Dodawanie komentarza

Do tematu: przeczytajcie...

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

przeczytajcie...

~Thomas15

2007-08-19 06:55:47

Tylko Bóg wie, kiedy będzie koniec świata. Jednak, słuchając wiadomości możemy zauważyć z niepokojem, że jest coraz więcej katastrof, które...WYSTEPUJA W JEDNYM CZASIE, o czym Bóg mówił. To jest najgorsze, że 10 oznak końca świata się wypełnia jednocześnie.Trochę sie boję. Ze coś się stanie z tą naszą Ziemią...a Bóg nas ukarze. Co Wy o tym myślicie?

ODPOWIEDZ

świat

~nimfa

2007-08-25 04:23:41

Na świecie jest coraz gorzej, a ponoć ma być sroga zima, bo bociany odlatuja już. Ja myślę, że niedługo coś się stanie, bo tego jest za dużo. Też się boję. Trudno...co będzie to będzie.

ODPOWIEDZ

bith slap

~go fuck ur sister

2007-09-05 04:26:28

na swiecie jest tylko gorzej przez ludzi , tak przez nas ... no tak nic nowego niepowiedzialem

ODPOWIEDZ

Zmierzch

~Arial

2007-09-12 17:07:50

czlowiek zmierza w zlym kierunku...otrzymal tak wiele.cala piekna planete do dyspozycji...
   Ale ci na gorze wiedza jak prowadzic ludzkosc na smyczy."Bestia" daje wachlarz mozliwosci,wyboru...
   a Bóg... w dzisiejszych czasach...co moze zaoferowac Bóg cywilizacji szmalu? zycie wieczne-to mało namacalny towar.rozwoj duchowy to zbytni wysilek...Czlowiek dostal tyle znaków.Jasno i wyraźnie...
   Polecam "Bing-Bang" A.Kondratiuka idealnie opisał to w tym filmie.Człowiek "modli się" o raj, a raj mógłby być na ziemi...
   To tak jak z rzucaniem palenia.Niektorzy nawet kiedy zachoruja na raka i przejda operacje krtani,palą
   zatykaąc palcem rurke wmontowaną w przełyk.Drastyczne ale prawdziwe.
   ...

ODPOWIEDZ

Ja tu Zaraz łacha puszczę

~KASIA

2007-11-16 16:30:09

JAKIEMUŚ GŁUPKOWI COŚ SIE PRZYŚNIŁO A TERAZ GADA TAKIE BZDURY!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę