Dodawanie komentarza

Do tematu: Założę się, że tego nie wiecie

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Założę się, że tego nie wiecie

~....:::GIRL:::....

2007-01-22 07:55:49

Wiecie o tym, że:
   a) jedna trzecia ludzkości ma zginąć
   b) wszystkie znaki, będą widoczne jednocześnie, a są...
   c) nie będzie wolno wyglądać przez okna, bo odrazu się ginie z powodu widoku...
   d) po kilku latach ma nastąpić złoty wiek, gdzie każdy będzie dla każdego prawdziwym człowiekiem, a nie chamem jak dzisiaj;(
   e) nastąpi Sąd Ostateczny, wszyscy będą osądzeni, źli mają przechlapane, niech się spieszą "do naprawy".
   I nie powiedziane jest, że ma to się stać akurat w 2012r. Wszystkie znaki są już widoczne, może koniec byc nawet jutro o 8.49. A te znaki, to: kataklizmy (nawet już w Polsce), wojny, głód, choroby, cierpienia, problemy i mnóstwo innych znaków, które są teraz jednocześnie.
   Niebo ma wirować razem z gwiazdami, przyjdą aniołowie.
   Rada dla Was moi drodzy, ja też się do niej juz od dawna stosuję:
   1. Przede wszystkim zachowujcie się jak ludize, a nie jak świnie
   2. Bądźcie cały czas przygotowani, kto se wymyślił 2012r>????????????????????????????????

ODPOWIEDZ

koniec świata

~alexis

2007-01-23 14:53:26

spoko spoko. nie zginiemy dobrzy ludkowie..a tych złych morowo trafi szlag!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

hehe

~kwach

2007-01-30 09:25:12

kurde moze to i prawda :D:D:D

ODPOWIEDZ

co to za znaki ?

~zzakov

2007-02-10 20:13:41

wojny cierpienie kataklizmy glod i inne takie pojawily sie wraz z pojawieniem sie zycia na ziemi wiec co to za znaki ?:D

ODPOWIEDZ

żal mi Ciebie

~F

2007-03-25 15:41:27

wieżysz w aniołki i sad ostateczny ? buahaha .... powodzenia

ODPOWIEDZ

nie wiem co bierzesz, ale musi

~norika

2007-03-31 12:15:24

być mocne

ODPOWIEDZ

do was

~Robert

2007-04-01 05:01:32

puknijcie się w te puste łby - tyle powiem tępaki, nie wierzycie w Boga to z dala od normalnych ludzi!

ODPOWIEDZ

hej

~hrosskar

2007-07-26 13:51:38

ja też mam dość takich hamów co dokuczają, biją i krzywdzą innych. bardzo bym chciał żeby nie było głodu, chorób, wojen itp.
   
   gdybym miał taką moc ze mógłbym naprawić świat a sam umrzeć nie wahałbym sie i urzyłbym tej mocy
   pogadam o tym na gg :4376099
   pozdro

ODPOWIEDZ

brednie

~areczoser

2007-08-06 04:47:29

nie mogą zrobic końca przed meczem polski w finale coś nie tak

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę