Dodawanie komentarza

Do tematu: Czas wielkich zmian

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Czas wielkich zmian

~Krzychu

2006-09-02 14:38:22

I przyjdzie czas selekcji, czas następnej szansy, która będzie dana człowiekowi...
   Ci, którzy potrafią wierzyć, mieć nadzieję i kochać przyżyją, inni umrą by narodzić się jeszcze raz w procesie reinkarnacji, jednak w czasach, które nastąpią po selekcji (następna szansa - łatwiej jest się stać idealnym w świecie magi i miłości niż w świecie zła i nienawiści), a zginie wielu, pozostanie tylko gromada, która zbuduje świat pełny miłości i wiary oraz nadziejii, cywilizację opartą o dobro i magię. Świat jest kreacją wierzeń jego mieszkańców... wiara tworzy świat, a miłość życie... my ograniczamy siebie samych przez strach, który jest odwrotnością wiary lub tą wiąrą opartą o zło...
   
   Chodzimy, jemy, pijemy nie dlatego, bo tak świat został skreowany, lecz dlatego, bo w to wierzymy (wierzyć znaczy móc, a móc znaczy nie mieć wątpliwości). Jednak któż jest w stanie uwierzyć (nie mieć ŻADNEJ wątpliwości) w to, że uniesie samochód siłą woli ??
   
   Dziś świat kreuje 6 mld ludzi (i inne istoty mniej rozwinięte intelektualnie, ale za to nie czyniące zła - zwierzęta), po selekcji zostanie nas niewielu i świat będzie kreacją 100 ?? 1000?? 10000?? 100000?? ludzi?? moze więcej... jednak wszystko będzie łatwiejsze, a ci którzy umrą narodzą się kolejny raz jednek w świecie miłości i magi, by kontynuowac drogę do boskości by stać sie człowiekiem, a następnie BOGIEM.
   
   2012 czas zmian ?? MAM WIELKĄ NADZIEJĘ, ŻE TAK
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę