Dodawanie komentarza

Do tematu: o końcu

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

o końcu

~aphaville

2006-12-11 02:44:48

Dawno temu w Rzymie żyła mała sekta przepowiadająca nadejście -kogo -Jezusa. Mowa tu o chrześcijanach. Ok. Koniec miał nastąpić albo w którąś rocznicę jego śmieci bądz narodzenia. Póżniej mamy strach roku 1000 a później co jakieś 100 lat przepowiada się koniec świata - na świecie uznającym kaledarz "od narodzin Chrystusa". Jakoś świat sę nie skończył. A jaki był strach roku 2000? Prawda 2012 jest pierwszą datą która ni jak nie pasuje do tego co opisuję. Uważam że nie nastąpi armagedon ale możliwe jest prześćie naszej świadomości na wyszy poziom.
   

ODPOWIEDZ

za mało czytacie

~WOJTAS

2006-12-31 06:35:13

Uważam że coś w tym jest, napisano już masę książek na temat upadków wcześniejszych cywilizacji i to o wiele bardziej rozwiniętych niż nasza. Są na do geologiczne dowody, dowody na to, że wraz ze wzrostem aktywności słonecznej cywilizacje w dziwny sposób giną. Najpierw proponuje wam dokładnie se poczytać książki na ten temat a później się wypowiadajcie na forum...

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę