Dodawanie komentarza

Do tematu: Moim zdaniem

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Moim zdaniem

~Krzyś

2007-12-01 19:18:28

Według mnie to Majowie nie mogli przepowiedzieć końca świata tak dokładnie. Uwarzam że powstał jakiś mit czy legenda o tym końcu. Bo niby skąd mieli wiedzieć kiedy zacznie się nowa era. Nie da się przewidzieć dokładnej daty jakiegoś kataklizmu. Szczegulnie w tamtych czasach.

ODPOWIEDZ

uwierzcie

~Kurczak

2008-01-03 19:23:51

Stosownie mowiac ja moze nie wieze w kalendarz majow, ale trzeba powiedziec ze to wszystko jest zasynchronizowane. W 2012 roku slonce bedzie przechodzic kolejny wielki wybuch w swoim jadrze(uwalnia sie on co 11500 lat) spowoduje to duze wydzielenie wiatru slonecznego co spowoduje zmiane biegunow na ziemi i bedzie wzmocnione o to ze bedziemy zsynchronizowani z droga mleczna. W tym czasie bedzie tez przesilenie zimowe a koniec kalendarza majow to tylko zbieg okolicznosci i moze cala ludzkosc nie zginie :)

ODPOWIEDZ

koniec świata

~Alicja 11

2008-01-18 22:35:27

nie które przepowiednie śię spełniły być może ma nastąpić 2012 koniec świata z tego co wiem to wiele razy tak przepowiadali ale z drugiej strony coś mósi w tym być kalendarz Majów kończy się właśnie 2012 roku ale w maju a przepowiednia jest niby na grudzień mamy jeszcze 4 lata aby sięprzekonać

ODPOWIEDZ

Koniec swiata?????

~GALL ANONIM

2008-06-15 13:02:10

W sumie wszystkie Przepowiednie trzeba brać pod uwagę!!! Ale przebiegunowanie Ziemi juz miało w hisori naszej planety kilka razy i konca swiata nie było!!! Ale tych przepowiedni na ten 2012 rok jest az tyle ze nie bende rozpisywał sie na kązdej temat !!! Np to prawda ze w stronę ziemi leci Gigantyczny METEOR I NA 90% UDERZY W NIĄ ALE JEST 10%SZANS POWODZENIA!!! ALE I SĄ PRZEPOWIEDNIE GŁOSZĄCE DLA POLSKI POZYTYWNĄ PRZYSZŁOŚ O KTÓREJ PISAŁ SŁOWACKI MICKIEWICZ MALCHIASZ I NAWET TAJEMNICA FATIMSKA I SW FAUSTYNA I WIELLE INNYCH!!!

ODPOWIEDZ

zobacz

~nie istotne

2008-08-21 16:37:39

nie wiem czy wiesz ale majowie przescigali nas w wielu sprawach i nie wiem czy wiesz ich nauka astronomia czy tam matma stala na bardzo wysokim poziomie prawie takim jak teraz A piramidy sa prawie idealnie ustawione do kierunkow swiata z bledem 5 stopniowym co ciekawe wszystkie budowle w egipcie mialy blad 5 stopniowy co z koleji okazuje ze specjalnie zostal tam zawarty Pozdrawiam poczytajcie jest mnostwo ksiazek

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę