Dodawanie komentarza

Do tematu: Jak powstało coś z niczego?

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jak powstało coś z niczego?

~Monika

2006-10-14 11:49:49

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak powstał Bóg? Co było przed Wielkim Wybuchem? Ja się zastanawaiłam, ale nie mogę wyobrazić sobie tej pustki...To było biliony miliardów lat temu. Kto wie, czy wreszcie nie nadejdzie koniec świata? Tylko Bóg to wie. Wiem, że było już mnóstwo "końców świata", ale ludzie wtedy się w to bawili, a teraz to co innego! Teraz to wszyscy odliczają miesiące, w końcu lata...Jeszcze 6 lat! Właściwie 5, bo zaraz zacznie się 2007r. I sprawdzi się też przepowiednia z papieżem. Wszystko się tak pomiesza i rzeczywiście w 2012r. dojdzie do Wielkiej Katastrofy. Na ziemi pozostaną tylko dobrzy ludzie. To nie, żeby postraszyć. Jaki jest ten dzisiejszy świat? Ja postanowiłam sobie, że będę dobra, nawet gdyby koniec świata był jeszcze daleki. Spróbujcie zagłębić się w własne myśli, może coś wywnioskujecie.

ODPOWIEDZ

MonikA Masz rację...

~White Leopard

2007-03-14 03:30:57

Oglądałaś Nie do wiary, odcinek 2012? Jak go zobaczyłem to do dziś mnie brzuch boli... Rok przed będzie najgorszy...

ODPOWIEDZ

nie, niestety

~autorka (Monika)

2007-03-14 06:19:37

Nie, niestety nie oglądałam, bo nie ma TVN-u. Rok przed najgorszy? Czytałam, że przeżyją tylko ci, którzy przygotują sie do konca....brrrr. Trzeba coś zacząć robić, ale za bardzo nie wiem, co!

ODPOWIEDZ

Trzeba działać rozsądnie...

~White leopard

2007-03-19 04:37:25

Najlepiej wkręcić się do jakiegoś transportera na księżyc przygotowywanego specjalnie na tę okazję, ale niestety polecą tylko Amerykanie. Tak czy inaczej podobno tam jest o tym głośno, tylko w mediach nie mówią, żeby nie rozsiewać paniki

ODPOWIEDZ

no

~kkk

2007-04-22 03:39:25

tez zastanawialam sie jak powstalo cos z niczego..ale my narazie nie jestesmy w stanie zrozumiec takich rzeczy...

ODPOWIEDZ

tak...

~autorka

2007-05-02 05:09:34

Nasz mózg jest "ograniczony" i nie możemy postrzegać wszystkiego zmysłami. Będzie to możliwe dopiero po śmierci. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Nie tak

~White Leopard

2007-05-29 07:14:26

Nasze mozgi nie sa ograniczone lecz - organiczne i w tym problem, jak beda kiedys "uwolnione" od ciala i w postaci ducha, to pojmiemy wiedze nieograniczona. Ciekawe czy materia duchowa sklada sie z jakiegos eteru, czy tez czastek...
   
   Aha, gdzies w kosmosie odkryto planete bardzo podobna do naszej, na ktorej panuje temperatura rowna zeru, i jest na niej woda. Niedlugo powstanie najwiekszy na swiecie teleskop, na rzecz swiatowego instytutu badawczego, wiec moze sie czegos wiecej dowiemy, choc nie wierze w inne cywilizacje. Szczegolnie jak wyobraze nas sobie w niebie z Aniolami, i ufolami...

ODPOWIEDZ

do White Leopard

~autorka

2007-05-30 07:33:23


    No i w tym sęk, że nasz umysł bedzie nieograniczony dopiero po śmierci, a teraz co możemy zrobić? Najdalsze osiągniecia, to jasnowidzenie i telepatia.
   
   
    O tej palnecie słyszałam. Czy ona jest gdzieś w innym układzie słonecznym? Ile jest tych układów? Nie wyobrażam sobie życia na innej planecie - zanim my byśmy coś takiego osiągnęli, na bank byłby koniec świata.
   
    "Problemem ludzkości jest to, że podbijają kosmos, a nie dbają o Ziemie".
    Nie pamiętam dokładnie tego powiedzenia, jakoś tak to szło, ale jest to prawda, zastanówmy się na Ziemia najpierw - jak ocalić ją i przy okazji nas od zagłady. Sam widzisz, co sie zaczeóo wyrabiać z pogodą, wszysto przez tą oś ziemi, która się przesunęła...

ODPOWIEDZ

lol

~Morales.PL

2007-11-15 20:31:52

niema boga,,,bo ziemia jest zrobiona z pyłu i gazu,,,,,,bóg niemógł stworzyc ziemi bo jeszcze nieistnial,,,,,puzniej kiedy ziemia byla....bóg niestworzyl zycia,,,,bo meteoryt spadl,,,,,na nim bylo zycie,,,i potrwalo miliony lat zeby zycie bylo,,,,,ktos wymyslil boga,,,,wy sie modlicie do nikogo,,,,,,bo ja tylko ogladam discovery i tam o wszystkim sie dowiaduje,,,wiec uziwecie a jak nie to ogladajcie discovery codziennie

ODPOWIEDZ

hyaaha

~Morales.PL

2007-11-15 20:41:24

no coty to są zarty!!!!! buhahahahahahaahaahhaa daliscie sie nabrac,,,,wiem troche jestem pojeba** bo zawsze tak zartuje.....nigdy bym takiego czegos nienapisal,,,niegniewajcie sie .

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę