Dodawanie komentarza

Do tematu: zwała z fałszywej

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

zwała z fałszywej

~hehehe

2007-06-20 13:30:42

przecież wiadomo która jest fałszywa, pisze o jakimś głupim blogu i zachowuje się jakdziecko, podszywając się pod kogoś? a może to jest dziecko? bynajmniej śmieszne...no ale ludzie są różni - prawdziwa Ziemianko - jeśli ona znów coś napisze, nie przejmuj się, Ty i tak miałaś rację. Najlepiej nie zwracac na nią uwagi, to się odczepi.

ODPOWIEDZ

do ludzi

~hehehe

2007-06-21 13:27:08

zamieściłem specjalnie ten koment również tutaj, chcecie się dowiedzieć o co chodzi to wejdźcie na koment Ziemianki "to, co naprawdę ważne" i pośmiejecie się trochę z takiej jednej, co się poszywa pod tą prawdziwą (pisze, że to forum to blog i w ogóle takie bzdury). Ta fałszywa podpisała się NIE SłUCHAJCIE JEJ...ona po prostu zazdrości Ziemiance jej stylu zycia. To dziecko.
   Pozdrawiam wszystkich.

ODPOWIEDZ

sdfghj

~sdfghj

2008-11-29 16:45:46

Zamiast zajawiac sie co kto pisze i dlaczego kleknij i zmow rozaniec,tyle samo ci zejdzie a bedzie wiekszy pozytek. Wszyscy jestescie jak dzieci mowicie jedno a robicie drugie zeby tylko pretekst do czepiania sie znalesc...............co sie z wami dziejeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

ODPOWIEDZ

odp

~Ja^^

2009-06-01 12:44:39

Nie ja zaczęłam. Ale to dawno było ;))) przynajmniej trochę śmiechu... ;)))

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę