Dodawanie komentarza

Do tematu: koniec świata

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

koniec świata

~cin1194

2006-09-07 11:07:12

"NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY"_ludzie wy wierzycie w to a to jest gowno prawda.koniec świata może być teraz!!!

ODPOWIEDZ

koniec świata

~Nok

2006-09-11 07:44:45

cin1194 ma racje, ja tylko w "słowa" napisane w bibli, ale niewiem dlaczego te wszystkie przepowiednie, majowie, sumerowie wywołują u mnie coś niepokojącego...
   Jak zapewne zauważyliście kalendarz sumerów i majów kończy się 21 grudnia 2012, tego dnia ma nastąpić "zmiana biegunów", ale sumerowie piszą też o planecie Nibiru (znana także jako planeta X), i o jej katastrofalnym uderzeniu w Ziemię. Nostradamus przepowiedział koniec świata w innym roku. W zapiskach Nostradamusa jest też napisane o "Epoce Wodnika" która ma trwać 1000 lat i ma przynieś spokuj i "miłość", to mi przypomina biblie. Wiem tylko jedną żecz która jest prawdziwa:
   Apokalipsa wg. Jana. 1:3
   Błogosławiony ten, który czyta, i ci, którzy słuchają słów proroctwa i zachowują to, co w nim jest napisane; czas bowiem jest bliski.

ODPOWIEDZ

Jak to jest nie wie nikt.

~Ada

2006-11-08 11:03:07

Z tego co słyszałam to zmienią się bieguny ale MAGNETYCZNE

ODPOWIEDZ

huja kurwa zakopianka

~IMAGE

2007-03-14 04:18:21

kurwa nie morz być końca świata bo molas odcią se pyte a w 1212 mają budować zakopianke w poroninie

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę