Dodawanie komentarza

Do tematu: NATURA A KONIEC śWIATA!

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

NATURA A KONIEC śWIATA!

~EVO

2007-03-31 14:37:17

Teoretycznie w 2012 roku nastąpi koniec świata! Dokładnie 21 grudnia o 11:11 GMT! Tak podaje Patryk Geryl w "Proroctwach Oriona na 2012 rok"! Można wierzyć lub nie! Jednak pewne źródła donoszą że w tym owym czasie nasąpi naturalne zjawisko zwane rozbłyskiem słońca! Jego niestabilność doprowadzi do powstania drugiego słońca! Będzie to Wenus "kipiąca" pod wpływem miliona (o ile nie więcej) stopni temperatury słońca! Powstanie również promieniowanie elektromagnetyczne które kiedyś zniszczyło jedną z satelit krążących na orbicie okołziemskiej! Bęedzie jednak ono ok 100x silniejsze i doprowadzi do przebiegunowania ziemi, i kolejnej epoki lodowcowej! To napewno się stanie bo taki jest naturalny cykl życia naszej planey! Najważniejsze jest pytanie kiedy? a nie czy?! Ciekawostka: takie zjawisko miało miejsce w 2078 roku p.n.e.

ODPOWIEDZ

niesety tak...

~Ważna na świecie?...

2007-04-11 06:35:05

To wygląda na to, że cykl ten będzie powtarzał się co 4090 lat i tak jest (2078 + 2012). No to tylko możemy sobie czekać na epokę...i no dobra, ale jak wszyscy zginą, to Bóg będzie od nowa stwarzał człowieka? Ja tak nie chcę! Chcę żyć!!! :-(

ODPOWIEDZ

Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę