Dodawanie komentarza

Do tematu: PLACZ XXI WIEKU

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PLACZ XXI WIEKU

~światełko:-)

2007-05-30 13:46:49


    Wiadomo, że wojna (jeżeli w ogóle będzie), ma przyjść ze Wschodu.
    Maryja prosiła papieży o pobłogosławienie Rosji, ale nasz Papież nie uczynił tego do końca (3-cia tajemnica fatmska), z czego mogą wyniknąć mniejsze kłopoty, ale jednak będą. Matka Boża prosi nas o codzienną modlitwę na różańcu do Jej Niepokalanego Serca i o modlitwy o pokój na świecie. Matka Boża cierpi za to, co Jej robimy. Wszyscy się tylko potrafią wyśmiewać i nawzajem sobie dokuczać, tak jest najprościej :-((( Mam nadzieję, że ci, co są tacy dzisiaj, kiedyś to zrozumieją...
    Jest przecież Apokalipsa...mówi, że nadchodzą ostateczne czasy i że jedna trzecia ludzkości zginie. Nie będzie to więc koniec świata, ale taki przełom - ludzie się nawrócą i będą się modlić, a nie jak dzisiaj tylko nauka, ludzie mają poprzestawiane w głowie, wykańczaj się nerwowo przez dzisiejszą znieczulicę i w ogóle...musimy ratować nasz świat. Anomalie pogodowe już możemy obserwować. Czasem wydaje mi się, że ludzie są tacy ślepi...najlepiej powiedzieć "mnie to nie dotyczy, nie intereuje". Przeciwnie! Dotyczy to każdego z nas, także po śmierci.
   
    Polecam interesująca książkę "Przepowiednie Saint Germaina na nowe tysiąclecie"
   
    Są tam także zawarte przepowiednie Maryji, która chce uchronić świat od zagłady, ale musimy Jej pomóc modlitwą!
    W styczniu 1938 roku Bóg zesłał noca światło, naukowcy brali ją jako zorze (bez komentarza), ale Maryja przepowiedziała podczas I wojny światowej, że jeżeli ludzie nie przestaną obrazać Boga, nadejdzie wojna jeszcze straszniejsza i że da ludziom znak. Tym znakiem było właśnie światło. Osiem miesięcy później, Hitler najechał na Polskę.
   
    Nie wiem, ludzie wymyślają sobie jakieś głupoty, nikt nie myśli o tym poważnie...to nas zgubi! Nikomu nie chce się w to wierzyć...Ja sama mam piętnaście lat i wydaje mi sie czasem, że wiem więcej niż taki naukowiec, który wszystko naukowo wyjaśnia. Paranoja.
   
    Jest jeszcze przepowiednia dotycząca papieży. Po Janie Pawle iI ma już ich być tylko dwóch (czyli po śmierci Benedykta XVI zostanie jeden) i w tym samym czasie świat pozna trzeciego Antychrysta. Jeżeli zwalczymy go wspólnymi siłami, świat przetrwa najcięższe próby...ale dobro i tak ostatecznie wygra.
    Po tych wszystkich okropnosciach nastaną złote czasy, ludzie będą dobrzy i wierzący.
   
    Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło: tajemniczy świat i ja, by dosyć naczytać sie o tym wszystkim.
   
    Te wszystkie ufoludki i kalendarz Majów...nie wierzę w to...
    Ups, roz[isałam się, ale wiem, ze mam rację. Niech ktoś da mi odpwiedź...
   

ODPOWIEDZ

...

~KsieżycMoon

2007-05-31 04:46:02

Proroctwo się wypełnia, bo zobacz - po co by była Apokalipsa, jakby ludzie zachowywali się wprost idealnie? Dlaczego, skoro proroctwo i tak ma się wypełnić? Nie wiem, jakie zmiany miałaby przynieść III tajemnica fatimska, sam jestem ciekaw jej treści, ale z drugiej strony właśnie może papieże mieli dylemat jeśli chodzi o to proroctwo..., no nie?
   Niektórzy piszą, że data końca świata zawarta jest w Biblii. Jeśli tak, musi być nieźle zaszyfrowana.
   Ma TO nastąpić w mroźną noc (czyli wiadomo, że zimą). Lecz nie jest powiedziane, że nie znamy roku - możemy sie go tylko domyślać...czyżby grudzień 2012?...
   Aha i jeszcze o Antychryście - urodzi się on w sposób "sztuczny", bez współżycia matki.
   
    światełko, trzymaj się, nie możemy być w tej jednej trzeciej czesci ludzkości, która zginie. Ja tez się modlę...módlmy się wszyscy, bo potem będziemy żałować. Ludzie, niech sobie myślą, co chcą, nie zdążą sie nawrócić i potem będą żałować...pewnie w to teraz nie wierzą i się z takich ludzi jak my (nie wszyscy oczywiście) wyśmiewają, ale niech pożyją, to zobaczą...Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

bzdura!

~kromka

2007-08-29 11:30:22

wybaczcie ale to o czym tutaj dyskutujecie jest conajmniej zabawne...
   osoba wypowiadajaca sie wyzej goraco namawia do modlitwy i jednoczesnie wierzy ze w Biblii jest zaszyfrowana data konca swiata... mysle ze nie wymaga to juz dalszego komentarza
   jesli ktos chce sie stresowac prosze bardzo, niemniej stres negatywnie wplywa na nasze zdrowie... szybciej na zawal serca "odwiniecie kite" niz ziemia sie przebiegunuje ...

ODPOWIEDZ

ej Ty do zjedzenia!

~<lol>

2007-08-31 06:58:36

Kromeczko, przykro mi, że tego nie rozumiesz, więc nie zabieraj tutaj głosu, bo prawda jest inna, jeśli nie wierzysz, to twoja sprawa i zostaw innych w spokoju, racja jest inna! Myślisz, ze to az tak stresuje?, weź przestań, bo żałośnie sie wypowiadasz.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę