Komentarze do artyku³u: TykajÄ…ca bomba 2012 roku
:)
~Słoneczko
2007-02-11 02:26:33
Przecież jeżeli była by to bujda to nie pisała by o nim( końcu świata) najstarsza cywilizacja.
A jeżeli ktoś ma czyste serce to nie boi się śmiercia pozatym trzeba żyć, rozwijać się i robić to co się lubhi do tego czasu jeszcze spore 5 latek :)
;)
~cukiereczek
2007-02-11 07:31:31
To nie będzie koniec, tylko przełom, żjmy więc dobrze i róbmy wszystko, żeby być normalnymi ludźmi wśród tych okropnych.
ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci zamieszczane przez u¿ytkowników tej¿e strony. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
