Dodawanie komentarza

Do tematu: TAK! TO JUZ BLISKO!

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

TAK! TO JUZ BLISKO!

~DOMINIK

2008-07-08 01:44:09

Ludzie.....do konca swoich dni bedziecie sie oszukiwac,siedzac przed swoimi komputerami i uwarzajac sie za WIELKICH!!tak naprawde wykorzystalismy swoje umysly do stworzenia chorego swiata bez zasad ktory jest jak jeden wielki POISON!!!!!!!!!!!!nawet majowie zyjacy tysiace lat przed nami byli madrzejsi bo patrzyli w gwiazdy a to tam jest odpowiedz na wszystkood i przygotowali sie na zaglade,w dzisiejszych czasach wystarszy powiedziec pieprzycie wszyscy to nie mozliwe...niestety to co ma nastapic w 2012 roku jest nie uniknione taki jest cykl czy sie to podoba czy nie to nas czeka,wiekszosc przepowiedni do tego sie odnosi,ziemia to nie pilka ktora poprostu sie kreci choc by nie musiala,wiec czasem sie zastanowcie nad czyms wiecej!!!!!!mowicie ze Bog jeden wie kiedy to bedzie....hmm to dlaczego wiele innych religji ma Boga ktory jest taki sam jak nasz,obowiazuja te same najwarzniejsze daty nawet umieraja tak samo jak nasz i tez po trzech dniach zmartwychwstaje tylko ze jest to SLONCE ?????SLONCE TEZ W SWOJEJ WEDROWCE CO JAKIS CZAS GASNIE NA 3 DNItych zbierznosci jest duuuuzo duuuuuzo wiecej to nie tylko zbiegi okolicznosci to cos WIECEJ! Od jakiegos czasu zajmuje sie tym troche i jest duze prawdopodobienstwo ze za wszystkim stoi BOG SLONCE.ale to juz jest wasz problem,ja jestem najszczesliwszym czlowiekiem bo to co sie wydarzy w 2012 jest czyms szczegulnym a ja mam okazje tego doswiadczyc!!!!!!!!!wiem co mowie pozdroooffffki

ODPOWIEDZ

koniec???

~Arczi

2008-07-08 16:08:43

mądre słowa tak naprawde też jestem ciekaw czy to się stanie chciałbym tego doświadczyć ale boje się pozdro

ODPOWIEDZ

bzdety

~szczęściasz

2008-07-15 00:33:11

puknij się w łeb idioto :D

ODPOWIEDZ

zal.pl

~Niezapominajka

2008-07-26 17:53:13

A ja jestem takiego zdania ze trzeba zycia uzywac poki jest... bo kiedys wszyscy umrzemy. Nie mowie o takim korzystaniu ktore polega na zyciu tylko dniem obecnym i prowadzacym do ku$#$%%a. Powinnismy cieszyc sie chwilami spedzanymi w gronie najblizszych, przyjaciol, u boku ukochanego/ukochanej. Zycie jest piekne i jezeli w 2012 naprawde bedzie armagedon... no to trudno.. wszystkich nas on dotyczy...

Cieszmy sie zyciem poki trwa!

POZDRAWIAM

ODPOWIEDZ

A

~AA

2008-08-14 23:00:25

WY MACIE KURWA NAJEBANE W BANI TEPE CHUJE CHUJA WIECIE ZA DUZO CPACIE NIE BEDZIE KONCA SWIATA ANI NIC TAKIEGO KURWA POJEBANI JESTESCIE WSZYSCY PRAWIE WSZYSCY

ODPOWIEDZ

Totalne Bzdury

~Ransom

2008-09-01 14:47:23

weź czasami usiądź w cichym miejscu i zastanów się nad tym wszystkim może i będzie epoka lodowcowa może nie któż to wie, nawet jeśli będzie to PRZETRWAMY ponieważ my potrafimy myśleć logicznie i potrafimy się przystosować do najgorszych warunków a nawet jeśli najgorszy scenariusz okaże sie prawdą to nie będzie trwał wiecznie no nie?

Pozdrawiam!!

ODPOWIEDZ

w sumie

~mumin

2008-09-01 18:13:47

co z tego że będziemy wiedzieć ofiary muszą być, homo sapiens rozpieprzyło tą planetę podporządkowało sobie wszystkie istoty włączając w to nas samych. ludzi jest za dużo więc szykuje się dobry start tylko jeżeli przeżyje jakieś ludzkie bydle to powinno pamiętać jaki syf tutaj zrobiło i troszeczke w innym kierunku podążyło nasza cywilizacja nie jest najlepszą jaka powstała jest nastawiona na jebany materializm i tak na prawdę tylko to się liczy i niech niektórzy przestaną pieprzyć że są katolami bo się rzygać chce obłuda a fe christians to the lions a koniec nikogo nie ominie bez względu na rasę religię przynależność narodową orientacje seksualną czy też polityczną a zresztą nieważne

sayonara

ODPOWIEDZ

2012

~Master_Mind

2008-09-27 23:03:43

Brawa dla mumina

ODPOWIEDZ

pierdolicie tak, że głowa boli

~monika

2008-10-22 23:47:31

a ja uważam, że będzie inwazja i sie ciesze xD

ODPOWIEDZ

Re: TAK! TO JUŻ BLISKO!

~Wujek dobra rada

2008-11-02 21:41:27

Masz okazje tego doświadczyć???Teraz czy w przyszłości???Bóg słońce to faktycznie nie Twój problem tylko Twojego lekarza, któremu najwyrazniej nie idzie. Wez się w garść czubku!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Re: Koniec

~Wujek dobra rada

2008-11-02 21:49:17

Arci Ty kolejny idioto, wez pod pache Dominika i udajcie się razem do naprawdę dobrego specjalisty. Przeczytajcie chociaż jeden artykuł o prawdopodobnym przebiegunowaniu ziemi (ale mądrego autora), i wyciągnijcie wnioski. Gwarantuje Wam półmózgi, że nie znajdziecie tam słowa o bogu słońca, ani o innych takich debilizmach.

ODPOWIEDZ

odnośnie końca świata

~ala22

2008-11-29 12:28:05

Jest powiedziane: " Nie znacie dnia, ani godziny..."

ODPOWIEDZ

ech..

~MaVa

2008-12-16 12:31:33

Widzę że co niektóre niedowiarki wolą pojeżdżać innych niż szczerze się zastanowić. Po uj przeglądacie strony dotyczące końca świata? Pytam się po uj? Po to żeby komuś nawpie****ać wyzwiskami? W takim razie trzymajcie się dalej gównianego stołka mamusi. Jeśli nie wierzysz to podaj z łaski swej chociaż powód , dlaczego. Bo po to wymyślono komentarze. A pokurwić na innych idzie sobie gdzie indziej.

ODPOWIEDZ

zalpllolxDwow

~zalzalzal

2009-01-20 22:38:52

Boże litości!ile wy tych kurwa tematów jeszcze chcecie zrobić!?
   a tak bardziej na temat - wątpie żeby to wzystko mialo się zdazyc w ciągu kilku dni...w ciągu kilkuset tysięcy lat - ok zel.pl pozatym jak chodzi o ten kalendarz majów to mysle ze poprostu koles ktory go pisal dednol albo juz mu się nie chcialo...

ODPOWIEDZ

Tak daleko, tak blisko...

~2012- plotka

2009-01-24 13:59:01

Panie i panowie, są różne kalendarze... Koniec świata powinien był nastąpić 3 lata temu zdaniem majów. Czemu? Bo mamy już rok astronomiczny 2015! Kto nie wie, niech nie pisze. Zanim zaczniecie się wykłucać i przeklinać na innych- poczytajcie... I NIE w internecie, bo net was okłamuje. Poczytajcie książki- tam jest cała prawda o świecie...

ODPOWIEDZ

Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę