Dodawanie komentarza

Do tematu: Gdybanie do niczego

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Gdybanie do niczego

~Welis

2007-05-09 13:49:19

Koniec świata to istotnie odrębny temat. Ludzie gdybają: "a co by był, jeśli...". Mówię Wam wprost - i tak nie wygdybiemy tej ostatecznej daty, która jest zapisana w niebie. Oczywiście można zauważyć już te znaki, które działają jednocześnie, ale wersji końca świata jest tak dużo, że nie wiadomo, która mówi prawdę (jeśli w ogóle taka jest). Musimy starać się żyć jak najlepiej, ale zauważcie, że nasza Ziemia też cierpi. Jeśli nic z tym nie zrobimy, to nie potrzeba wróżki, żeby zobaczyć czarną przyszłość. Z każdym dniem do końca jest coraz bliżej. Na razie nie jest jeszcze aż tak źle, ale lepiej, żeby niektórzy przejrzeli na oczy, zanim będzie za późno. Boję się, co będzie, z nami, ludźmi, zwierzętami i całą planetą. Jedno jest pewne - dokładnej daty końca świata nigdy nie ustalimy i trzeba się z tym pogodzić. Pozdrawiam...

ODPOWIEDZ

warto przeczytać

~myśliciel

2007-05-09 19:11:42

Tak, choćbyśmy mieli super-mózgi i najwykwintniejsze cuda współczesnej technologii nie dowiemy się, kiedy nastąpi Dzień i Sąd Ostateczny. Ale czy tak przystało nam żyć, żeby na każdym kroku być chłodnym, obojętnym na wszystko wokół nas? Ludzie...jesli my nie doprowadzimy najpierw siebie, a potem innych i nasze otoczenie do porządku, to kto to zrobi? Jak coś się złego dzieje, to wszyscy idą do Kościoła, który na chwile pęka w szwach, a po jakimś miesiącu...wszystko wraca do normy (wiadomo, o jakim wydarzeniu mówię). Nic nie wraca do normy! Nie będę się na ten temat rozpisywać, każdy sam to powinien przemyśleć. Aha i jeszcze jedno - ludzie nie lubią, jak im się coś narzuca do przemyślenia, zrobienia itp. Ale każdy sam może wysnuć swoją opinię. Gwarantuję, że wszyscy bez względu na wiarę, kolor skóry i charakter, dojdziemy do tego samego...Wielu myślicieli tak myślało, w tym sławny jasnowidz - Nostradamus. Nasze życie zależy tylko od nas, od nikogo innego. Na koniec świata możemy jedynie...czekać i dążyć do doskonałości, ale w samym sobie, a nie np. do najdoskonalszej marki samochodu gdzieśtam. Pamiętajcie, że po śmierci nie bedzie się liczyły sprawy materialne, tylko nasze życie. To nie jest gra komputerowa, że dostaniemy drugą szansę. Nie mówię, żeby kompletnie rezygnować z rozrywek, ale wszystko powinno być na swoim miejscu, a teraz uczucia człowieka w ogóle sie nie liczą - przykładów można mnożyć, choćby z mediów. Nie wiem, co jeszcze napisać. Mam nadzieję, że większość ludzi tak uważa, ale komentarze tutaj wcale mnie nie zachwyciły. Są okropne. I wy jesteście ludźmi? Jak się odnosicie do drugiego, naszego brata, czy siostry? WSTYD, WSTYD, WSTYD!

ODPOWIEDZ

O ludziach

~Pan Rozsądek

2007-05-10 11:52:37

Ludzie boją się dostrzec prawdy o sobie i za bardzo zaczęli się tu rządzć, bo skąd te choróbska, H5N1, sepsa, itp? Kiedyś też były zarazy, ale teraz jest tego o wiele wiecej! Nie mówiąc już o nowotworach. Właśnie jedną z oznak końca świata miały byc choroby. Trzeba się przyznać wprost - sami doprowadziliśmy do tego, niszcząc przy okazji naturę na wielka skalę. I robimy to nadal, a czas biegnie do przodu, nie stoi w miejscu. Co mam jeszcze napisać? O efekcie cieplarnianym, itp? To jest po prostu chore...i to, że nikt o tym prawie nie myśli. Nikomu nie chce się wierzyc, źe żyjemy w czasach ostatecznych. No cóż, tak by nam nawet powiedziała nasza Planeta Ziemia. Popieram przy okazji ostatnią wypowiedx i w ogóle komentarz. A co do znieczulicy ludzkiej, to wszędzie sie o tym pisze i jakoś nikt nie potrafi się zmienić. Tak, ludzie do Kościoła chodzą, i tylko w Kościele zachowują się jak chrześcijanin. Wiecie, co? Niech się dzieje co chce, mam dosyć życia wśród TAKICH ludzisk. Ja i tak próbuję zmienić świat i się modlę. Tylko, że nie wiem, czy starczy mi sił. Nich nastanie wreszcie nowy, złoty wiek, bo płakac mi się chce, jak słysze małolaty, które klną jak z nut...no ale cóż, wynoszą to z domów. Czy ludzie są juz naprawde tak paskudni? Trudno coś powiedzieć o jaśniejszej przyszłosci. Bóg daje nam znaki przez pogodę (nawet już w Polsce są zmiany), ale to jest oczywiście temat tabu i my nie z tym nic wspólnego. Tylko usiąść i płakac nad głupota ludzką i prosić Boga, żeby wreszcie coś z nami zrobił, ale oszczędził dobrych ludzi, niezależnie od wieku. Być może zapomniałem o czymś, ale każdy ma swój rozum i mam nadzieję, ze ludzie zmienią swój stosunek do świata i do Boga. Bo te komentarze w większości są jednym wielkim NIC. Gdybanie nic nie da, pomyślmy lepiej co zrobić, żeby nie było za późno. Obudźcie się wszyscy ci, którzy żyjecie w ciemnym tunelu! otwórzcie sie na światło!

ODPOWIEDZ

żeby nie było...

~autor - Welis

2007-06-23 08:02:43

...to nie ja wpisałem się dokomentarza Ziemianki, bo tam ktoś podpisał się tak samo - ale to nie ja.

ODPOWIEDZ

Jestem Welis Kosmopenis...

~Welis

2007-07-25 10:56:24

Ja jestem Welisem i bawie sie penisem, Bawie sie też jajmi o Bajbusie - daj mi!

ODPOWIEDZ

NO I WIDAC...

~Life

2007-08-08 13:49:42

...ZACHOWANIE TAKICH DZIECIAKOW JAK KOMENTARZ WYZEJ. I CZY TACY LUDZIE COS ROZUMIEJA? WATPIE!!! I TO JESZCZE PODPISUJE SIE TAK JAK PRAWDZIWY WELIS, KTORY NAPISAL MADRZE. TO TAKIE DZICIAKI, KTORYCH RODZICE NIE WYCHOWALI. POZDRAWIAM NORMALNYCH LUDKOW I WELISA (WIADOMO, KTOREGO!)

ODPOWIEDZ

:((

~Izka12

2007-08-11 11:26:00

To prawda musimy być przygotowani , ze to moze i nastapic i jutro lub za tydzien a nawet za rok pozdro

ODPOWIEDZ

czyja wiem

~The END

2007-09-05 03:57:19

Moze i mam cos nietak z glowa ale moim zdaniem ludzkosc nigdy sie nienauczy , ciekaw jestem jak wy dlugo wytrzymujecie z tym respektem dla drugich ... niewazne moim zdaniem tylko totalny koniec , zaglada ludzkosci przyniesie jakis rezultat , jaki niewiem ... Jesli bog istnieje to jego najwieksza porazka bylo stworzenie czlowieka .(tak mnie tez)

ODPOWIEDZ

Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę