Dodawanie komentarza

Do tematu: Totalna bzdura

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Totalna bzdura

~Tajemnicze_A.

2007-01-07 05:34:32

Ten artykuł to jedne wielkie kłamstawo.Przecież nikt nie wie kiedy będzie koniec świata a te obliczenia naukowców co,jak i gdzie się wydarzy to jedna wielka bujda.Nauka jest wysoko rozwinięta ale nie na tyle żeby ktoś powiedział:Koniec świata będzie 21 grudnia 2012 roku o godzinie 11.11..Tylko usiąść i się śmiać.
   Co do tego kalendarza majów i ich przepowiedni wiem to sądzę iż to również kłamstwo.Tylko Bóg wie kiedy a jak ludzie tak się tego będą doszukiwać to dostaną za swoje a tego chyba nikt nie chce prawda??!!

ODPOWIEDZ

czy oby napewno bzdura?

~Angelika Kowalczyk

2007-01-08 02:37:12

a wiec kto klamie naukowcy czy zad?a moze sami jestesmy zaklamani?
   uważam ze ani w interesie archeologow bacz naukowcow nie jest to by nas oklamywac co do tego co ma byc... ma nadjescc przesilenie.. czysta nauka..oblicznao wschody i zachody slonca..(to tez jest bujda.przeciez czlowiek niej jest w staie tylko Bog moze okreslic nam co i jak bedzie)
   od 2001 roku wzrosla ilosc tzesien zmiemi..w poprzednich latach trzesienia wystepowaly do 30 rocznie...od 2001 roku 27-31 dziennie,powyzej 5w skali... bujda?
   fakty!
   zad stanow zjednoczonych zastrzegl jakei kowleik wiadomosci dotyczace badan sejsmicznch odnotowan..po co?
   poniewaz fakty te mogly by wprowadzic panike w srod ludzi...strach,obawy a co z tym sie wiaze?zaczeli by oszczedzac mnie jwydawac robic zapasy... dla gospodarki rnkowaj nie wrozy to kokosow..;]
   to prawda iz Bog jest wszechmocny..bo tego przesilenia nie zdola czlowiek zatrzymac.. ale jezeli kazde z nas dojdzie do jakichs wywodow..co osiagnelem dotychczas i ile z tego chcialbym zeby pozostalo dla swiata jakiekokolwiek by poznije zostal zalezy od nas..a warto..niech nei zagina ponad czasowe wartosci moze to pomoze stac sie nam lepszymi?

ODPOWIEDZ

wiemy kiedy bedzie koniec swia

~gre

2007-01-08 12:09:20

koniec swiata i naszego ukladu slonecznego nastapi za ok 5 mld lat:D

ODPOWIEDZ

Re:Angelika!

~Tajemnicze A.

2007-01-08 13:13:08

Angelika po przeczytaniu tego twojego tekstu może i masz rację,bo niby świat popada w kataklizmy i tak dalej ale powiedz...stanęłabyś przed ludźmi i powiedziała im w oczy:koniec świata jest wtedy i wtedy...niektórzy ludzie wzieliby to za twój obłęd a niektórych by to przestraszyło.Nie wywołujmy niepotrzebnie wilka z lasu.Chyba,żadna z osób nie chce żyć właśnie wtedy kiedy ten koniec nastąpi....

ODPOWIEDZ

Angela - brak słów

~krami

2007-01-14 07:38:09

Może masz racje, co do trzęsień itd. w ostatnich dziesiątkach lat, czyli takich, kiedy ludzkość zaczęła zapisywać wszelkie zjawiska i co ważniejsze dokonywać ich pomiaru. Na podstawie tych okrojonych czasowo danych są wyciągane daleko posunięte wnioski przez niektórych autorów bajeczek. Przecież każdy wie, że nie wiemy wszystkiego i dzięki tej luce w naszej wiedzy, autorzy bajek, czerpią inspiracje do tworzenia przeróżnych historyjek (a jeszcze lepiej, jak sie powiąże ją z jakąś przepowiednia, czy magiczną liczbą z starożytności), w większości, aby zaciekawić i sprzedać swoją książeczkę, a reszta masy powołuje sie na te książeczki jako wykładnią i tworzy fora i strony, łańcuszki itd. Hehe, normalna paranoja XXI wieku, wieku zalewania informacjami ważnymi i śmieciami również. Brak filtracji i komentarzy (a przecież wszystkiego się nie da skomentować, ponieważ za mała jest proporcja bajkopisarzy do naukowców) powoduje zainteresowanie się bzdurami i dorabianie otoczki do kupy zlepionej z resztki strawionego śniadania, obiadu i kolacji. Ale mamy własny rozum i nie mając dowodu, też możemy dokonać analizy faktów, mam na myśli fakty ważne i mniej ważne (tzn. te które „z pewnością” mają wpływ i te które „mogą” mieć wpływ). I tak można pisać i pisać ….
   Wracając do tematu:
   moim zdaniem oczywiście ;), śmieszne jest przyrównywanie wyników pomiarów ostatnich 6 lat do pomiarów nawet z ostatnich 50 lat, przecież nie wiemy czy 300, 400, 800, 1500, 2000 lat temu nie było okresów kilkunastu lat w którym występowały takie zjawiska (mam na myśli cały glob), w takiej częstotliwości, a może ich przebieg był jeszcze bardziej intensywniejszy (przedział czasowy do 2000 lat wstecz, wydaje się zbyt świeży na jakiekolwiek pomiary ze skał).
   Jak byśmy posiadali pomiary z rozdzielczością taką jak dzisiaj mamy, z większości punków na ziemi , za okres powiedzmy 5 tyś lat, to możliwe że możemy "coś" wywnioskować.
   A tak poza tym poczytajcie: http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=569
   

ODPOWIEDZ

To idiotyzm

~Śmierć

2007-05-03 05:48:02

to bzdura po 1 > Nie da się tego obliczyć
   po 2 > Nawet jak tak to zgromadzone zapasy żywności wystarczą nam do ustabilizowania się natury
   po 3 > za 3 mld lat nastąpi koniec świata ... ale nie koniecznie ludzi .

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę