Dodawanie komentarza

Do tematu: [*]...[*]

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

[*]...[*]

~Lena

2007-04-23 07:53:17

To jest po części wina ludzi, którzy systematycznie i starannie zaśmiecają "naszą" planetę!!
   ,,Płuca dla Świata", czyli lasy tropikalne, które zajmują tylko 5% powierzchni ziemi ( i prawie 50% gatunków roślin i awierząt ) giną w zaskakującym tempie, co miesiąc jest ich mniej, i to przez białego człowieka!!, następnie śmieci, i te zwykłe i radioaktywne;globalne ocieplenie- czyli topnienie wielkich lodowców. dziura ozonowa ( wielkością doruwnuje antarktydzie ).
   
   To tylko kilka przykładów z kilkunastu tysięcy możliwych
   
   
   
    Wielbicielka przyrody
   
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

Ja tez...

~Bartek

2007-04-24 07:08:56

Ja tez jestem wielbicielem przyrody ale dlaczego twierdzisz ze to przez bialego czlowieka?? Przeciez czlowiek czarn tez ma w tym swoja wine, bo to oni, ludzie czarni pala lasy tropikalne aby miec pola uprawne, to czarny czlowiek zabija slonie afrykanskie dla ich rogow, i moglbym jeszcze duzo tak wymieniac.....

ODPOWIEDZ

Masz cos?

~BBC News

2007-05-29 06:56:23

A jak indianie jaraja fajki pokoju, eskimosi pala ogniska i topia lod a chinole zanieczyszczaja 20% naszej planety swoimi odchodami to jest dobrze? Tamten gosciu ci pojechal z tymi czarnymi!

ODPOWIEDZ

taaak

~jaaa

2008-11-29 16:53:46

Dobrze chlopaki bo straszne zeczy opowiada,a po drugie koniec swiata a nasz udzial w niszczeniu przyrody to dwie osobne sprawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę