Dodawanie komentarza

Do tematu: :D :D :D :D :D <hahaha><haha>

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

:D :D :D :D :D <hahaha><haha>

~Michał lat 14 :D

2007-01-18 10:17:04

No nie moge, Ile ta planeta ma lat, i jakos nigdy nie bylo konca swiata :D :D :D :D Predzej jakis meteor walnie, lub ktos odpali bomba atomowa, niz przebiegunuja sie bieguny :D :D :D :D :D :D Gdybyscie uwarzali na fizyce to byscie wiedzieli :D :D :D Jaka sila musiala by powstac zeby zatrzymac ziemie i "pchnac" ja w przeciwny kierunek :D :D :D Pamietam jak mialbyc ten koniec swiata w 2000r mialem chyba 7 lat ale ryczalem az nie chcialem isc do szkoly :D :D ;D A tak w ogole spytajcie sie waszych nauczycielek od Geografi lub fizy to was chyba wysmieja ze w takie cos wierzycie :D :D ;D A bylem na stronie zwiazanej z takimi zeczami i wypowiadal sie wlasnie jakis swiatowej slawy GEOLOG i wszystkiemu zaprzeczyl ;D ;D wiec sami wyciagnijcie wnioski z tego "postu" i sie zastanowcie... Ale najlepsza jest ta godzina... Ide do kibla bo chyba ze smiechu sie śikam... :D :D Tylko sam Bóg wie kiedy to nastapi, widze ze ladnymi Chrzescijanami, jestescie wstydzcie sie ! ! ! ! ! A tak naprawde w tym roku (2012) nastapi jakas nadaktywnosc slonca ktorej nawet nie odczujemy :D :D :D i ktora wystepuje co kilkanascie lat :p Pozdrawiam :D

ODPOWIEDZ

jeszcze raz ja

~Michal lat 14 :D

2007-01-18 10:26:30

kalendarz Majów kończy się dopiero 9898 roku Zapomnialem dodac....

ODPOWIEDZ

2012

~Lisecc

2007-01-22 04:00:20

To nie bedzie koniec Swiata tylko koniec naszej cywilizacji. A majowie byli bardziej rozwinieta cywilizacja od naszej. Pelna powaga. jak chcesz pogadac na ten temat, to pisz. 6865481

ODPOWIEDZ

do michała :))

~Edytkaaaaaaaaaaaaa

2007-03-15 07:01:05

spox komentarz :) chciałabym tak myśleć. nastawiasz mnie pozytywnie do tej sprawy :> jesli chcesz napisz do mnie na gg <moze sie poznamy??> <lol> 10167323 buziaki dla ciebie papa

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę