Dodawanie komentarza

Do tematu: To pomyłka!!!!!2012 juz był!!

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To pomyłka!!!!!2012 juz był!!

~Paulita

2008-01-20 11:51:11

Przeczytałam ostatnio, że jakiś tam mnich sie pomylił w swych obliczeniach o 7 lat i tak naprawdę rok 2012 juz był. Bo dodajmy 2008 +7=2015 a tzn. że już ten ,,koniec świata' był. I co nadal żyjemy i nic się nam nie stało!!!! Oczywiście kiedyś to musi nastąpić bo nic nie trwa wiecznie, ale mam nadzieje że zdąże jeszcze odchować swoje wnuki :p A póki co cieszmy się dana chwilą :) I starajmy sie żyć dobrze żeby zapewnić sobie życie wieczne w niebie ;)

ODPOWIEDZ

I co z tego ze 2008+7 to 2015

~Stix

2008-02-11 00:38:32

2008 = 5 = 2013
   2008 + 10 = 2018
   2008 + 30 = 2038
   
   i co z tego ?? :/ Żadna to teoria ... też moge sobie liczby dodawac i tak to tlumaczyc

ODPOWIEDZ

sss

~Skalpel

2008-05-16 16:16:39

Gosciu, nie bedzie zadnej katastrofy. Oni tylko probuja wzbudzic sensacje. Kapujesz?

ODPOWIEDZ

Przeczytaj

~nie istotne

2008-08-21 16:29:07

Rzygać mi się chce na te głupie posty.Pierwsza sprawa to to że historia z tym mnichem nie ma nic do obecnej sytuacji!!!!Poczytaj wiecej bedziesz wiedzial o czym mowie.Ten kto stara sie zanegowac ta teorie albo ja potwierdzic tak naprawde nic o sprawie nie wie!.Licza sie fakty a nie mity wiec trzymajcie sie ich i jak widzicie gdzies brednie / opowiesci scifi pomijajcie je.Nikt obecnie nie wie co sie wydarzy 2012 Napisze tu kilka faktow moze kogos to zacheci do dalszej lektury na innych stronach.1 sprawa w 2012 przewidziany jest maksimum sloneczne jest to z grubsza- zmiana biegunow slonca przy ktorych slonce wyrzuca w przestrzen kosmiczna czastki (wiatr sloneczny) ,cykl jest co 11 lat. Calkiem niedawno temu wiatr sloneczny zniszczyl 1 satelite a na ziemi bo do niej dotarly czastki(przez pole magnetyczne,ktore chroni nas przed wiatrem sl.i promieniowaniem ktore sie z nim wiaze) powaznie zaszkodzil kabla wysokiego napiecia(tak bardzo prymitywnie piszac).Teraz przewidziany jest najwiekszy od dluzszego czasu!!!!!.malo tego najwiekszy problem w tym ze pole magnetyczne ziemi od 200 lat stawalo sie coraz slabsze tylko w tym okresie zauwazono kilkudziesio procentowy spadek, co moze wskazywac na przebiegunowanie!.czyli mamy slabiutkie pole magnetyczne ziemi,wiatr sloneczny jeden z najwiekszych,przepowiednie,religia w ktorej jest wiecej astronomi niz religi i duzo wskazje na ta date...Nikt nie kaze wam wieżyc ale lepiej o tym chyba wiedziec? Poczytajcie potem piszcie pozdrawiam

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę