Dodawanie komentarza

Do tematu: WITAMMMMM

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

WITAMMMMM

~MINI

2008-10-23 11:30:23

Widze ze niezly MIX po demna sie zrobil ;) Ten temat zawsze bedzie dzielony na: tych ktorzy totalnie NIC nie widza,i tych ktorzy w pewnym momecie zatrzymaja swoj swiat i zobacza do czego zmierza ten obecny!!!!!!!Wszyscy coraz czesciej mowimy "Co sie dzieje z tym swiatem...." bo to prawda tylko nie dopuszczamy do siebie mysli ze to moze byc juz naprawde blisko!!!Duzo zeczy ma sie jeszcze wydazyc przed koncem wiec badzcie gotowi.. Ostatnio duzo nad tym spedzilem i moze byc nie ciekawie,wedlug mnie: powiedziane jest ze czeka nas jeszcze wojna swiatowa hmmm zacznie sie od malego panstwa,bedzie straszna i nowoczesna....co sie moze przyczynic do takich wydarzen?!Np.odkrycie ktore moze zmienic SWIAT a niewiem czy wiecie ze byc moze jestesmy juz bardzo blisko!!!!!Mysle ze wszystko zacznie sie od Szwajcarii,Genewy,gdzie na poczatku 2009 zostanie uruchomiony AKCELERATOR CZASTECZEK stworzony do odkrycia tych zeczy ktore mieli w planach oraz calkiem przypadkowych o ktorych nikt sobi nawet nie snil.....moze nawet drzwi do innej rzeczywistosci,w takich eksperymentach przekracza sie bariere czaso przestrzeni w podobny sposob powstalo wszystko to co nas otaczaa swiat nie jest zbudowany tylko z naszej BAJKI wiec tam moze duuuuuzo sie wydarzyc i nieszczescie gotowe.Znajac tok myslenia NoWoCzEsNyCh ludzi,zadzacych tym wszystkim mozna wyobrazic sobie co sie stanie,na co przydadza sie w koncu NAJNOWSZE BOMBY,wynalazki o ktorych nie mamy nawet pojecia w walce o Nowy Swiat..przepowiednie mowia ze zolta rasa zaleje swiat a oni akurat pasuja do tej dziedziny udoskonalania wszystkiego zdobyc taka wladze to miec ziemie w rekach,ale przerwac to maja straszne kataklizmy,duza czesc lodow zacznie znikac pod woda,Wlochy jako jedne z pierwszych maja zostac zalane a nastepna jest Szwajcaria i samo centrum wojny.....zbieg okolicznosci????????????sami ocencie,Zdaje sobie sprawe z powagi zeczy i nie twierdze ze dokladnie tak bedzie ale mam jakies wyobrazenie tego co moze nas spotkac.Kazdy mogl by miec gdyby zatrzymal sie na chwile w tym mlynku,czyzby wystartowala machina konca kataklizmy,znikajace lady pod woda,az w 2012 przebiegunowanie ziemi.....Dlaczego w to nie wie rzyc skoro wszystko to zostalo nam przepowiedziane w baaardzo ruzne sposoby,pewno UFOludki siedza juz na miejscach Z CHIPSAMI w rekach gotowi na kolejny niesamowity spektakl ale my dalej biegamy za KASA i H.. wie za czym jeszcze.....Ratunkiem mialo byc otworzenie SERC a nie pOrTfElA...zostaje mi Podziekowac wszystkim ktorzy przeczytali moje mysli i zyczyc wszystkim????wszystkiego Lepszego w nastepnej RUNDZIE pozdrOOOOOOOO!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę