Dodawanie komentarza

Do tematu: Ale bujda

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ale bujda

~BIEGUN

2005-03-31 13:48:14

ALE BUUJDA HAHAHAHA no jasne i będzie jebudu i nie ma nas ...........

ODPOWIEDZ

Przepowiednie

~Balonik

2005-04-26 12:29:36

Z tymi przepowiedniami rzeczywiście jest tak, że gdyby wszystkie zebrać to co roku planowany jest koniec świata:)
   Sztuka polega na tym żeby wiedzieć które są wiarygodne, a które nie. Niektóre (te wiarygodne of course) są oparte na wiedzy naukowej, a niektóre na religii. Ta akurat wydaje mi się wiarygodna:)

ODPOWIEDZ

A dla mnie bujda...

~Sokół

2005-12-11 12:20:34

Ściema... I nie mają znaczenia ani przepowiednie, ani obliczenia... Klęska ludzkości będzie gdy słońce zacznie "gasnąć"... Zamieni się w czerwonego olbrzyma, białego karła, aż w końcu wybuchnie i bardzooo dużo rozpierdoli :) Ewentualnie szybciej, jeśli walnie jakiś kosmiczny śmieć w nas... A więc:
   Carpe diem, przyjaciele...

ODPOWIEDZ

PRAWDA

~bull

2005-12-14 15:24:36

Białym karłem to ty jesteś teraz, niestety badajęc literature religijną, ta data przewija sie niemal w każdej kulturze, szczególne znaczenie tego dnia przewiduje nauka, może nie oznaczać to zagłady, lecz przejście w inny wymiar (jeśli coś ci to mówi) a wtedy kim bedziemy, a może ten inny wymiar bedzie po naszej śmierci ??

ODPOWIEDZ

Jak h**

~Ja

2006-04-27 03:10:07

A czarny papiez, 2005(w grudniu III wojna),nostradamus przepowiada wszustko az do 3200 roku około więc gońcie sie!!!:P

ODPOWIEDZ

......

~Anka_tbg

2006-06-16 10:02:27

jak dobrze zrozumialam nauczycielke od biologi to bieguny sa z lodu czyli niesiegaja ziemi to jest poprostu lod taki co sie unosi np. na stawie wiec jak sie maja zamienic ?? przejda przez rownik w ktorym jest ok 50 stopni a opzniej przez strefe pustyn?? pomyslcie logicznie a niestraszcie tutaj biednych przestraszonych ludzi ! zastanowcie sie ila mialo byc tych koncow swiata!
   ludzie niema sie co bac naprawde! jak juz to koniec swiata nastapi jak slonce wygasnie i sie zrobi ciemno i zimno jak w dupie!
   jakis ktos se to wymyslil powiedzial drugiemu ten drogi powiedzial innemu i tak sie ciagnie!
   ludzie sa naiwni wiecie ile w 2000 ludzi szlo w moim miescie do spowiedzi? nawet niemoglam wejsc z babcia sie pomodlic!
   pewnie wiekszosc z was pomysli ze z tym kosciolem to wymyslone ale to prawda!

ODPOWIEDZ

bieguny

~necia

2006-07-03 10:08:55

Anka_tbg chyba na fizyke nie chodziłas... tu chodzi o zmiane biegunów ziemskiego pola magnetycznego a nie wedrowanie przez rownik kawalkow lodu... <lol>

ODPOWIEDZ

Do Anka_tbg

~JaCoOoOoS

2006-09-07 13:28:40

Mam pytania do usera Anka_tbg:
   Ile ty masz lat ?
   Podstawówke skończyłaś chociaż ?
   Czy twój iloraz inteligencji jest wyższy niż 50 ?
   
   
   Jesli publicznie informujesz uzytkowników sieci o tym, że do koscioła chodzisz z babcią i o tym, że lód stanowi zródło pola magnetycznego ziemi to sa dwa prawdopodobne wnioski: Albo jesteś kimś na poziomie 10 - latka, albo jesteś osobą nadopiekuńczą, która ma jakies problemy ze sobą.

ODPOWIEDZ

WASSUP!!!

~wierzący

2006-12-15 08:46:20

Wiecie co,gdyby zebrac do kupy(za pprzeproszeniem)te wszystkie informacje to wg moich obliczen ten koniec nastapi.Tzn to nie bedzie koniec,bo tylko Bóg zna date,wiec to bedzie przemiana ludzkosci,ludzie otworza oczy.Mysle za Ziemia zmieni swoje pole m,agnetyczne(jak to obliczyli majowie),z Ziemi wyleci duza ilosc lawy i innego shajsu,moze jeszcze jakis meteor...LUDZIE OTWORZCIE OCZY!!!Wszystkie przewpowiednie fatimskie jak dotąd sie sprawdzily,pozatym to nie jest powiedziane 2 lata przed ta dtaą(normalnie tuz przed datą niby"konca" ludzie zaczeli sie bac)a do 2012 jeszcz pare lat jest i jakie my pogloski slyszymy.Ogarnijcie sie wszyscy,naukowcy obliczyli ze do 2020 r śr temperatuta wzrosnie o 4 stopnie a wladze chyba wszystkich krajów są ślepe-mają to w dupie.juz teraz widac sa efekty ocieplenia i zmiany klimatu:w Polsce od 270 paru lat nie bylo takiej temperatury o tej porze.To jest właśnie ta ślepota,nawet w szkolach uczymy sie o tym calym zanieczyszczeniu powietrza,dziurach ozonowych,ktore powiekszaja sie w bardzo szybkim tepie.nie wyobrazam sobie zycia na Ziemii np w 2050 roku bez zapowiadanych zmian na 2012r.nic nie zapowiada zeby zmioenilo sie podejscie do srodowiska-dla ludzi wazny jest hajs,a nie jakies tam dziury ozonowe ktore powiekszaja sie przez dym wydobywajacy sie z ich zakladow przemyslowych przynoszacych duzą mamonę.I CO WY O TYM MYSLICIE???!!!

ODPOWIEDZ

ja myśle

~ken

2007-01-12 06:33:55

Ja natomast myśle że jak ma nastąpić kiedyś ten koniec świata to napewno nastąpi. czy to bedzie 2012 czy 3999 to mnie akurat wali.ja sobie będe żył na luzie przez te wszystkie latka.I jak gdyby nigdy nic nie bede sie tym przejmował.....nawet jeśli ta przepowiednia sie sprawdzi.

ODPOWIEDZ

Początek ma swój koniec

~$&$

2007-01-19 09:40:14

Ja również uważam, że nie powinniśmy się obawiać tak tego końca. W końcu żyjemy głównie po to, aby umrzeć, a to kiedy to nastąpi, zazwyczaj tego nie wiemy, podobnie jak ma nastąpić koniec świata... Najistotniejsze jest to, aby nie umrzeć w cierpieniu i męczarniach.

ODPOWIEDZ

O tak

~Kurczak

2008-01-03 19:30:00

Mam nadzieje ze ciebie pierwszego jebudu i cie nie ma...

ODPOWIEDZ

Oh, wierzacy

~Skalpel

2008-05-16 16:21:33

Ale ty pierdolisz, wierzacy xD

ODPOWIEDZ

Jebac Koniec Swiata

~Stratford lnd

2009-12-02 20:19:31

W 2012 Slawny popek wpadnie z lodnynu do polski i tak sie napnie ze rozpierdoli caly swiat

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę