Dodawanie komentarza

Do tematu: Niestety to prawda.

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Niestety to prawda.

~Kasia85

2008-07-30 21:41:48

Tak niestety to prawda.Byłam na sympozjum w Stanach Zjednoczonych i rząd nawet się przyznał,że szykuje się na takowe wydarzenie...
   Najbezpieczniejsza będzie Afryka Północna,Indie i część Mongolii.
   Więc mamy tylko 4 lata.Radzę każdemu przeczytać Projekt Cheopsa,bardzo ciekawa lektura.
   Ale jak narazie widzę,że ludzie zapierają się rękami i nogami twierdząc ,że to nie możliwe.
   Ciekawa tylko jestem co powiedzą ,gdy to już nastąpi a będzie za późno......
   Także zastanówcie się...

ODPOWIEDZ

CO TY GADASZ

~wiocha

2008-08-08 10:00:13

TY NIE MASZ RACJI DZIEWCZYNO.LEPIEJ NIE WIESZ W TAKIE BZDETY.

ODPOWIEDZ

bez tematu a po co temat

~PARAGON

2008-08-14 22:46:04

Ty KURWA JEBANA TEPA SUKO co ma byc to bedzie losu nie oszukasz !!! ty chyba kurwo jebana za duzo filmow sie naogladalas pt. oszukac przeznaczenie. jak masz umrzec to umrzesz tepa suko

ODPOWIEDZ

...

~nie wazne

2008-08-27 00:06:13

Ale wulgarny jestes..... widac inaczej nie potrafisz wyrazic swojego zdania, jak przeklenstwami i obrazaniem innej osoby... po prostu zal. A wracajac do tematu to tez za bardzo nie chce mi sie w to wierzyc, chodz jest to mozliwe (topniejace lodowcow itd). Jesli zeczywiscie juz sie tak stanie to mam nadzieje, ze nie bedzie to bolesne ;D.

ODPOWIEDZ

popieram

~DOMINIK

2008-08-28 16:30:35

hej!chociaz jedna normalna istotka;)bedzie czy nie bedzie to sie okaze ale dlaczego mam w to watpic jesli wszystko wskazuje na taaak!!!!slyszalem o opcji ze nasz papierz przesunal wszystko o 10 lat kolejna teza......cieszko w 100% powiedziec ze tak bedzie ale moim zdaniem za 3 lata bede mial 90% wiecej pewnosci bo rok przed koncem bedzie to widac doskonale a wczesniej wojna swiatowa wiec moja recepta na to wszystko jest miec szeroko otwarte oczy i nie przejmowac sie takimi baranami jak ci odpisywali bo brak slowwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!!!totalne dno ale za to jak kurwami szastaja!!!och az mnie gotoje!!!!pozdrawiam goraco....3maj sie!!!

ODPOWIEDZ

Kolorowe kredki

~Wujek dobra rada

2008-11-02 22:01:11

Dominik, a może podziel się ze wszystkimi twoją mądrą nad wyraz teorią boga słońca, jak to zrobiłeś na porzednim forum, a wtedy się zagotuj czubku!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę