Dodawanie komentarza

Do tematu: Teraz jest PRZEDOSTATNI PAPIEZ

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Teraz jest PRZEDOSTATNI PAPIEZ

~Klavia

2006-12-28 07:53:49

W pewnej książce o przepowiedniach Nostradamusa przeczytałam, że Benedykt XIV ma być głową kościoła przez cztery lata (w kwietniu 2007 miną dwa), więc jeszcze dwa lata. Po nim ma być murzyn, który będzie złym papieżem, dojdzie do tragicznej dla ludzkości wojny i taki ma być koniec. Możliwe że to ostatni z trzech Antychrystów. Ciekawe jest tylko to, że Nostradamus przepowiadał przyszłość daleko, daleko, aż do 2066r., a to się nie zgadza z papieżem. A co do roku 2012, to czuję, że to nie jest to. Jaka jest Wasza opinia w tej sprawie?

ODPOWIEDZ

niom

~*MARI*

2007-04-20 11:56:27

słyszałam dokładnie to samo...i pewnie jeszcze wielu ludzi. jest tyle teorii...pogubiłam się już w tym:((((((((((((((((((((((( !!!

ODPOWIEDZ

odpowiedz

~kiko

2007-06-08 17:18:35

tak to prawda w przepowiedni tzn w apokalipsie sw jana tez jest napisane niestety ludzie sa zli panuje przemoc pogon za pieniadzem to przykre ze ludzie oddalaja sie od BOGA

ODPOWIEDZ

?!

~Agata .

2009-07-25 00:11:44

Murzyn .?!
   Człowieku , jak można się tak wyrażać .?!
   

ODPOWIEDZ

Normalnie...

~imikimilzz

2009-12-15 15:22:09

Ty Agato nie znasz tego określenia na ludzi czarnej rasy? jak nie to do podstawówki;PPP

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę