Dodawanie komentarza

Do tematu: WTEDY SKOŃCZE 18 LAT, RATUNKU

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

WTEDY SKOŃCZE 18 LAT, RATUNKU

~KLAUDIA

2007-01-16 10:55:25

JAK WIEM ZDANIA NA TEN TAMAT SĄ PODZIELONE... JEDNI SĄDZĄ TAK , A DRUDZY TAK... JEDNE ŹRÓDŁA SĄDZĄ CO INNEGO , A INNE MAJĄ ZNOWU CAŁKIEM INNE INFORMACJE... NAJDZIWNIEJSZE MOIM ZDANIEM W TYM WSZYSTKIM JEST KALENDARZ MAJÓW, KTÓRY KOŃCZY SIĘ WTEDY GDY ZAPOWIADANY JEST KONIEC ŚWIATA ... TO BARDZO DZIWNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI... MOJE ZDANIE NA TAN TEMAT JEST RÓŻNE, PONIEWAŻ WTEDY GDY BĘDZIE ROK 2012 KOŃCZE 18 URODZINY... NIE ŻEBY COŚ, ALE JA CHCE PRZERZYĆ NA TEJ CÓDOWNEJ PLANECI CHOCIAŻBY 70 LAT... JA CHCE ZAŁOŻYĆ RODZINE ( NIE WIEM CO MYŚLEĆ) !!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

hmmm

~kasia

2007-04-22 03:24:38

ja tez skoncze wtedy 18 lat:D ale nie wydaje mi sie, zeby to byl koniec swiata...niby w 2000 roku tez podawali ze bedzie, a ze wtedy sprawdzalo sie troche tego a teraz wszystko..i z tym kalendarzem majow? moze nie chcialo im sie dopisywac reszty?:D

ODPOWIEDZ

Chce ci wkładać...

~Welis

2007-06-13 04:00:47

Ja też bede miał wtedy 18 lat, kurwa, jak chcesz założyć rodzine, to napisz do mnie, będziemy sie co dzień jebać, bede cie walił w pochwe i odbyt, zrobimy dzieci i założymy normalną rodzinę. To mój numer telefonu, zadzwoń to cie spotkamy. 785937669. Na początku będziesz mi tylko robiła loda, to musi trochę potrwać zanim się lepiej poznamy.

ODPOWIEDZ

I tak już jesteś dziwką

~image

2008-08-12 23:04:49

Jak miałaś roczek to siadłaś na smoczek a teraz to już pierwsze lepsze kutas ci wchodzi w cipe. szkoda że molas ci nie włoży bo se odrąbał. Choc tu kurwo jedna!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę