Dodawanie komentarza

Do tematu: PRAWDA

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PRAWDA

~robertfiles

2007-04-04 04:29:41

najgorsze, ze czesc ludzi cos uslyszy gdzies i pisza ze to prawda itd itp.. Dobry artykuł.. jednak taki apelek do wszt=ystkich, załamuje mnie jak czesc wierzy we wszystko co im napiszą.. patrzcie kto sie podpisuje pod róznymi plotkami o przyszlosci, wiekszosc to przypuszczenia, fakt jest w tym ze zmiany biegunowosci sa juz widoczne, odchylenie na stan z koncem 2006 wynosilo juz kilka stopni!!! (wniosek- kompas juz nie podaje prawdy co do faktycznego polozenia tylko wzkazuje nam linie pola magnetycznego, które juz sie odkształciły). Radze sie wszystkim powoływac na pracach naukowych a nie "na pracach dziennikarzy". Obuzył mnie tez temat jednego z Panów,k tory wierzy naprawde we wszystko co mu napisza otorz np w to ze ks.T. Rydzyk ma maybacha i helikoptery i wile. Prosze jezeli jest ktos kto i to udowodni fotografią robertfiles@wp.pl ja nizej podpisany Robert Święcicki(wszyscy swiadkiem) jestem gotów zaplacic wszystkie pieniadze jakei mam. wlanie to jest przezabawne ze czloweik potrafi uwierzyc w cos co kolwiek, nie mającego zadnego potwierdzenia! jestem katolikiem i bronie swej religii,(poprostu)zreszta 2 tys lat temu komus tez dokuczali, wkoncu zabili.. jestem tez sceptykiem co do przepowiedni ale niesiedze bezczynnie i szukam racjonalnego wytlumaczenia w polityce i geografii... pozdrawiam tych którzy wierza... wto co jest i da sie udowodnić :)

ODPOWIEDZ

cd

~robertfiles

2007-04-04 04:55:04

co do zmian biegunowosci to mam nadzieje jak wiekszosc naukowców ,ze jezeli to sie stanie to niech bedzie mialo to łagodny przebieg(czyli lepiej zeby to trwało latami, set latami), bo najgoszy scenariusze to ten ,ze moze to nastapic w kilku minutach a to nedzie mialo katastrofalny skutek, niechce mi sie juz pisac jaki ale kazdy kto sie zna wie oco kaman. mozliwy inny wymiar zagłady to zmina prajekorii ruchu planetoidy w 2036- obecnie wyliczenia dają jej droge umozliwiająca nam smiertelnikom tylko powdziwienie z bezpiecznej odległosci(odleglosci okolo roznwj co odleglosc naszego siezyca) ale gdy pola magnetyczne sie zmienia gwaltownie(wpływ ukladu naszych planet) i pokieruje blizej nam tą asterodie to pole grafitacyjne moze wciagnąc nam tą mierzaca 100m kulke(zderzenie rowne sie 1500megaton trotylu) lepiej nie zreszta bedziemy mieli wystarczajy poziom techniki aby wyslac na zderzenie jakis ładunek (i tu podziekowania eistanowi i jego pieriwstkowi uranowi) jeszcze raz pozdrawiam!!! Robert Św

ODPOWIEDZ

robertfiles

~robertfiles

2007-04-04 04:58:58

niech drogi Albert Einstein mi wybaczy(za błedy ) za szybko pisalem...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę