Dodawanie komentarza

Do tematu: kto takie bredie wypisuje??

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

kto takie bredie wypisuje??

~milenka

2006-12-30 02:05:25

niedawno byłam na Mszy Św. i ksiądz powiedział w kazaniu "datę końca świata zna tylko Bóg! A wy nie wyznaczajcie jej i nie obawiajcie się! Datę końca świata wyznaczają sekty, a ludzie w nie wierzą! Bóg nie pozwoliłby ludziom odkryć tej daty, bo o niej wie tylko On i ludzie mogą jedynie zgadywać(...)!" ja osobiście przyłączam sie do tego cytatu i myślę, że tylko Bóg zna tę datę. Koniec świata miał już nastąpić po narodzeniu Jezusa, po Jego śmierci, Zmartwychwstaniu... Miał również nadejść w 2006, 1945, 1708 idt. itd. ... a co do tego że to Majowie i Egipcjanie to odkryli to brednie, bo w kalendarzu Majów są święta wyznaczone na 21 czerwca 4793 rok!! Kalendarz Majów kończy się w 9898 roku!!!!! Błagam NIE WIERZCIE W TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

:)

~Jebać boga jebać!!!

2006-12-30 04:45:25

No ja w to akurat też nie wierze ale powiem ci ze tak samo w to nie wierze jak w istnienie tego twojego jebniętego Boga!! dziewczyno jestes juz otumaniona przez kościól,robisz to co ksiądz mówi na kazaniu!!!! to juz jest coś!!!czemu wy nie widzicie tego ze NIBY BOGA nie ma!!!swiat powstał tylko i wyłącznie z przyczyn fizycznych tak jak inne planety!!!nie zaden Bóg go stworzył:):) mówcie co chcecie ja sie tylko z RELIGII śmieje!!! szkoda mi tyko tego ze człowiek po swojej śmierci nie widzi jak gnije i jedzą go robalewtedy byscie zobaczyli swoje upragnione niebo albo piekło !!!

ODPOWIEDZ

odp

~Klavia

2006-12-30 09:10:22

Milenko, nie przejmuj się poprzednim komentarzem jakiegoś walniętego idioty, powiem jedno, że masz rację i ja Ci wierzę. A ten kretyn pożałuje jak po śmierci będzie się w piekle smażył. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

przylaczam sie do ostatniej ..

~ja

2006-12-31 07:02:22

wypowiedzi ten gosci pozaluje tego co mowi w przyszlosc po smierci! BOG ISTNIEJE!! TAK JAK ISTNIEJE NIEBO I PIEKLO!! Daty swojej smierci nikt nie zna...i daty konca swaiatra rowniez!!

ODPOWIEDZ

dziewczynko!

~adrian

2007-01-01 06:16:02

:) zamiast słuchac szamana weź się lepiej do nauki. Rok 2012 nie ma by końcem świata, lecz tej cywilizacji. cały świat istnieć będzie nadal, z moim zdaniem nawet lepiej będzie światu bez człowieka. A co do Boga- powiedz mu prosze w moim imieniu, żeby pomógł ludziom nakarmić głodne dzieci, a nie ciągle straszyć i zakazywać.

ODPOWIEDZ

brednie

~anty

2007-01-06 12:57:45

brednie to bog, religia i ci slabi psychicznie ludzie co sie temu poddali.
   Jedyne co sie liczy na tym swiece to wiedza i nauka.

ODPOWIEDZ

hehe smieszni ludzie

~OkO

2007-01-06 13:44:32

Po pierwsze rzeczywscie majowie nie przepowiadali konca swiata fizycznego tylko koniec obecnej ludzkiej cywilizacji...po drugie hehe ktos napisal cos w stylu "biedna milenko nie przejmuj sie ten kretyn bedzie sie w piekle smazyl" ... hmmmm.... to jest odpowiedz katolika?? Czemu tyle w niej zlosci i zawisci?? no wlasnie... po 3 ... ktos sie wysmiewa tam z boga , wyyzwa go itp?? a powiedz jak wyobrazasz sobie boga?? staruszka kazacego ludzi na zle uczynki?? no to jesli tak to rzeczywscie to "takiego" boga chyba rzeczywisce nie ma... w takim razie jaki jest ten bog?? napisal bym ci ale sadzac po poziomie Twojej wypowiedzi i tak bys tego nie zrozumial... no i po ostatnie... ktos napisal jeszcze niech zyje nauka i wiedza nie ma nic poza tym itp... hhmmm..a czym jest wiedza i nauka?? czyms co czlowiek poznali udowodnil..a ile jest rzeczy niepoznanych przez Nas , ludzi a ktore istnieja w rzeczywistosci?? zastanowcie sie nad tym co napisalem..dzieki nara

ODPOWIEDZ

nie prawda

~nieznany

2007-01-07 06:01:25

ten kto to napisał jest pewnie z innej wiary i dlatego ma takie swoje zdanie wpajano mu takie bzdury i właśnie są tego skutki sam się o tym przekona gdy przyjdzie na niego pora lub został skrzywdzony w życiu i obwiniao to Boga ;0

ODPOWIEDZ

Bóg...

~Kleryk

2007-01-07 15:24:47

Z całego serca gratuluje i podziwiam ludzi, którzy nie wirzą w Boga... chciałbym mieć tak silną wiarę jak Oni... Nie istnieje, nigdy nie istaniała i nie zaistnieje coś takiego jak niewiara w Boga... Nie ma czegoś takiego... A jeśli komuś się wydaje, że "wiara to opium dla ludzi", albo że "wiara jest dla tych niecywilizowanych", albo "nauka i wiedza ponad wszystko" - to proponuje poczytać o badaniach z zakresu religiologii Andrzeja Szyjewskiego "Etlnologia religii". Każde społeczeństwo potrzebuje Boga i potrzebuje wiary w Niego. Jeśli Go nie zna, to stworzy własnego bo MUSI WIERZYĆ!!! więc podziwiam Twoją wiarę jeśli niewierzysz bo jest ona silniejsza niż moja :)b

ODPOWIEDZ

...

~AngelikaKowalczyk

2007-01-08 03:43:30

Za początkowe dni kalendarza Majów podawane są m.in. 10 lutego 3641 p.n.e., 10 sierpnia 3214 p.n.e. i 13 sierpnia 3113 p.n.e.

21 grudnia 2012 roku n.e. według długiej rachuby to 13.0.0.0.0, wielu proroków zapowiadało kataklizmy na ten okres i wielu ludzi uważa tę datę za koniec świata. Majowie natomiast uważali, że żyjemy w czwartym świecie. Poprzednie trzy skończyły się kataklizmami i czwarty też to czeka według ich wierzeń, po którym nastapi piąty i ostatni. Trzeci świat skończył się według długiej rachuby właśnie po okresie zapisanym jako 13.0.0.0.0, ale nie oznacza to również końca czwartego. Na monumencie z Coba podana jest data 13.13.13.13.13.13.13.0.0.0.0 co oznacza , że datę 13.0.0.0.0 zapisano skrótem zamiast 0.0.0.0.0.0.13.0.0.0.0. Na płycie z Palenque podana jest np. data 1.0.0.0.0.0 ( czyli 0.0.0.0.0.1.0.0.0.0.0 ), która wskazuje na 13 października 4772.

ODPOWIEDZ

i na koniec

~Angelika Kowalczyk

2007-01-08 03:52:38

pewna osoba z tej strony powiedzial cos z czym sie zgadzam.. to nei am byc koneic swiata lecz cywilizacji.. sa na to dowody..takie pieprzenei o szopenie..aa wy sektaaa ,bo ksiadz mowil,nie ukrywajmu kosciol musi bronic sego,ma racje,ale neich nei waja ze to ne iebdzie kleska znacznej czesci ludzkosci..nie bojmy sie tego co bedzie,zjednoczmy sie i przezyjmy to jak najlepiej.. koniec swiata..nikt nei wie kiedy bedzie.. to fakt.. 2012 nie bedzie koncem .. nastapi zmiana biegonow co niesie ze soba iz natura sfiksuje uwolni swoje prawdziwe ja... jezeli chcemy przezyc bo prawda wierzymy w ingerencje boga u czlowieka musimy starac sie aby to akurat mnei doznala laska i zebym przezył to co nadejdzie bo faktem niezbitym jest to ze seeeeeetkii wrecz miliony nie pozostan przy zyciu..na obecny stan zeczy..

ODPOWIEDZ

Majowie

~Kleryk

2007-01-08 04:04:22

Angelika... treść Twojej wypowiedzi pochodzi z Wikipedii i tak na prawdę o niczym konkretnym nie świadczy ten tekst. To, że ich kalendarz się kończy w 2012 roku kompletnie o niczym nie świadczy - nijak na pewno o końcu świata. Końce świata przeżywamy codziennie, 21 grudnia 2012 roku będzie dniem takim samym jak wczorajszy, dzisiejszy i jutrzejszy...

ODPOWIEDZ

Bóg a nauka : /

~BAnieK

2007-01-10 16:46:48

No więc ja osobiście w boga wierze, ale z drugiej strony ta ewolucję. Coraz częściej wierzę w naukę a nie w boga. A może Bóg jest po prostu wiarą każdego człowieka w coś dobrego... jedni mówią ze to Bóg nad nimi czuwa, inni ze dziadek itp. )A co do końca świata też się boje mam mnóstwo planów na życie, ale co będzie to będzie. Jeśli ten koniec świata ma nastąpić naprawdę to szkoda - zawsze staram się żyć jak najlepiej potrawie i nie tracić żadnego dnia. JEDNEGO CZEGO MOŻEMY BYĆ W ŻYCIU PEWNI TO ŚMIERĆ - byle by przy niej nie cierpieć. Nie zwracajmy sobie tym końcem świata głowy i tak przeżyje (jeśli ktoś przeżyje) tylko elita tego świata ....my szare myszy (społeczeństwo świata ) jesteśmy przeznaczeni na straty.

ODPOWIEDZ

Dobra...

~Klavia

2007-02-25 11:02:39

Ok, zgadzam się z OKO. To nie była odpowiedź katolika. Ale ja jeszcze jestem młoda i dopiero niedawno na Mszy sie dowiedziałam, że nie powinniśmy osądzać drugiego człowieka. Nie macie pojęcia, jak teraz żałuję! I ostatnio ksiądz mówił, żeby szanować swoich nieprzyjaciół, żeby im pokzazć, że to oni robią błąd (jeśli to coś złego w stosunku do nas), mamy być ustępliwi. To nie znaczy, że do końca mamy pozwalać na zło. Własnie więc tak można to zło wyeliminować.
   Wracając do roku 2012...myśle, że to nie będzie koniec, tylko po prostu przełom. Pozdro

ODPOWIEDZ

To co sadze

~opo

2009-08-26 21:24:32

Chuj z bogiem jebac ksiezy tyle na ten temat

ODPOWIEDZ

o bogu...

~Dante

2010-08-02 00:24:17

Widzę, że temat jest już dawno nieaktywny, ale wtrącę też swoje 3 grosze;p
   Droga Klavio. Odnosząc się do fragmentu twej wypowiedzi:
   "To nie była odpowiedź katolika. Ale ja jeszcze jestem młoda i dopiero niedawno na Mszy sie dowiedziałam, że nie powinniśmy osądzać drugiego człowieka. Nie macie pojęcia, jak teraz żałuję!"
   Muszę ci pogratulować bycia poprawnie zmanipulowanym. Nie robisz tego, co sama wywnioskowałaś, lecz to, co karzą ci inni robić (w tym przypadku ksiądz) Jednego dnia było tak, ale potem ksiądz coś powiedział, i od razu przyjęłaś tę wersję?

A teraz bóg. Jestem zdania, że jednoznacznie nie da się obalić, czy też potwierdzić istnienia boga, jednak tak samo nie da się potwierdzić, czy obalić tego, że obok mnie stoi różowy słoń, czy też wielki potwór spaghetti ;p. Innymi słowy prawdopodobnie gdybym zapytał pierwszego katolika o to wyśmiałby mnie mówiąc, że potwór spaghetti nie istnieje dalej wierząc w swojego boga. Chcę pokazać tym na jakiej zasadzie to działa.

Jak zauważyli współcześni psycholodzy bóg jest uosobieniem niewiedzy i strachu. O co chodzi? Kiedyś, gdy wiedza była niska ludzie za działanie boskie uważali byle opad deszczu, suszę, czy pioruny. Dzisiaj, gdy wiemy więcej i potrafimy wyjaśnić wiele zjawisk boga spychamy do innych niewiadomych, typu: jak powstał świat z niczego, jak to możliwe, że wszystko jest tak skomplikowane (ktoś chyba już tu o tym pisał). Jest tak jednak dopóty, dopóki nie znajdziemy odpowiedzi i na te pytania. Co się wtedy stanie? Wszyscy katolicy (jesteśmy w polsce, gdzie większość jeśli wierzy, to właśnie w to) albo zmienią zdanie, albo będą dalej szukać jakichś argumentów na istnienie boga(moim zdaniem). A co do strachu - wiadomo, lepiej się żyje wiedząc np., że gdy jesteśmy w jakimś niebezpieczeństwie "ktoś" i tak cały czas nad nami czuwa ;)

Osobiście nie neguję istnienia jakiejkolwiek wyższej istoty (bądź istot), ale tez nie potwierdzam. Innymi słowy nie obchodzi mnie to. Może bóg istnieje, może nie, kto wie, a ponieważ nie da się żadnej wersji jednoznacznie udowodnić, to lepiej przestać się tym zamęczać i zająć się własnym rozwojem duchowym, albo zbieraniem znaczków ;)
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

jebac boga

~REDS

2010-10-30 15:12:47

Jebac boga!! i całą tą kurewska wiare!! słabi tylko wierza z jakies wymysły! kurwa ja swoim dziecią nigdy nie bede kazał wierzyc w jakies skurwiałe wymysł jak bog jezus czy inna kurwa

ODPOWIEDZ

Błagam nie wiezcie w to

~NIEma

2012-02-10 18:44:06

Pisał ktos wczesniej ze kalendarz majow to brednie. No pewnie bardzo mozliwe. A ja blagam was nie wierzcie w jakiegos boga przciez na zdrowy rozsadek i stota taka nie istnieje a wy sami siebie oszukujecie. A jesli istnieje to bardzo nie nawidzi czarnych bo zsyla wiele chorob do afryki i biedne dzieci przez niego cierpia. i niech mi nikt nie opowiada głupot o jakichs glupich bozych planach, ktorych nikt nie moze pojac. Na logike cala biblia i wszystkie slowa boze sa bez sensu. Jak mozecie wiezyc w jakas paplanine. Przytocze tylko 1 zecz z biblii. Kiedy to bog w ksiedze potopu zamordowal cale zycie na ziemi poza noem i jakimis zwiezetami. A na koniec dochodzi do wniosku ze ludzie i tak sie nie zmienia wiec juz nigdy tego nie zrobi. Zaraz do cholery jakim sposobem bog ma sie uczyc na wlasnych bledach skoro jest wszech wiedzacy. Zastanowcie sie prosze was nad swoja wlasna wiara. Ksiazke mozna napisac o takich sprzecznych biblijnych przyowiastakch tylko ze normalny czlowiek jest zapatrzony w boga i nie dopuszcza do siebie nawet mysli ze biblia to totalny stek bzdur.

ODPOWIEDZ

Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę