Dodawanie komentarza

Do tematu: FATIMA i III wojna światowa

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

FATIMA i III wojna światowa

~Winicjusz

2007-04-11 10:46:13

W Wielkanoc był film o Fatimie. Napiszę skrótowo, bo wyszłobymi za dużo tekstu...a więc III tajemnica się sprawdziła - dotyczyła zamachu na Jana Pawła II. Spełniło się tez życzenie Matki Bożej (chodziło coś o Rosję, ale tak naprawdę to nikt z nas nie wie dokładnie o co) i te życzenie spełnił Jana Paweł II. Dlatego ma NIE BYC III wojny światowej - Maryja powiedziała, że uchroni ludzkość od zła, i tak jest - wyobraźcie sobie, że przedłuża nasze życie na Ziemi!!! To nie blef,a le jak ktoś w ogóle nie wierzy, to niech tego nie czyta, bo potem sa jakieś głupie komentarze, które i tak mam gdzieś - coś w tym musi być i świat nie musi kończyć się na 2012 roku, a dokładnie o 11:11...paranoja z ta godziną, aha no i jeszcze 11sek. A tak poza tym, tylko Bóg wie, dokładnie w jakim dniu i o jakiej godzinie będzie koniec. Wiadomo, że się zbliża, ale nie wiadomo, ile nas dzieli do Ostateczności. Ta hipoteza jest wygłaszana przez wielu badaczy i naukowców, to nie są moje wymysły i jakieś puste słowa.

ODPOWIEDZ

brawo!

~Alwin

2007-04-20 07:36:54

Popieram Twoją wypowiedź w 100%, tylko nie jestem do końca przekonany, co z 2012 rokiem. Jeśli rzeczywiście coś się szykuje, to nie będzie to jednak koniec! Oglądałem Rozmowy w Toku, też gadali o końcu...wszędzie 2012r. Nie wiem, co robić, czekać chyba tylko i żyć tak jak na człowieka przystało...życzę sobie tego i wszystkim innym. Mam nadzieję, że świat się zmieni, będzie lepsza przyszłość itd. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

tra la la

~mariano

2007-04-21 10:21:24

tak wiezycie w boga to gdzie był jak była 2 wojna i gineły miliony ludzi wezcie sie do pracy anie tylko o głupotach piszecie

ODPOWIEDZ

Tak mówił pan: mt 24 32-36

~retroz

2007-05-03 10:41:09

Tak mówił pan: mt 24 32-36
   A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo! Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato. 33 Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach. 34 Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie15. 35 Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą.
   
   Jakie pokolenie ?
   TO które widziało to wszystko... znaki na ziemi i niebie, wojny, głody, cierpienia, trzesięnia, powodzie...
   my jesteśmy tym pokoleniem.. nasi ojcowie to zobaczyli (zauważyli) i nie zdążą wszyscy zginąć a nadejdą dni nowego świata nie końca !!! tylko nowego świata bo jednak wielu przeżyje

ODPOWIEDZ

nie wierzę w 2012.

~zuz.

2007-05-12 09:27:17

ja nie wierzę w to. ewangelia mówi wyraźnie "nie znacie dnia ani godziny".

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę