Dodawanie komentarza

Do tematu: CO NA TEN TEMAT SADZI KOśCIOL?

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

CO NA TEN TEMAT SADZI KOśCIOL?

~ktosia

2006-11-25 05:46:12

Ostatnio, gdy byłam w kościele, Msza właśnie była poświęcona tematowi KOńCU SWIATA. Wynikało z niej, że tylko sam Bóg zna rok, datę i godzinę. Więc ludzie nie mogą jej znać, to proste, skoro nawet Pan Jezus nie wie! Koniec będzie w najmniej oczekiwanym momencie. Nie możemy też przypszczać, że to początek końca, bo tak nie jest. Przygotowywalibyśmy się na coś, oczekując końca. Ale nie możemy oczekiwać, bo Bóg wie, że spodziewamy się końca. Zatem kilka, kilkadziesiąt, lub kilkaset lat po 2012r. dopiero nastapi koniec. Nie ma się co łudzić. I tak nic z tego nie będzie. Kto przesadnie w to wierzy (czytałam kilka takich artykułów, np. jakiejś nastolatki) jest w błędzie i niech w porę się opamięta. Przyznam, że gdy chodziły te plotki, też był moment, że uwierzyłam. Po co mamy wierzyć w coś, co nie będzie prawdą? Ludzie, słuchajcie Boga, a nie tych wymysłów i wierzcie tylko Jego słowom!!!
   Bóg dał nam życie, które jest najpiękniejszym darem ze wszsytkich możliwych. Tak nam się naprawdę spieszy do końca? zastanówmy si ewiec

ODPOWIEDZ

ŁOŻESZ

~KARNAWAL

2006-12-09 08:55:44

AAAAAAAAAAAAAAAAA WSZYSCY ZGINIEMY!!!!

ODPOWIEDZ

af

~asf

2006-12-30 04:00:45

A kto powiedział za to ma byc koniec?Moze byc niewesolo ale nie ze odrazu koniec

ODPOWIEDZ

ha

~xxx

2007-01-19 10:02:56

to skoro ten twój Bóg jest dobry to skad wziela sie epoka zlodowacenia i te olbrzymie gady

ODPOWIEDZ

odpowiedź do ha xxx

~autorka (ktosia)

2007-01-22 07:39:39

Myślę, że powinieneś to wiedzieć...
   Gady były pierwszymi zwierzetami, które żyły na ziemi (dinozaury), epoka lodowcowa, to także dzieło Boga. Gdyby nie to, nie byłoby dzisiaj jezior, np. polodowcowych.
   Szerzej możesz pzreczytać sobie w naukowych książkach.
   A i jeszcze jedno: dlaczego urzyłeś sformułowania "Twój Bóg"? Przecież to jest "Nasz Bóg"!, no chyba, że jesteś ateistą, to inna sprawa, ale wtedy nie powinieneś tak komentować, bo miliony ludzi na świecie wierzą w tego, prawdziwego Boga.

ODPOWIEDZ

LTH

~Lth

2007-02-02 10:11:43

po pierwsze jebana chrześcijańska idiotko wcześniej były płazy a jeszcze wcześniej ryby itd.
   Po drugie gdzie jest twój bóg ??? Odp 1 - w twojej dupie? 2-w niebie czyli w powietrzu? 3-pod ziemią może? Po trzecie dla ciebie koniec świata nastąpił w dniu twoich urodzin Fuck Off And Die!

ODPOWIEDZ

do lth

~autorka i znajomi

2007-02-03 08:25:28

Skończony durniu, nie obrażaj ludzi i ich uczuć, w ogóle tu się nie wpisuj, bo sam jesteś jeb..... I tak tego pożałujesz. Skończmy już z tym. Już ci nie odpowiem, bo nie ma sensu, głupiemu się ustępuje. Pisałam już, NASZ, nie mój Bóg, i znowu to samo, ty jestes kompletnie walnięty, lepiej się nawróć. Poarło mnie 42 moich koeżanek i znajomych z 42. Do takich idiotów się nie odzywam

ODPOWIEDZ

to tego pieprznietego kolesia

~ktos

2007-02-07 14:06:08

ty jestes poprostu pizgniety. ona ma racje a z twoja inteligencja to nawet bym sie nie wypowiadal. W dupie to ty moze cos masz nie wnikam co ale zapewne w glowie masz pusto :/

ODPOWIEDZ

a kogo to obchodzi?!

~Ania

2007-03-04 04:46:44

co ty kurwa pierdolisz??? jaki bog? boga wymyslili ludzie! on byl zwyklym czlowiekiem! nie byl wcale taki wspanialy. poczytaj troche na ten temat to zmienisz zdanie (zakazane ewangelie np. judasza) kosciol kryje przed zwyklymi ludzmi tyle tajemnic. co dzialo sie z bogiem przez 30 lat jego zycia? nic o tym nie wiemy. byl alkoholikiem, zlodziejem a moze mial zone i dzieci ktore potem zostawil zeby zostac meczennikiem? ( w ten sposob wymigal sie od alimentow hehe) w bibli zostaly zamieszczone tylko wybrane ewangelie , ewangelie ktore nie podobaly sie kosciolowi zostaly odrzucone i oto w ten sposob powstala bilia. jak mozna w niego nie wierzyc skoro byl taki wspanialy nie? a co do tego konca swiata too predzej uwierze naukowca ktorzy od wielu lat prowadzia badania nad takimi zjjawiskami niz ksiedzu ktory nie potrafi odroznic trzesienia ziemi od tracy powietrznej a pierdoli ze tylko wymyslona przez nas ludzi istoota nazwana bogiem moze wiedziec kiedy bedzie koniec swiata. a tak wogole to czemu wszyscy od wielu wielu lat zajmuja sie przeppowiadaniem konca swiata? moze ziemia i zycie na niej bedzie istniec wiecznie? kto to wie? ja tak do konca w to nie wierze naukowcy tez moga sie mylic ale kto wie? przezylismy juz tyle koncow swiata... moze i ten przezyjemy. (czym tu sie martwic skoro bog istnieje to i tak spotkamy sie w niebie hahahaha ewentualnie niektorzy pare pieter nizej....) pozdrawiam

ODPOWIEDZ

odp. do ania

~admiral185

2007-03-04 09:59:24

ale se wymyśliłaś, zakazane ewangelie są dla ludzi, którzy żyją, bo uważają, że TAK JUZ JEST I KONIEC, i ty mówisz o jakiśch końcach świata, które już były? zastanów się dziewczyno i nad tym, jak sie odzywasz do ludzi i jaki masz stosunek do Boga, eee tam, wy wszystko zrozumiecie dopiero jak przyjdzie co do czego, ja już nic nie mówię, żałośni jesteście pod tym względem, skoro wierzysz w życie po śmierci, to czemu nie w Boga? I co ty chcesz od kościoła? nie interesują mnie odpowiedzi na te pytania, sama sobie przemyśl, bo nie chce mowić, ze jesteś sto lat za murzynami....a tak przy okazji, to wszyscy jesteśmy zdrowi...
   ubawiłem się tym dennym komentarzem...jacy ludzie są...a szkoda mi słów!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

tak, tak

~bomba-tyk

2007-03-07 09:37:36

popieram odpowiedź admirala, ta ania musi mieć nieźle poprzestawiane w głowie, ale cóż...zdarzają sie tacy ludzie, tylko szkoda, że psują wystrój forum, no nie?

ODPOWIEDZ

...

~kaś

2007-04-22 03:44:02

bóg stworzył świat i dał ludziom wolną wolę i dał im prawo do wyboru może dlatego jest tyle zła na świecie, niezastanawialiście się nad tym?

ODPOWIEDZ

Glupim jestes

~Lord Siek@

2008-05-25 22:31:22

bog nie istnieje... Nauga rzadzi!

ODPOWIEDZ

gfjkhkh

~jhkjll;l

2008-11-29 17:06:16

NAUGA widac wlasnie jaki jestes wyszkolony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rozpedz sie a drzewo samo cie znajdzie bo gdybys ty je probowal znalesc pewno bys sie zgubil w tym twoim swiecie NAUGOWYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

nie pojmuję

~ciemniak

2008-12-28 01:23:33

eeeeeeee. co to jest NUAGA? Kaczyńscy?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę