Dodawanie komentarza

Do tematu: Nie ma co sie bać

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nie ma co sie bać

~Animal

2007-09-30 03:14:05

Witam. poczytałem tutaj troche.. powiem tylko tyle.. z kad ci wszyscy ludzie wiedza ze ze majowie mieli racje bo 2012 jest ostatnim rokiem ich kalendarzu... Popatrzcie jak ludzie błyskawicznie wszystko zmieniaja.. komputery, samochody, a nawet samoloty !! wszystko jest unowoczesniane.. Ludzie mysla ze technologia ich uratuje.. myla sie.. technologia moze jedynie opuznic to co nieuniknione, ale nie w pelni temu zapobiec.. Dla mnie jezeli ma byc koniec swiata.. to nie wywola go zadny trzesienie ziemi, tsunami czy kometa.. tylko czlowiek. Czlowiek powoduje najwiekrze zniszczenia skoro rodza sie tacy psychopaci jak Hitler, Binladen, i inni terrorysci..To oni zniszcza nasz swiat. I to ich musimy sie obawiac.. bo kto wie moze i zaraz w mojim miescie wybuchnie bomba atomowa i po sprawie. Ludzie maja duzo a nie umieja tego wykozystac.. A kto powiedzial ze koniec swiata bedzie wiazal sie akurat z wygninieciem rasy ludzkiej ?? Dla jednego koncem swiata moze byc np : utrata dziewczyny lub cos w tym stylu. Ale powiem tak : pozyjemy zobaczymy. Po to mamy mózgi zeby z nich kozystac...

ODPOWIEDZ

aha

~Loozer

2007-09-30 03:42:36

A ja mysle ze koniec swoata w 2012 roku to bzdura bo wystarczy popatrzec na poprzednie 20 lecie chyba z " 6 " razy byl juz koniec swiata wiec ja ten koniec uznam za " 7 " tyle na odemnie xD PozDro

ODPOWIEDZ

Mój pogląd

~Anastazja-Ateistka

2007-09-30 04:51:10

Bardzo inteligentne:)
   osobiście niewieże w żaden koniec świata każdy umiera gdy jego organizm przestaje funkcjonowac w sumie to świat to nietylko ziemia o ile wiem jest troche planet i innych galaktyk
   Ludzie na ziemi mogą wyginąc z powodu jakiejć choroby/ epidemii zwieżeta tez. ale jak może byc koniec świata skoro świat jest wszedzie. każdy ma swój prywatny koniec świata kiedy przestaje istniec i w mojim umyśle niema miejsca w wierzenie w jakąś dusze i taki9e tam
   Biblia twierdzi, że na początku Bóg stworzył Niebo i Ziemię. Nie mówi nic o wszechświecie. Niektórzy powiedzą, że niebo było przestrzenią kosmiczną, a w takim razie, kiedy Bóg stworzył Niebo duchowe? A jeśli niebo było duchowym Niebem, to kiedy Bóg stworzył wszechświat?
   Czemu Bóg sprowadził na ziemię potop? Przecież nie poskutkował. Zło powróciło. Bóg powinien wiedzieć, że tak się stanie! Więc po co się w ogóle przejmował? „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć” (Rz 6, 23). Czy to oznacza, że zwierzęta również grzeszą? A organizmy jednokomórkowe? Czy rośliny grzeszą? Przecież one również umierają, nie tylko ludzie. Dlaczego zwierzę umiera, skoro nie zna moralnej różnicy pomiędzy dobrem i złem?
   

ODPOWIEDZ

No no

~Sara ;D Mysza ;P ;*

2007-09-30 05:18:12

Dobrez wszystko powiedziales.. ale moze byc to nie prawda.. to znaczy chcialam powiedziec ze po utracie chlopaka czy dziewczyny.. nie bedzie koniec swiata moze w twoim zyciu.. ale pojawi sie szansa dla Ciebie jeszccze raz.. jak u kazdego..
   
   Koniec swiata zapowiadany jest co chwile.. a to bedzie nie prawda..
   
   {w tajemnicy; nasi wnukowie, ich dzieci mogą sie martwic o koniec siwtaa naprawde.. wiem to !! i to jest prawda, wiec nie ma sie czego obawiac}
   
   Co prawda moze sie stac nawet za 5 minut ze cos spadnie na kule ziemska i koniec.. Dlatego..
   
   .. Cieszmy sie zyciem i nie miejmy czasu na smutki .!

ODPOWIEDZ

2029

~Morales

2007-10-01 14:58:52

w 2029 ma spaść asteroida lub ominąć ziemie.imie asteroidy to: 2004 MN4.kometa zostala odkryta, 19 czerwca 2004 r. przez: Roy A. tucker, David J. Tholen i przez Fabrizio Bernardi
   NASA.
   http://www.youtube.com/watch?v=9jAO_2WhHZk&mode=related&search= oto filmik o tej asteroidzie. są czy plany by ją zniszczyć: 1 plan to zniszczyc asteroide rakietą. 2 plan to zniszczyc asteroide laserem, lub 3 plan to wyslac grupe ludzi i podłozyc bombe zeby kometa rozwalila sie na 2 kawalki i ominela ziemie.................................................

ODPOWIEDZ

Odpowiedz :D

~Kamila

2007-10-06 11:25:07

Mądrze to ująłeś ale mi sie wydaje że ten cały koniec świata to kłamstwo
   Jeżeli komuś sie chce przewidywać niech sobie kupony w lotka powysyła :D a poza tym trzeba sie cieszyć tym co sie ma i korzystać z tego co nam zostało :d

ODPOWIEDZ

heh

~DaJanKa

2007-11-03 21:47:25

osobiscie to nie wierze w jakis koniec swiata... moze i cos tam bedzie ale watpie ze w najblizszych latach... artur mas zracje to ludzie niszcza swiat:( nie wiem jak wy ale dla mnie to jest jaiesk dziwne wszytsko;p swiat, bog, wiara.... i mołosc:* to tyle. nie bede sie rozpisywac. heh masz fajny poglad na swiat...:* buska

ODPOWIEDZ

.

~szh

2007-11-25 01:51:57

Jak ma byc koniec swaiata to bedzie... wszystko sie kiedys konczy. Trzeba sie czieszyc z tego co sie ma a nie sie przejmowac przysloscia

ODPOWIEDZ

Prawda!!

~Morales

2007-12-27 02:04:48

wreszczie to prawda!!! niema czego śie bac!!!! 2012 to nie koniec świata,,,,koniec świata niby ma byc w 2039 bo muwili że coś ma udeżyc w ziemie,,,,,w 2040 cała energia padnie na całym świecie,, czyli prąd,,,, w 2029 niby też ma byc kometa czy coś,,, w 2012 venus będzie blisko ziemi,,,,w 2981 mars będzie blisko w takiej samej odległości jak księżyc,,,,ja niekłamie to prawda.,,,,a jak sie martwicie ze jest ufo to niebujcie sie,,,,bo N.A.S.A niema dowodów na ufo,,,,a jak robią filmiki o ufo to oni je przerabiają bo mam taki program do przerabiania filmikiów zeby było w nim ufo.....a duchów niema bo też przerabiają w filmach ,,,, wiem co czujecie jak jestescie sami w domu,,,boicie sie bo myślicie że ktoś sie w kradnie?? myślicie że są duchy?? nieprawda,,,bo jak myślice że są duchy to niemyślcie tak,,,bo jak wieje to dom skrzypi,,,,albo jak słyszycie głosy na schodach to one skrzypią :)....a jak słyszycie jak coś w kuchni spadnie to znaczy że wasi rodzice coś zle połozyli i spadło,,,,,niema duchów,,,ufo,,,i końca swiara narazie niebędzie,,,,,niemamy na to dowodów!!,,,to nie kłamstwa!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę