Dodawanie komentarza

Do tematu: PRZECZYTAJCIE TO WRESZCIE!

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PRZECZYTAJCIE TO WRESZCIE!

~światełko:-)

2007-06-19 05:48:43

TO JEST BARDZO WAZNE! :
   Maryja prosiła papieży o pobłogosławienie Rosji, ale nasz Papież nie uczynił tego do końca (3-cia tajemnica fatmska), z czego mogą wyniknąć mniejsze kłopoty, ale jednak będą. Matka Boża prosi nas o codzienną modlitwę na różańcu do Jej Niepokalanego Serca i o modlitwy o pokój na świecie. Matka Boża cierpi za to, co Jej robimy. Wszyscy się tylko potrafią wyśmiewać i nawzajem sobie dokuczać, tak jest najprościej :-((( Mam nadzieję, że ci, co są tacy dzisiaj, kiedyś to zrozumieją...
    Jest przecież Apokalipsa...mówi, że nadchodzą ostateczne czasy i że jedna trzecia ludzkości zginie. Nie będzie to więc koniec świata, ale taki przełom - ludzie się nawrócą i będą się modlić, a nie jak dzisiaj tylko nauka, ludzie mają poprzestawiane w głowie, wykańczaj się nerwowo przez dzisiejszą znieczulicę i w ogóle...musimy ratować nasz świat. Anomalie pogodowe już możemy obserwować. Czasem wydaje mi się, że ludzie są tacy ślepi...najlepiej powiedzieć "mnie to nie dotyczy, nie intereuje". Przeciwnie! Dotyczy to każdego z nas, także po śmierci.
   
    Polecam interesująca książkę "Przepowiednie Saint Germaina na nowe tysiąclecie"
   
    Są tam także zawarte przepowiednie Maryji, która chce uchronić świat od zagłady, ale musimy Jej pomóc modlitwą!
    W styczniu 1938 roku Bóg zesłał noca światło, naukowcy brali ją jako zorze (bez komentarza), ale Maryja przepowiedziała podczas I wojny światowej, że jeżeli ludzie nie przestaną obrazać Boga, nadejdzie wojna jeszcze straszniejsza i że da ludziom znak. Tym znakiem było właśnie światło. Osiem miesięcy później, Hitler najechał na Polskę.
   
    Nie wiem, ludzie wymyślają sobie jakieś głupoty, nikt nie myśli o tym poważnie...to nas zgubi! Nikomu nie chce się w to wierzyć...Ja sama mam piętnaście lat i wydaje mi sie czasem, że wiem więcej niż taki naukowiec, który wszystko naukowo wyjaśnia. Paranoja.
   
    Jest jeszcze przepowiednia dotycząca papieży. Po Janie Pawle iI ma już ich być tylko dwóch (czyli po śmierci Benedykta XVI zostanie jeden) i w tym samym czasie świat pozna trzeciego Antychrysta. Jeżeli zwalczymy go wspólnymi siłami, świat przetrwa najcięższe próby...ale dobro i tak ostatecznie wygra.
    Po tych wszystkich okropnosciach nastaną złote czasy, ludzie będą dobrzy i wierzący.
   
    Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło: tajemniczy świat i ja, by dosyć naczytać sie o tym wszystkim.
   
    Te wszystkie ufoludki i kalendarz Majów...nie wierzę w to...
    Ups, rozpisałam się, ale wiem, ze mam rację. Niech ktoś da mi odpwiedź...
   

ODPOWIEDZ

hmm

~Ja

2007-06-25 10:00:54

Ciekawe to jest... napisz do mnie na gg. Chcę Cię znać :P napisz mi na siedemstrun@hotmail.com

ODPOWIEDZ

ale po co niby...

~autorka

2007-06-25 14:50:18

...chciałbyś mnie znać? to samo znajdziesz w różnych książkach, tylko ludzie o tym nie czytają, co jest tak ważne! ja za bardzo nie będę miała czasu pisać, bo wyjeżdżam niedługo. Pozdro i dzięki, że zrozumiałeś, tylko błagam, wprowadź to w życie!!! i przekonuj innych...tylu, ilu się da!!!

ODPOWIEDZ

jesteś żałosna

~jaaa

2007-06-26 04:05:09

jak dla mnie jesteś oszołomem albo członkiem sekty...piszesz żeby ludzie się nawrocili i się modlili, a Ty co robisz??? weszłam na tą "twoją" stronę- tajemniczy świat i ja i co??? podręczniki jak się ochronić przed końcem świata...26 zł- I TO W PROMOCJI!!!!
   Wiesz co ...żałosna jesteś, było powiedziane- Nie znacie dnia ani godziny- a tu niby dokładna data i godzina...smieszne to jest i Ty jestes smieszna!!!

ODPOWIEDZ

głupi jesteście!

~autorka

2007-06-26 06:22:26

nie jestem członkiem żadnej sekty i jestem normalną dziewczyną!!! Wiadomo chyba, że nie znamy TEJ daty, rusz mózgiem! czy ja ci każę wierzyć w 2012rok? mi tu chodzi o nienawiść na świecie i ty jesteś właśnie tym, który nic nie rozumie, ale ja nic na to nie poradzę. Poczytaj sobie książki o Fatimie, to może zrozumiesz i nie oceniaj ludzi, skoro ich nie znasz, ale wybaczam ci to. I pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Światełko-zgadzam się z Tobą

~Hajfa

2007-06-27 20:29:05

Nie wypełniamy Woli BOŻEJ i Woli NAJŚWIĘTSZEJ PANIENKI.Masz rację,wiele osób żyje,jakby to życie miałoby wiecznym,jedynym.Ludzie dbają o swoje majątki,o swoje interesy,nie myślą o innych.Ze słabych,załamanych,starszych często się wyśmiewają.Kto jest lekko w tyle kończy bieg.Przemoc,rozpusta w mediach,internecie,nawet literaturze.I wiele innych złych zachowań i uczynków.Jednak powiem Ci,że nie wszyscy tak żyją.Są ludzie,którzy miłują BOGA w TRÓJCY JEDYNEGO i NAJŚWIĘTSZĄ PANIENKĘ, starają się i modlą,aby nie doprowadzić do gniewu BOŻEGO,by nie zmarnować Darów danych Im od BOGA,by BÓG Mógł patrzeć z radością.Niestety grzechu nie unikniesz,póki jest szatan. Jest jednak przede wszystkim BÓG,Który Nas Miłuje i Nie wyda na zatracenie.Naprawdę wiele jest takich Osób,choć może nie widać.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

dzięki...

~autorka

2007-06-28 06:05:36

dzięki, że ktoś mnie wreszcie zrozumiał, szkoda tylko, że takich ludzi w ogóle nie widać. Mam nadzieję, że Bóg nam przebaczy nasze zachowanie i ludzie zmądrzeją w przyszłości. Bardzo bym chciała spotkać jak najwięcej takich ludzi na swojej drodze...Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Napisz do mnie

~XXX

2007-07-04 16:08:42

Podobnie myslimy napisz do mnie to pogadamy GG1627376

ODPOWIEDZ

Maryja...

~Taka prawda

2007-07-05 07:39:58

matka boska sratatata modlcie sie a nie umrzecie, o tak już to widze !!
   takie kity to wciskajcie sobie sami napaleńcy koscioła !!
   jak ma byc koniec swiata to bedzie i nic nie da wam modlitwa, peace and love
   korzystajcie z zycia poki macie czas ...

ODPOWIEDZ

do kom. Taka prawda

~;););)

2007-07-05 11:10:22

Myślisz, że życie jest tylko na Ziemi? a co potem? weź się lepiej nawróć, póki możesz, bo potem może być za późno. Tak już jest i nic nie zrobisz, tacy ludzie jak Ty są w błędzie (nie obrażaj się, tylko zrozum, że tak nie można). Mam nadzieję, że się zmienisz. Pozdrawiam;)

ODPOWIEDZ

oj biednie to widze

~tazmann

2007-07-15 05:06:18

Ludzie cos wam sie miesza i myli, modlicie sie i prosicie jakas kobiete najswietrza panienke,
   oddajecie sie jakims poganskim czynnoscia, jakies przepowiednie i inne pierdy, tlko religia boga zywego i jesli kogokolwiek chcecie prosic o pomoc to tylko i wylacznie Jezusa Chrystusa, widac nie macie pojecia o pismie swietym, nie marnujcie czasu wiecej, bo czas sie konczy, odzuccie poganskie czynnosci i zblizcie sie z Jezusem, przyjmijcie go do swojego serca, bo tylko on jest droga do zbawienia i zycia wiecznego, i jakie kolwiek modlitwy do KOGO KOLWIEK innego oddalaja was od prawdy i rzeczywistosci.
   Studiujcie slowo Boze, tylko tam jest prawda i prawda.Wiec Biblia w dlon i szukac.
   A tak jeszcze wroce do kultu najsiwtrzej panienki, poszukajcie zrodel z kad ten kult sie wywodzi, podpowiem tylko ze nie ma nic w bibli o kultowaniu kobiety.
   Sprawa jest prosta, jedna pewna rzecza jest fakt ze Biblia jest Slowem Bozym.
   czas jest bliski.
   drzewo oliwne poscilo paki, jest to symbol narodu zydowskiego, wiec teraz Objawienia sw Jana w dlon i szukajcie co to znaczy.
   pozdrowiona.
   
   ps. nikogo nie zamierzalem urazic, ani z niczego drwic, czas jest bliski i naprawde trzba sie skupiac na prawdzie i ratowaniu reszty dusz!!

ODPOWIEDZ

do tazmann

~misia

2007-07-15 05:16:02

No też masz rację, ale szczególna modlitwa na różańcu do Matki Jezusa jest bardzo ważna. Modlimy się do Niej i do Niego. Czytamy Biblię. Nie oddajemy się pogaństwu, tylko modlimy się do Jedynego Boga i Maryi. To wszystko...

ODPOWIEDZ

jgm

~hgnghn

2007-07-25 14:54:51

ghmh

ODPOWIEDZ

WszystkoToTakieDziwneI trudne

~xMartax

2007-07-31 07:49:51

Każdy z nas zapewne często zadaje sobie to pytanie czy Bóg istnieje, czy warto wierzyć, czy będzie koniec świat, co się z nami stanie po śmierci... ALe znacie zapewne słynną grę Pascala, w której stwierdza fakt iż wygrywamy jeśli wierzymy, nawet jeśli nic niema, no to co z tego, nic nie stracimy!! A wiec warto wierzyć i warto się modlić i pogłębiać się w wierze !! Ale to nie wszystko bo aby żyć szczęśliwie to nie wystarczy chodzić do kościoła i płacić na tace, trzeba być dobry... Zrobiłam wiele dobrych uczynków i to włąsnie dzięki nim czuje się bardziej święta niż żebym miała codziennie się modlić... Ludzie musimy być dobrzy wtedy zawsze może stać się cud!!

ODPOWIEDZ

do JAAA (ehm)

~Noemi

2007-08-06 04:25:24

Gdzie Ty żeś zauważył, czy zauważyłaś, że światełko podała dokładną date! sam (a) jest głupi (a) i weź się odczep, bo wszyscy jednak wierzą w objawienia Fatimskie, a ty zaraz wyskakujesz z sektą, sam(a) jesteś ZALOSNY czy tam ZALOSNA, jak wolisz, piszesz juz takie bzdury, że naprawde mi ciebie żal, jaaa...skoro nawet nie masz pseudonimu,
   SWIATELKO - MASZ RACJE, LUDZIE (TACY JAK JAAA) POWINNI SIE NAWROCIC, BO POTEM BEDZIE ZA POZNO! SAMI SIE PRZEKONACIE, JAK BOG NAS UKARA, ALE WY PO PROSTU NIE POTRAFICIE NORMALNIE MYSLEC I ZACHOWUJECIE SIE GORZEJ JAK DZIECIAKI
   TO BYLO DO WSZYSTKICH, KTORZY MYSLA PODOBNIE JAK (JAAA, phhhrrr)
   

ODPOWIEDZ

.....TO PRAWDA....

~ISKA!12

2007-08-11 11:19:42

Przeczytałam Twoją wypowiedź. Jest bardzo interesująca. Co prawda jestem os Ciebie o trzy lata młodsza lecz się z Toba zgadzam. Znam różne wersje a to z jakimiś kalendarzami,a to , że słońce wybuchnie a nawet, że jakaś tam planeta się rozleci i jej cząstki będą spadały na Ziemię, które spowoduja powstawania Dziur ozonowych na calej powierzchni Ziemi i cała ludzkosc wyginie. Pierwszy raz słyszę wersję, która Ty ujawniłaś. Możesz powiedzieć ska to wszystko wiesz?? Ja kompletnie sie z Toba zgadzam.I tylko dodam, że w starożytności czy kiedyś przewidziano i zapisano w jakiś księgach , że to Polska ocali świat. Ale żeby sie to stało ludzie musieliby stworzyć tak jakby rodzine.Bez zadnych problemow zlosci i nienawisci.Gdy juz by to zrobili powinni polaczyc wszystkie swoje sily i pomagac wszystkim ktorzy pomocy potrzebuja. Wiele jest możliwosci lecz teraz ludzkosc pownna modlic sie caly czas.Przynajmnie dwa razy na dzien i prosic Boga o laske a skad wiesz ze Benedykt 16 bedzie przed ostatnim papieżem?? I o co chodzi z tym błogosławieniem Rosji??
   Napewno wszyscy by chcieli temu zapobiec,lecz oni nie wiedzą co robic.Trzeba zaczac im to uswiadamiac
   nie ktorzy napewno w to niewierza ale gleboko w sercu czuja jakiegos stracha. Ja interesuje sie metereologia i nasz klimat bardzo sie ociepla jezeli ten swiat przezyje to 2020 bedziemy miec juz dwie pory roku. a miedzy 2090-2099 rokiem ma stac sie tak goraco ze jakis tam WIELKI procent ludzkosci bedzie UMIRAŁA na brak wody a JESZCZE WIEKSZY PROCENT LUDZKOSCI UMRZE Z GŁODU. Wiec jezeli teraz sie nic nie stanie to stanie sie za paredziesiat lub pare tysiecy lat. my juz na to wplywu miec nie bedziemy z tymi problemami bedzie sobie walczyc ktores tam mlode pokolenie.......teraz zostalo nam cieszenie sie zyciem i wierzenie w PANA BOGA.Oraz oczywiście modlenie sie. I jezeli to mozliwe to nie z ksiazeczki ale od serca.Wtedy Bóg napewno nas wysłucha...........

ODPOWIEDZ

do Iski 12 ;)

~autorka

2007-08-12 04:47:52

Bardzo się cieszę, że znalazła się kolejna osoba, która to wszystko rozumie. Bardzo chętnie bm Ci odpisała Isko, i odpowiedziała Tobie na wszystkie pytania. Podam Tobie mój numer gg i jeśli będziesz chciała, to napiszesz mi adres swojej poczty i będziemy się mogły kontaktować.
   To, co napisałaś, jest bardzo ciekawe. Możemy wymieniać się informacjami, mnie też to wszystko interesuje.
   Mój numer gg: 5581185
   Pozdrawiam i czekam na Twoją odpowiedź!

ODPOWIEDZ

Hahahahahahh

~anonim

2007-08-21 08:25:28

HAHAHAHAHAHAHAHA ale bzdedy hahahahahahahahhaha 2012 rok to 4 przemiana duchowa hahahahahahahahhahaha faktycznie ciebie trzeba pobogoslawic ahhahahahahahha

ODPOWIEDZ

anonim to walnięty człowiek

~Ivi

2007-08-22 04:37:18

Jezeli nie znasz się na takich rzeczach, to nie zabieraj głosu.

ODPOWIEDZ

zgadzam się z autorką...

~AaaAaaAaaaAAaA

2007-11-02 10:25:09

To prawda ludzie robią się coraz gorsi. Są napełnieni znieczulicą, która potrafi wyrządzić wielką krzywdę innym... Gonią za czymś co tak naprawdę jest ostatnią rzeczą jaką potrzebują. Pieniądze szczęścia nie dają a jednak są w stanie poświęcić wszystko- rodzinę, przyjaciół i znajomych...
   Jak dla mnie świat robi się coraz bardziej skomplikowany bo ludzie sami wszystko komplikują. Są w stanie sie nawet wzajmnie pozabijać byleby wyszła ich racja... A gdzie współczucie i przebaczenie.... ;/ Wiem tylko jeżeli nie obejrzymy się w pore i nie zadziałamy wspólnie może być już za póżno a wtedy wszyscy będziemy żałować... Kołem ratunkowym jest modlitwa i błaganie o przebaczenie za nasze grzechy...
   Modlitwa nie jest rzeczą z której możecie kpić i się smiać... Ona ma w sobie wielką moc, której nie potraficie wykorzystać...

ODPOWIEDZ

zgadzam się

~nelka

2007-11-07 14:23:19

również się z tym zgadzam. Czytałam kiedyś kawałek "przepowiedni królowej Saby" ale resztę to mi już domownicy opowiadali nie wiem czy te przepowiednie są gdzieś dostępne ale to właśnie tam pisało jak ma zakończyć się świat i tam pisało że papieżem zostanie polak że po nim będzie jeszcze tylko dwóch, że mężczyźni będą podobni do kobiet i na odwrót( kobiety chodzą w spodniach- kiedyś to było nierealne a faceci noszą długie włosy noszą kolczyki) - tak myślę że o to chodzi z tym podobieństwem no i pisało że będzie zagłada bliźniaków a może to chodziło o wieżowce w Ameryce WTC? No i pisało że nastanie ciemność aaa i pisało coś o Polsce je jest w środku serca czy jakoś tak ( polska ma teraz kształt serca) i że właśnie nasz kraj jedynie ze wszystkich nie ucierpi zagłady. Nie pamiętam dokładnie. Jestem wierząca staram się być dobrym człowiekiem ale jestem też normalnym człowiekiem prowadzącym normalne życie. aaa i to ma być wtedy sąd ostateczny! a co sie stanie ze złymi? czy będą cierpieć czy jak nie wiem byłam mała jak to czytałam a teraz nie wiem jak dostać tą książkę by znowu poczytać

ODPOWIEDZ

o tym wie tylko BÓG

~psiora

2007-11-09 17:27:09

Przecież w roku 2000 miał być koniec świata moja mama czekała o 12 w nocy czekała i wszyscy ludfzie z tej miejscowości też czekali 12.30 w nocy mama uśpiła mnie bo miałam 3 lata muj brat poszed spać miał 16 lat i siostra też.. miała lat11 i nikt się nie bał na drugi dzień poszli do szkoły i nic się nie stąło a też przepowiadali 5 lat przed to wie tylko BÓG nie żadne naukowcy 11109527 to muj gg to drugi 6875051 napisz to sobie pogadamy o tym a jak lubisz zwierzęta to jeszcze bardziej

ODPOWIEDZ

czy to jest prawda??

~gossia

2008-01-03 22:48:11

W telewizji nowej generacji (n) powiedzieli że będzie niby koniec świata ale niebędzie taki straszny dopiero za 5 miliardów lat ma się zniszczyć świat ale Maryja powiedziała kiedy się ukazało światło (Jak ludzie się nie poprawią to będzie jeszcze coś gorszego) noi była 2 wojna teraz (MOŻE BYĆ) koniec świata widzicie LUDZIE to wasza wina tylko i wyłącznie wasza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Autorka ma wielka racje ..

~Michał ;)

2008-01-13 19:25:14

Uwazam ze autorka ma racje.Powinnismy sie modlic do Maryi.
   Wszystko tu jest prawda ale powinnismy pomyslec o przebiegunowaniu ktore ma nastapic w 2012 roku 21 grudnia o godzinie miedzy 20 a 21.Po czesci boje sie i wierze w te przepowiednie majow gdyz mieli oni wielka wiedze na temat kosmosu.Potrafili opisac i zobaczyc gwiazdozbiory ktorych nie da sie zobaczyc z tamtej czesci planety.Opisywali rozne zdarzenia ktore mialy sie wydarzyc mylac sie o kilka sekund.Ojciec Pio byl jak dla mnie najbardziej wiarygodnym prorokiem Maryja go ostrzegala przed tym co moze sie wydarzyc.Japonia,Chiny i Korea Polnocna maja zjednoczyc sily i w 2012 roku zaatakowac atakiem przez kolejno biegun polnocny alaske i kanade stany zjednoczone.
   Nie uda im sie to ale biegun z kosmosu bedzie widoczny na czarno z tak wielkiej ilosci trupow.
   Tego dnia ma zginac jedna trzecia ludzkosci na ziemi.Kazdy kto chce przezyc ma schronic sie w domu i nie wygladac pod zadnym pozorem przez okno gdyz jego serce nie wytrzyma bolu jaki oko ludzkie moze ujrzec.Ma to sie rozpoczac w zimny wieczor.Z poczatku ma wiac mocny wiater wiejacy swiszczac przez okna .Pozniej maja sie rozlec strzaly piorunow a od rana ma padac przez 3 kolejne dni ognisty deszcz.Prorok powiedzial ze jesli jescze 1 raz mialby sie gdzies urodzic to tylko w polsce polska bedzie lezala w klimacie rownikowym ludziom za oknami beda rosly drzewa cytrusowe a Nasz Narod stanie sie wielkim mocarstwem.Zycie na Ziemi po tej katastrofie ma sie zmienic na o niebo lepsze.Kazdy kto chce tego doswiadczyc powiniem wzorowac sie na tym co napisalem gdyz niekt nie wie jaki bedzie koniec a jaki poczatek.Wiem ze nie chce wierzyc w inne przepowiednie tj.fala morska o wysokosci 1,5 km ktora ma powstac za sprawa zmiany kiedrunku krecenia sie ziemi...
   Przepraszam ze tak duzo ale moze to sie wam przydac za te pare lat . :)

ODPOWIEDZ

Czy To Koniec Swiata?????????

~Normalny

2008-01-16 10:57:01

Przeczytajcie dokładnie co pisze o 2012 to ma nastąpić kataklizm a nie koniec świata gdyby to miałbyc koniec to nikt by nie przezył ani człowik ani zwierzeta ani rośliny.
   A pisze ze prawdo podobnie ma przezyc jakas cześć ludzi moze to byc karzdy z nas .
   Ludzie nadal będą żyć .

ODPOWIEDZ

Zgadzam się z autorka i Normal

~Krzysiek

2008-02-29 21:23:02

Normalny ma racje, to ma być kataklizm a nie koniec śiwata. Zgadzam się z autorką bo trzeba się modlic do Maryi ale nie tylko do Niej ale także do Trójcy Świętej. Bardzo ciekawi mnie ten temat prosze piszcie (ludzie mądrzy) na moje gg:1662289
   
   
   PS. Koniec świata miał byc kiedy będzie czarny papież. Gdy bedzie Niemiec miała być 3 wojna światowa. A takze koniec miał być w 2000, 2005, 2010 noi i wreszcie doszło do tego, że i w 2012 żal poprostu. "Nie znacie dnia ani godziny...". Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

2012

~Master_Mind

2008-05-06 17:18:12

Hmmmm... coz, ciekawa wypowiedz, ale jest skierowana wylacznie w strone modlitwy. Owszem modlitwa jest bardzo wazna, ale przydaloby sie wiedziec cos wiecej. Chcialbym zainteresowac autorke i wszystkich innych chcacych poznac prawde innymi tematami, ktore sa rownie ciekawe, a poszerzanie wiedzy z tematami zwiazanymi z tym i podobnymi powoduje, ze powoli wszystko zaczyna sie skladac w miare jednolita calosc.
   
   Dla tych, ktorzy chca otworzyc oczy polecam:
   
   Film "Zeitgeist (Duch Epoki) Final Edition" Napisy PL
   http://video.google.pl/videoplay?docid=-2147432141700087937&q=source:005505912179275612149&a mp;hl=pl
   
   Film "Zeitgeist" jest podzielony na 3 czesci. Osobiscie pierwsza czesc traktuje nieco z przymruzeniem oka ;)
   
   Film "Alex Jones - EndGame" Napisy PL
   http://video.google.pl/videoplay?docid=-5739634563260751371&q=source:005505912179275612149&a mp;hl=pl
   
   Filmy kraza rowniez w sieci P2P (np.: eMule) razem z napisami po polsku
   
   Pozdrawiam
   Autor postu "2012 - Poczatek, czy koniec?"

ODPOWIEDZ

wiecej takich jak my!!!!!1

~prosto z Nieba

2008-11-29 16:02:59

Odrazu chcial bym pozdrowic autorke bo tylko dzieki takim ludziom mozemy pomoc Matce Bozej ktora placze widzac nasze coraz gorsze postepowanie i cala mase tych sory za wyrazenie ale debilnych niedowiarkow ktorzy sa tacy cwani!!!Przygladnijcie sie ich wypowiedziom a zobaczycie dokladne oblicze szatana.Jak mozna kierowac takie slowa do Boga i Maryji,ciekawi mnie tylko czy bedziecie tacy cwani gdy kiedys staniecie z nimi twarza w twarz?? bedziecie prosic o litosc ale dostaniecie KOPA i do piekla na wieki wiekow!!!!!Jak mozna marnowac cos takiego,zycie wieczne wiecie co to jest wogule to nie rok czy dwa ale zycie bez konca czas ktory sie nigdy nie skonczy!!!!!!!Choc bym w to nie wierzyl to i tak nie zaryzykowal bym tego wszystkiego co mozemy miec w nagrode od Boga dla tych paru chwil tu na ziemi!!!!!Ludzie naprawde sie nad tym zastanowcie bo nie jestescie swiadomi tego co moze nas spotkac,jaka wielka kara!!!!!Sam sie modle za tych wszystkich niedowiarkow ktorzy przeklinaja boga i cale Niebo z nadzieja ze uda mi sie uratowac choc jednego z nich i zapytac go potem jesli sie spotkamy co ma mi teraz do powiedzenia.A to ze koniec swiata mial juz byc to prawda bo sama Maryja o tym mowila lecz uprosila swojego ukochanego syna ktory jest juz dawno gotowy na wymierzenie kary o jeszcze chwile litosci!!!!Wiec co Ona moze teraz o nas myslec widzac wasze wypowiedzi!!!!Moim zdaniem to nie bedzie 21.12.2012 lecz bedzie przesuniecie jakie mialo miejsce juz wiele razy dzieki Maryji!!!!!!! Sorki za bledy i naprawde odmawiajcie co dziennie rozaniec NIEBO o to prosi a nie ja!!!Pozdrowienia dla tych dobrych jak i tych gorszych papapaapapapa

ODPOWIEDZ

PRZEPOWIEDNIA Z BIBLI

~Paulina

2008-12-30 22:40:31

PANOWANIE BOGA OJCA TRWAŁO AŻ DO POTOPU I ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE ZALEWEM WÓD. PANOWANIE CHRYSTUSA PANAA ZOSTALO ZAKONCZONE POTOPEM KRWI. TWOJE PANOWANIE, DUCHA OJCA I SYNA TRWA OBECNIE I ZOSTANIE ZAKOŃCZONE ZALEWEM OGNIA MIŁOŚCI I SPRAWIEDLIWOŚCI. KIEDYŻ (chyab tak pisze tam ) NASTANIE TEN POTOK CZYSTEJ MIŁOŚCI, KTÓRY ROZPALISZ PO CAŁYM OKRĘGU ZIEMI W SPOSÓB ŁAGODNY, A TAK PORYWAJĄCY ŻE WSZYSTKIE NARODY, POGANIE, I NIEWIERZĄCY I ŻYDZI ZOSTANĄ ZAPALENI (chyba tak tam pisze ) I NAWRÓCĄ SIE ? NIKT SIE NIE SCHRONI PRZED JEGO ŻAREM
   
   
   Moja babcia skądś to wytrzasnęła, ja nie jestem super wierząca jednak wierze to co powiedział Bóg.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę