem nietolerancyjny ale wy jesteście strasznie ograniczeni, jeżeli naprawdę wierzycie w to co piszecie. Niech ktokolwiek udowodni istnienie Boga. Nie da się tego zrobić bo to narazie nie możliwe, tak samo jak udowodnienie, że Go nie ma (co nie jest wogóle możliwe). Dzisiejsza nauka jest w stanie dowieść naprawdę wiele. Nie wmawiam nikomu, że będzie jakiś koniec świata w 2012 ale z drugiej strony nie wiadomo czy Majowie nie mieli racji. To kolejna rzecz, której nie można udowodnić. Osobiście polecam cieszyć się życiem tak jakby końca świata nie miało być i poczekać spokojnie do 2012, jak cywilizację ludzką szlag trafi to i tak nic na to nie poradzimy. po co się martwić? a co do tych z was, którzy argumentują swoje opinie cytatami z Bibli to podziwiam waszą wiarę i żal mi waszego ograniczenia. pzdr

ODPOWIEDZ

do Szczęśliwego

~Sally123

2007-04-06 12:52:50

A mi żal Ciebie Szczęśliwy, bo wiara ta istnieje naprawde, szkoda że wielu jeszcze ludzi nie chce w to uwierzyć i zaakceptować. Myślę jednak, że to sie zmieni. I my nie jesteśmy ograniczeni, bo ta wiara istnieje naprawdę i wszyscy wy, którzy macie wątpliwości, uwierzycie w swoim czasie.
   A ta Lena głupio napisała, Bóg jest jeden, bo jakby każdy był bogiem, to na świecie dopiero by było...kiedy wy się wreszcie opamiętacie, ludzie? Zastanawiam się, czemu wypowiada się tu więszkość niewierzących, itp.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę