Dodawanie komentarza

Do tematu: ludzie ogarnijcie sie

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ludzie ogarnijcie sie

~benp

2007-01-10 10:58:20

niby XXI wiek a tu takie glupoty wypisujecie. hehe a wg jakiego kalendarza ma byc w 2012 roku koniec chyba nie buddyjskiego po to juz kilkaset lat za pozno. no o islamskim to nie wspominam bo jeszcze duuzo czasu zostalo. ciemnogrod!! Tylko Bog wie kiedy bedzie koniec a nie jakis byle czlowiek. przypominam wam o tym.

ODPOWIEDZ

bzdura a nie koniec świata

~kris

2007-01-12 06:02:05

zgadzam sie z tobom.też uważam że tylko Bóg wie kiedy nastąpi koniec świata. ten kto czytał Pismo Swięte wie że jest napisane o końcu świata wiele razy. między innymi : " W chwili w której sie nie spodziewacie Syn Człowieczy przyjdzie" i jeszcze " Nikt nie zna dznia ani godziny ". w 2012 bede miał dopiero 20 ten koniec świata miał być już z 1000 razy i co ?? Ludzie są omylni i naukowcy też. nie podoba mi sie to że wiekszość katolików w to wierzy. ja mam 15, jestem ministrantem i lektorem. znam dobrze Słowo Boże i wiem że nie należy Je pojmować dojkładnie jak jest napisane!!!!!!!

ODPOWIEDZ

NAWET JEZUS CHRYSTUS NIE WIE

~mexicus

2007-01-13 10:04:12

A JEDYNIE SAM BOG OJCIEC, WIEC SKAD DO CHOLERY WIEDZA TO LUDZIE??? Chyba, że końca świata nie będzie, tylko koniec życia na ziemi. Różnie można interpretować. Cóż... pożyjemy- zobaczymy!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę