Dodawanie komentarza

Do tematu: NIE WIADOMO CZY TO PRAWDA...

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

NIE WIADOMO CZY TO PRAWDA...

~Joanna ;)

2008-02-10 17:05:11

Zainteresowały mnie te różne opinie o 2012 roku i troche o tym poczytałam i naprawdę może się to wydawać całkiem prawdopodobne, bo wszystko się ze sobą zgadza i się pokrywa. Te wszystkie obliczenia, przebiegunowanie, klendarz majów itd... ale ja jako osoba wierząca uważam, że tylko Bóg wie kiedy będzie koniec świata a żaden, nawet najmądrzejszy człowiek nie jest w stanie tego określić. No ale teraz jak spojrzeć z innej strony: rok 2012 wcale nie jest określany jako "koniec świata" lecz jako jakaś ogromna zmiana. Podobno w wyniku przebiegunowania ma zginąć wiele osób, zmienić się klimat itp. ale świat ma istnieć dalej. Przeżyje jakaś tam część osób i mają one mieć zupełnie inny pogląd na życie. Będą inaczej myśleć. Ale świat nadal będzie istniał i nie jest powiedziane ile. Więc według mnie, nie należy lekceważyć tych wszystkich "przepowiedni", bo jeżeli to prawda, to na kilka dni przed tą katastrofą ludzie chyba wywolają większą panikę, niż podczas samej katastrofy ;) No ale uspokoić chociaż trochę może wiadomość, że jakiś tam mnich pomylił się w obliczeniach o 6-7 lat, i że ten rok 2012 już był i jakieś tam zmiany w Słońcu (nie wiem dokładnie jakie) już się wydażyły właśnie kilka lat temu. I myślę, że Bóg nie chce dla ludzi niczego złego, mimo to, że ludzie są coraz gorsi :( ale może gdyby ludzie się trochę poprawili, to Bóg nie dopuściłby do żadnej katastrofy. Może z tymi modlitwami różańcowymi to prawda i dałoby jakieś pozytywne efekty. Należy brać wszystkie możliwości pod uwagę i nie załamywać się odrazu ale też nie mówić, że to bzdury. Przyznam, że zmartwiły mnie te "przepowiednie" troche, mam 17 lat i chciałabym żeby wszystko było w porządku, bez żadnych katastrof i chciałabym jeszcze trooochę pożyć ;P no ale to już wszystko w rękach Boga, my możemy tylko mieć nadzieję, modlić się i może trochę mniej niszczyć przyrodę, warstwę ozonową itd. to może jeszcze będzie mogło pożyć sobie na tym naszym świecie "kilka" pokoleń ;)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę