Komentarze do artyku³u: TykajÄ…ca bomba 2012 roku
armagiedon
~Prorok
2007-10-02 15:07:39
Co chopy pirdo . . cie jaki Armagiedon. Ja tu krowy kupił i cielaków się spodziewa.
Bogatemu to i byk siÄ™ ocieli a biednemu zawsze wiatr w oczy.
Wiadro noszo i baby kwico to dzie nam do końca sfiiata.
Wy mnie tu nie mówta takich i owakich bo ja bojażliwy jest,
i wszystie trzode i cielecie sprzedam,
aby ino przez i jaki czas zycia posmakował.
Z powożeniem
Chłop z mazur
Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci zamieszczane przez u¿ytkowników tej¿e strony. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
