Dodawanie komentarza

Do tematu: [2012] Nie Koniec.[Czytajcie]

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

[2012] Nie Koniec.[Czytajcie]

~anonim

2007-08-21 08:22:54

2012 Rok kazdy mysli ze to koniec swiata a jednak nie... bedzie to kolejny rozwoj duchowy. jak narazie uzywamy nie cale 10% mozgu... a nawet nie wiemy co potrafimy. W 2012 Roku odblokują nam sie kolejne częsci mózgu [nie wiem ile] ale napewno wiecej dzieki ktorym bedziemy mogli uzywac: telekinezy,telepatii,pirokinezy, itd... istnieje na to dowod wezcie folie aluminiowa , gumke i igle zrobcie z follii krzyz poluzcie go na igle nie przebijajac przyluzscie reke i skupcie sie na nej rezultat : wiatraczek zacznie się krecic. Wiec powinni bys my byc zadowolenii ze nadchodzi taka zmiana. [2012] Rok Czekajmy!

ODPOWIEDZ

bzdety

~Ivi

2007-08-22 04:45:33

tak, za te pare lat odblokują nam się mózgi i dokonamy przełomu w technice, a ludzie nadal będą grzeszyć okropnie? NIE TO JEST NAJWAZNIEJSZE! kiedy ktoś w końcu zrozumie, że wypełniają się jednocześnie znaki końca świata (Apokalipsa)...zmiany klimatu, biegunów, kataklizmy...okropność! I po co człowiekowi telekineza i inne tam, skoro Bóg się na nas gniewa za to, ze tacy jesteśmy? Daj spokój, zajmij się swoim wnętrzem...póki jeszcze możesz.

ODPOWIEDZ

Pare pytań o końcu świata.

~NIEZNANY

2007-09-04 08:16:07

Mam pytanie czy to możliwe żeby starożytni Atlantydzi mieli już za czasu swego istnienia bardziej rozwinięty mózg od nas? W końcu pierwszymi Egipcjanami i mezopotamscy ludzie podobno pochodzą od Atlantydów. I czy to prawda że mnieli bardziej dokładne informacje o katastrofach które nas spotkały niż naukowcy dzisiejszych czasów?

ODPOWIEDZ

koniec swiata!?!

~Red Eyes Devil

2007-09-05 03:33:03

Wiec moze i tak a moze napewno.
   
   Koniec swiata to jest potoczne okreslenie , jako koniec ludzie mysla zara o katastrofie , czemu ? Niewiem , ale moim zdaniem koniec czegos oznacza poczatek . W kazdej z religi jest jakis bog ,bogowie ktorzy nas stworzyli , karali itd. Moim zdaniem zadna z religi nieokrasla waznosci jaka jest czlowiek sam sobie .Dlaczego (np. ja) mam sie opierac ze ktos lub cos istnieje poza moje pojmowanie , ze jest istota wyzsza niesmiertelna , ze jest bogiem ? Odpowiedz jest prostsza niemusze , dlatego tez uwazam ze koniec swiata wynika tylko i wylacznie z naturalnych okolicznosci .... Pozatym ta odpowiedz niepsuje pod temat ^_^ lol

ODPOWIEDZ

TELEKINEZA !!!! ???

~Animal

2007-09-30 05:36:45

lol ty to chyba za duzo filmow s-f ogladales xD napisales ze czlowiek uzywa 10 % swojego mozgu... to i tak za duzo... bo popatrz na co czlowiekowi wiecej mózgu jezeli w ogle z niego nie kozysta ?

ODPOWIEDZ

PRZECZYTAJCIE!!!!!!!!!

~Michal

2007-12-03 12:56:14

ivi co do wnetrza to miałaś racje,trzeba sie zajac swoim wnetrzem,ale to nie prawda ze Bog sie na nas gniewa,tak musi byc,to jest zapisane,oczyszczanie ziemi musi nastapic i napewno nastapi,ale moze byc lagodniejsze jesli ludzie otworza swoje serca na drugiego czlowieka i zaczna sie milowac,energia milosci jest najwarzniejsza.....zebyscie nie mysleli ze bredze przeczytajcie www.projekt-cheops.com masz wybor,uwierzysz lub nie

ODPOWIEDZ

eksplozja mózgów

~tutu

2008-12-27 23:51:14

I po co ci tyle możliwości mózgu. Wg Switha mozg jest właśnie po to by ograniczać informacje i świadomość. Podobnie jest ze zmysłami. Specjalizacja w imię równowagi. Po co mi widzieć ducha jeśli efektem jest tylko bezsenność. Czytać mysli sąsiada jeśli moje własne doprowadzają mnie do obłedu. Świadomość to co więcej niż my sami.Trochę zaufania do natury.
   Wierz mi wąż zyje w zupełnie innym świecie niż ty i jego percepcja tworzy ten świat
   Wiecej głupia mysz wygląda dla niego zupełnie inaczej niż dla ciebie.
   ... ciebie i dla mnie też . Im wiecej umowności tym lepsza komunikacja niekoniecznie zrozumienie. Poszerzanie świadomości nie ułatwia życia...ale pozwala na większą empatię,przytrafia się czasami... jeśli stać cię na pokorę nie zostawania supermanem... prowadzi do szaleństwa jeśli nie potrafisz tego zasymilować. Nigdy nie jest łatwe.
   
   I jeszcze jedno... niepokoi mnie fakt ze ludzie o dyskutują o końcu świata. Zarówno zaprzeczając, ignorując i bawiąc się w proroków. To znaczy że jakiś symptom jest i to makro skali...jak i osobistej.
   To znaczy że w jakimś sensie świat stał się niekomfortowy i sformalinowany.
   Codziennie światy umierają i zmienia sie percepcja. Marzymy o malych śmierciach i śmierci.
    W ten sposób się rozwijamy. Zycie staje się bardziej swobodne i płynne. Paradoksalnie mniej martwe przez śmierć.Co nam załatwia katostrofa?
   I jeszcze żebym nie była wyszła na ignoranta:
   Miałam sen jakiś czas temu że przeszkadzaja gwałtowne burze i wyładowania na pustyni, gdzie stoję. Ale ktoś chce bym patrzała w stronę ziemi, która była małą planetą na niebie.Wiedziałam że to Ziemia..tylko że coś było nie tak... za dużo chmur,nie było widać
   skrawka błekitu...kokon z chmur i ...poczułam ogromny smutek ...wiedziałam że coś się stalo, coś nie jest tak... obudziłam się. Co mi da że zobaczę ducha?

ODPOWIEDZ

Czy naprawdę może dOtegOdojsć?

~ToOna

2009-05-08 13:40:39

Po przeczytaniu waszych komentarzy jestem w szoku , pierdolicie głupoty. Szczerze to pierwszy raz sie spotkalam z takim pogladem to jest możliwe w 25 % , a wiec raczej nie możliwe ale czuje ze coś w tym jest. Moim zdaniem te wszystkie daty końca to tylko daty katastrof bardzo prostych do przewidzenia np załóżmy rok 2001 - poczatek nowego tysiąc lecia - zamach na wonter center - katastrofa w której zgineli ludzie - KONIEC ŚWIATA. Zreszta Polacy mieszkajacy w kraju nie maja sie czego obawiać bo Polska i Australia to dwa kraje najbezpieczniejsze z tego co czytalam. ^^ hehe niezła bujda . Ja na poczatku tez panicznie bałam sie końca świata , ale nie bałam sie o siebie mimo to ze tez chce kiedys skonczyc szkole , zalozyc rodzine i miec dzieci, bałam sie o ludzi którzy naprawde sa mi bliscy , bo co bysmy bez nich zrobili ? Pytalam sie kolegi z klasy co na ten temat sadzi , a on na to :
   Wiesz co ? Jak Bedzie koniec świata i tak każdy z nas umrze to co Ci zależy . Ciekawa jestem jak ktoś sie uratuje , bedzie sam na tym świcie ja juz wolalabym zginac niz byc samotnikiem. ;(

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę