Dodawanie komentarza

Do tematu: Moze..

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Moze..

~ja

2007-01-28 04:30:46

Moim zdaniem jest to nie mozliwe..bo przeciez to ze cos dzieje sie na ziemi to normalne.Chociaz ziema ma juz tyle lat ..tak jak stare urzadzenia moze nawalic..ale heh po co sie tym martwic?Bog powiedzial ze nikt nie zna dnia ani godziny swojej smierci ..a tu nagle jakas ksiega majow na koncu ..mowi nam ze umrzemy 21 Grudni 2012 roku o 11:11 ..szkoda ze nie powiedzieli w ktorej sekundzie..;]ale no kurde lepszej bajki wymyslic nie mogli;/strasza ludzi bo musza miec jakas sesacje ..cos musi sie dziac..taki juz jest net swiata i my tego raczej nie zmienimy:)to co sie dzieje jest smieszne przynajmniej dla mnie.Jesli jestesmy osobami wierzacymi lepiej uwierzyc w slowa Boga..niz w slowa jakegos dupka nie?;]okej nie wychodzi mi dzisiaj pisanie ..ale mniejsza ..powiedzialam w skrocie co chcialam powiedziec i narazie ;)aha ..gorzej jak ktos nie wierzy w boga ..hehe:D

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę