Dodawanie komentarza

Do tematu: To jakaś pomyłka!

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To jakaś pomyłka!

~Alchena

2008-07-19 08:39:38

Od roku szukam, oraz analizuję wiadomości na ten temat, i doszedłem do wniosku że koniec świata w roku 2012 być nie może. Najpierw swoją tezę oprę na tym że rok 2012 już był!!! Może nie wszyscy wiedzą o tym, ale nasz kalendarz jest błędny o 5 lat, a tego Majowie chyba nie przewidzieli, że pomylimy się w kalendarzu! Myślę że nie ma powodu do obaw, co do tego roku. Bardziej powinniśmy obawiać się o to, czy to my (ludzie) nie zniszczymy samych siebie. Dużo szukałem jak już wspomniałem na wstępie, i powiem wam tyle, że cały czas dążymy do tego, ażeby nastała III Wojna Światowa. Chociaż możliwe że jakaś kometa, bądź asteroid spadnie na ziemię, chociaż to akurat jest możliwe w każdej chwili. Z drugiej strony zaś Biblia opisuje inny koniec świata. Na pewno jest on wszystkim znany. Więc jak to będzie z tym końcem świata? Przekonamy się. Jak to się mówi: "Pożyjemy, zobaczymy!".
   
    Więcej informacji na mojej stronie internetowej:
    www.rok-2012.pl.tl

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę