Dodawanie komentarza

Do tematu: Bylem kiedys w mexyku

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Bylem kiedys w mexyku

~Minik-gg4626792

2007-01-07 13:06:47

Bylem kiedys w meksyku i starej majowskiej swiatyni jest wielka tablica na ktorej w ich jezyku jest wyryta wlasnie ta data 21 grudnia 2012 nie przejol bym sie tym ale bedac w chinach pomiedzy zawodami mialem kilka godzin czasu wiec wziolem motor i pojezdzilem po przedmisciach chin trafilem ze zmajomym na stara buddyjska swiatynie ktora korznie ma tam juz od 600 roku p.n.e i byla na niej data 12 grudnia 2012 cos w tym jest napewno.Obie cywilizacje zaginely bez sladu

ODPOWIEDZ

Szkoda że nie zrobiłeś zdjęć..

~c

2007-01-08 06:12:27

Bo jak ja byłem kiedyś na marsie to widziałem czarny monolit....

ODPOWIEDZ

to ciekawe...

~archeologiczka

2007-02-04 09:51:29

być może Bóg wybrał te cywilizacje? Zaginęły, żeby nikt się nie dowiedział, chociaż wiemy, że ma być coś właśnie 21 gr. 2012r.Ale jedno przeczy drugiemu, bo tylko Bóg zna godzinę końca świata. Najlepiej przestać o tym myśleć. Pozdrofionka.

ODPOWIEDZ

kalendarz

~kasia

2007-04-22 03:27:14

ma moze ktos ten kalendarz?:D ale no tak, mjowie przepowiendzieli koniec swojej cywilizacji, moze to obliczyli kiedy bedzie koniec..chcoc nawet gdyby mial byc ten koniec swiata w 2012 roku trzea sie przygotowac i nie bac sie tego..tylko Bog zna date konca swiata tak naprawde...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę