Notice: Undefined variable: wyswietl in /home/srv96109/domains/hotnews.pl/public_html/forum/naglowek.php on line 52

Notice: Undefined variable: edytor in /home/srv96109/domains/hotnews.pl/public_html/forum/naglowek.php on line 60

Dodawanie komentarza

Do tematu: TU JEST ODPOWIEDZ!!!!!

Notice: Undefined index: userinfo in /home/srv96109/domains/hotnews.pl/public_html/body_logowanie.php on line 2

Komentarze do artyku³u: TykajÄ…ca bomba 2012 roku

POKA¯ WSZYSTKIE W¡TKI

TU JEST ODPOWIEDZ!!!!!

~TAK TO WYGLADA

2008-11-27 18:48:39

Odpowiedz na wasze pytania jest bardzo prosta ale nie waszym ludzkim rozumowaniem bo ono prowadzi nas na wieczne potepienie!!!Wszystko co chcecie wiedziec zawarte jest w ksiazce JOHN LEARY "PRZYGOTUJCIE SIE NA WIELKI UCISK I NA ERE POKOJU" lub BONAWENTURA MEYER "OSTRZEZENIE Z ZASWIATOW"Goraco zachecam i to na WCZORAJ!!!!!!!!!Tam znajdziecie odpowiedz na wszystko czego nierozumiecie czyli prawie nic nie wiecie a debatujecie i glosicie cherezje!!!Wiec prosze zainteresujcie sie ta sprawa bo tak naprawde choc nie mamy wplywu na najblizsze wydarzenia to jednak mozemy cos poprawic i ocalic duzo ludzi!!!GROZI NAM WIELKIE NIEBEZPIECZENSTWO tobie tez a ja chce mimo wszystko wam pomoc!!!CZAS PLYNIE NIEUBLAGANIE a droga do zwyciestwa nie jest draga ktora wy idziecie"NIE BOJ SIE!BOG MA PLAN,A TY JESTES CZESCIA BOZEGO PLANU.NAWET GDY COS W TWOIM ZYCIU WYDAJE CI SIE BEZSENSOWNE LUB APSURDALNE,UWIERZ W BORZY PLAN I IDZ ZA SWOIM POWOLANIEM" Zastanowcie sie raz jeszcze i przestancie przedkladac kariere i pieniadze przed Boga bo to dzieki niemu to macie a za 5min mozecie stracic wszystko!!!!Pozdrawiam i mam nadzieje ze choc jedna osoba zrozumie co sie tak naprawde kroi bo mowili o tym juz setki lat temu ale dalej nikt nie slucha!!!NASZ CZAS ZIEMSKI SIE KONCZY ALE WSZYSTKO INNE DOPIERO SIE ZACZYNA to od ciebie samego zalezy co sie stanie z toba juz niedlugo,lecz potem nie miej do nikogo pretensji bo sami na to pracujemy lecz ciagle niestety patrzymy naszymi ziemskimi kryteriami i to wielu,wielu,wielu ZGUBI

ODPOWIEDZ

ble

~yyyyy

2008-11-28 12:59:01

dla czego mam sluchac kogos kto pisze "borzy" ??

ODPOWIEDZ

......................

~ja

2008-11-28 14:53:00

SORKI za bledy, ale nie chodzi tu o ortografie wlasnie takie rozumowanie mamy dzisiaj,wszystko jest wazniejsze od Boga i dlatego czeka nas to przed czym nas ostrzegano!!!!!!!Wcale nie musisz mie sluchac,to Twoj wybor tylko ze wszyscy zapomnieli juz ze to nasze zycie tutaj na ziemi jest tylko przygotowaniem do zycia wiecznego,religia i modlitwa traktowane sa jak jakas stara bajka,sam Jezus o tym mowil ze tak bedzie w czasach ostatecznych wiec jesli nie sluchacie BOGA dlaczego mieli byscie sluchac kogos kto robi bledy!!!Modle sie za Was wszystkich bo macie za duzo do stracenia a najgorsze jest to ze macie to w D.....!!!!!Pozdrawiam!!!!!!!

ODPOWIEDZ

taaaaaaak

~tomi

2008-11-28 15:07:22

Kazdy potrafi sie tylko czepiac,pozdro dla kolegi i nie przejmoj sie tymi "niedowiarkami"Bog jest MILOSCIA!!!

ODPOWIEDZ

śmiech na sali

~bk

2008-12-01 15:01:30

Twojego boga nie ma i tyle, a Ty odtaw psychotropy.

ODPOWIEDZ

ta juz w 2000 miał byc koniec

~m

2008-12-03 19:48:17

i ktoś ma tu opóźnienie:P niech sie dzieje co chce ale jak w niebie puszczają seriale to ja do nieba nie chce wcale, ja tu zostaje:) pozdro dla trzęsących portkami:P

ODPOWIEDZ

Racja

~DuszA

2008-12-05 10:54:33

Kolega ma racje, będzie to o czym mówią naukowcy, to jest czubek góry lodowej który odkrywają ale za pół roku będzie glośniej o tym, a za rok to będzie jeden z ważniejszyczh tematów w wiadomościach. i nie liczcie że Ameryka i N.A.S.A nas uratuje jak w filmie jądro ziemi. Jesteśmy za krótko na tym świecie i nie wszystko rozumiemy, najgorsze jest to że wytworzyliśmy bezsensowne rozumowanie i zapomnieliśmy o źródłach z których pochodzi człowiek. Biblia, koran czy jakaś inna księga z wielkiej religii są dziełami stworzonymi przy współ udziale ducha świętego. Jednak pisane to było ręką człowieka i błędów. To co nadchodzi będzie dla wielu końcem świata, ale to będzie poprostu czystka wywołana przez człowieka i zgubne wybory przy rozwoju techniki. Pożyjemy zobaczymy, wierze że nie będzie aż tak źle, osoby bardziej świadome wiedzą co robić do czego gorąco nakłaniam.

ODPOWIEDZ

Wiara czy nauka

~Chaser

2008-12-06 17:57:11

Z całym szacunkiem, ogarnijcie się trochę z pisaniem o religii, bo troszke fanatyzmem zalotuje...
   Ja akurat jestem osobÄ… bardziej "wierzÄ…cÄ…" w naukÄ™, niż w boga jako kogoÅ› lub coÅ› niepojÄ™tego. Nie chcÄ™ nikogo obrażac za poglÄ…dy czy wiarÄ™, bo chodź sam bardziej jestem ateistÄ…, to uważam że wiara jest potrzebna; jeżeli ktoÅ› ma potrzebÄ™ pomodlic siÄ™, czy pójÅ›c do koÅ›cioÅ‚a aby poczuc siÄ™ lepiej to jak najbardziej jestem za, po to ona jest. Wiara w boga, bogów, boszków zawsze jest potrzebna, gdy czÅ‚owiek boryka siÄ™ z problemami przerastajÄ…cymi go. Jak już wczeÅ›niej wspomniaÅ‚em nie wierzÄ™ w boga jako coÅ› nie pojÄ™tego, ale ogólnych nauk zawartych w biblii staram siÄ™ trzymac, bo sÄ… tam naprawde mÄ…dre sÅ‚owa które pomagajÄ… nam dobrze życ, i zostaÅ‚y one napisane rÄ™kÄ… ludzkÄ… a nie boskÄ….
   Denerwuje mnie tylko, gdy ktoÅ› stara siÄ™ życ wedÅ‚ug zasad biblii,tylko dla tego że bóg tak karze... a nie w tym rzecz. JesteÅ›my już na takim poziomie rozwoju cywilizacji że powinniÅ›my z natury czynic dobrze.
   Dążąc do istoty tematu...
   Wierzysz w cuda?? A jak zdefiniujesz sÅ‚owo cud??
   Oczywiste jest że "cud" kojaży siÄ™ z czymÅ› boskim, wpaniaÅ‚ym, nie pojÄ™tym; cud uzdrowienia, cud ocalenia życia itd.
   Ale co rozumiesz pod pojÄ™ciem cud??
   Dla mnie cudem sÄ… wszystkie zjawiska które jak do tej pory nie może wyjaÅ›nic nauka.
   Dla uzasadnienia przykÅ‚ad:
   KiedyÅ› za cud uważano spadanie ryb z nieba. DziÅ› powszechnÄ… wiedzÄ… jest że to trÄ…ba powietrzna która przechodzi nad oceanem czy morzem wciÄ…ga w wir ryby a potem kiedy już sÅ‚abnie rozżuca je na terenach zamieszkaÅ‚ych.
   Wyobraź sobie sytuacjÄ™: Cowasz siÄ™ w czasie np. do czasów chrystusa widzisz osobÄ™ topiÄ…cÄ… siÄ™, wyciÄ…gasz jÄ… z wody, robisz sztuczne oddychanie, osoba przeżywa i dziÄ™kuje Ci za pomoc. Z racji że w tamtych czasach nikt nie znaÅ‚ pierwszej pomocy i że byÅ‚y to czasy że tak powiem "ciemnoty", ludzie zaczeli by mówic że ucaÅ‚owaÅ‚eÅ› tÄ… osobÄ™ i cudownie wyzdrowiaÅ‚a.
   W dzisiejszych czasach jest jeszcze wwwwwiele rzeczy nie wyjaÅ›nionych, za kolejne 200, 500 lat bÄ™dÄ… w niektórych tematach mówic o naszych czasach "ciemnota", może dla tego że kiedyÅ› dożyjemy czasów bez wojen, bez gÅ‚odujÄ…cych dzieci, bez zanieczyszczeÅ„ Å›rodowiska.
   Bo tak naprawdÄ™ mamy to wszystko w zasiÄ™gu rÄ™ki, ale chodzi o kasÄ™, wiÄ™c potrafimy tylko pisac i mówic o tych wszystkich problemach Å›wiata. A może wiara przestanie byc potrzebna, może zrozumiemy prawdziwÄ… istote życia?
   Mam tylko nadziejÄ™ że jeÅ›li grudniowa data 2012 roku nie jest kolejnÄ… Å›ciemÄ…, to zdążymy zdobyc wiedzÄ™ która pomoże nam przeżyc, lub chociaż szczÄ…tkowo ocalic nasz gatunek i kulturÄ™. I z caÅ‚ym szacunkiem to nie modlitwa nas uratuje, tylko nauka i logiczne rozumowanie, zgodne dziaÅ‚anie ludzi z caÅ‚ego Å›wiata.

ODPOWIEDZ

oki dzieki za odpowiedz

~autor

2008-12-06 22:50:34

Dzieki za twoja wyczerpujaca odpowiedz i szanuje twoje zdanie choc nie do konca z nim sie zgodze tak jak ty z moim ale niemam ci nic za zle tak jak ty mi i poprostu mozemy pogadac jak normalni ludzie a nie jak ta cala cholota przeklinajaca na wszystko i wszystkich!!!Moim zdaniem na probowanie i prawdziwe zrozumienie swiata jest juz za pozno poniewaz mielismy bardzo wiele czasu na zmienienie tego glupiego rozumowania wiekszosci ludzi lecz zmarnowalismy kolejna juz nie pierwsza szanse ktora byla nam dana.Popatrz Biblijne rozumowanie swiata jest zbyt perfekcyjne zeby mogl wymyslic to zwykly czlowiek do tego wszystkie objawienia ktore w wiekszosci sa potwierdzone ze to nie jest schiza nacpanych ludzi i skoro tam jest przedstawiona dokladna chistoria naszego dzisiejszego swiata z wyprzedzeniem ok.200 lat gdzie wszystko idealnie sprawdza sie w dzisiejszych czasach jak by to byla "gazeta" z wczoraj to daje to troche do myslenia.Powiem ci szczerze jeszcze niedawno moje rozumowanie bylo dokladnie takie samo jak twoje,nie wierzylem w Boga choc bralem go pod uwage ale ostatnie pol roku mojego zycia jest Wielkim potwierdzeniem istnienia Boga,malo-angazowania sie jego w moim codziennym zyciu i nie jestem chory umyslowo ani nacpany mam zaledwie 26 lat mam sliczna zone ale gdybys znal nas wczesniej sam bys nie zrozumial co sie z nami dzieje bo sam czasem tego nie rozumie!!!Doswiadczylem tego na wlasnej skorze i to dlatego niedam sie przekonac teraz to juz nikomu!!!Smie twierdzic i mozesz mnie tu nawet wysmiac bo cie doskonale zrozumie sam jeszcze niedawno wysmial bym kazdego kto opowiadal by mi takie zeczy ale sam Bog odwiedzil mnie i zmienil totalnie moje zycie,to nie jest chistoria na takie pisanie ale naprawde to co sie wydarzylo ostatno jest NIESAMOWITE i potwierdza istnienie Boga jako tego jednego jedynego!!!Popatrz tylko na wypowiedzi ludzi ilu dzis nie wierzy w Boga ale jesli zaczal bys czytac np.objawienia Matki Bozej ktore nie sa tylko sciema to znalazl bys tam odpowiedz na wszystkie dzisiejsze pytania i zagadki bo ona wszystko wyjasnia tylko ze nikt dzis juz nie slucha!!!!!!!!!Nawet ten kataklizm 2012-przebiegunowanie,ludzie probuja zrozumiec bedzie nie bedzie i co nawet tego nie jestesmy wstanie przewidziec bo nie przewidzimy,w objawieniach jest to wziete pod uwage dokladnie ten kataklizm ktory nas czeka lecz kiedy on nastapi i jaki bedzie straszny zalezy od nas samych i naszej modlitwy!!!! I tu dam sobie reke uciac a nawet glowe ze on nastapi lecz to nie bedzie data 21 12 2012 lecz bedzie przesuniecie w czasie choc badania wskazuja ze bedzie to dokladnie 21-23.12.2012r.dam ci przyklad jeden z tysiecy:bomby atomowe w chiroszimie-z dziwnych przyczyn niewyjasnionych do dzis a uznanych przez naukowcow i samych sprawcow spadly pare kilometrow od miejsca docelowego a w samym srodku tego chorroru gdzie wszystko zostalo zmiecione w pyl ocalal dom gdzie Matka Boza kazala zebrac sie tam ludziom i odmawiac rozaniec i ten jedyny dom i ludzie w nim OCALELI po wszystkim cala reszta wywalila oczy do wierzchu jak to mozliwe ale to znowu potwierdza sie ze nie jestesmy tu sami sobie a po smierci KONIEC!!! Nie to dopiero wtedy sie zacznie wszystko wiec nie zmarnujmy tak wielkiej szansy ktora nam daja!!!!Jesli jeszcze to czytasz to dla przykladu znajdz sobie komputer w "BESTIA" lub "BEAST" ktory jest w brukseli i o ktorym mowiono nam ponad 200 lat temu.......Dzieki i pozdrawiam Wszystkich

ODPOWIEDZ

Wiara czy nauka?

~Chaser

2008-12-08 00:34:03

Ja również ciesze się, że jest na tym forum ktoś z kim można kulturalnie porozmawiac:)
   ZauważyÅ‚em że powoli robi siÄ™ co raz wiÄ™cej wÄ…tków na które moglibyÅ›my porozmawiac w kwestii Nauka - Wiara, z czego bardzo siÄ™ cieszÄ™, ale bÄ™de staraÅ‚ trzymac siÄ™ samego sedna tematu. Dodac tylko mogÄ™ że wszystko co wczeÅ›niej napisaÅ‚em mógÅ‚bym bardziej rozwinÄ…c, aby byÅ‚o bardziej zrozumiaÅ‚e i lepiej wyrażaÅ‚o moje zrozumienie Å›wiata/wszechÅ›wiata, ale to z kolei wjąże siÄ™ z dodawaniem nowych wÄ…tków, gdzie znów odchodziÅ‚bym od głównego tematu rozmów, hehe:) i dodam jeszcze że bardziej lubiÄ™ rozmawiac z osobami mocno wierzÄ…cymi niż z osobami o poglÄ…dach podobnych do moich, ponieważ sÅ‚uchajÄ…c przeciwnego zdania do mojego, otwieram oczy na nowe wÄ…tki i staram siÄ™ udoskonalac swoje tezy, w których tak naprawdÄ™ mam jeszcze wiele luk które mogÄ™ wypeÅ‚nic, badź zmienic kÄ…t postrzegania pewnych faktów, zjawisk.
   WiÄ™c na wstÄ™pie wÅ‚aÅ›ciwego tematu napiszÄ™ jedno sprostowanie do mojej poprzedniej wypowiedzi, które bydź może znaczÄ…co wpÅ‚ynie na Twój odbiór mojego zdania.
   "...I z caÅ‚ym szacunkiem to nie modlitwa nas uratuje, tylko nauka i logiczne rozumowanie, zgodne dziaÅ‚anie ludzi z caÅ‚ego Å›wiata..."
   ChodziÅ‚o mi tu tylko o dosÅ‚ownÄ… modlitwÄ™, tzn. np. nad twojÄ… gÅ‚owÄ… wali siÄ™ budynek, a Ty zamiast uciekac modlisz siÄ™ ze zÅ‚ożonymi rÄ™koma (doÅ›c żartobliwy przykÅ‚ad; mam nadziejÄ™ że nie obrazi CiÄ™ to:), chodziÅ‚o mi o dosadne zrozumienie), bo jak wczeÅ›niej wspominaÅ‚em modlitwa wielu ludziom jest potrzebna, i jeÅ›li wÅ‚aÅ›nie modlitwa ma pomóc w umocnieniu czÅ‚owieka, w przetrwaniu, w obliczu zagrożenia to jak najbardziej jestem za.
   
   Nie wiem czy zauważyÅ‚eÅ›, ale gdy pisaÅ‚em o wierze w boga, pisaÅ‚em że nie wierzÄ™ w boga jako kogoÅ› lub coÅ› nie pojÄ™tego. Bo dla mnie pod sÅ‚owem bóg kryje siÄ™ ktoÅ›, coÅ› konkretnego (I tu znów mógÅ‚bym siÄ™ mocno rozwinÄ…c o swoich interpretacjach "Boga").
   I teraz uciekajÄ…c siÄ™ do twojej drugiej wypowiedzi; zacytujÄ™ twoje zdanie:
   "...Biblijne rozumowanie swiata jest zbyt perfekcyjne zeby mogl wymyslic to zwykly czlowiek...".
   Bardzo siÄ™ z tym zgodzÄ™, że w biblii jest sporo zdaÅ„, w których pewnie jest ingerencja wychodzÄ…ca poza ludzki rozum.
   I teraz weź pod uwagÄ™ pewien fakt... W pozostaÅ‚oÅ›ciach po cywilizacji majów też jest wiele przekazów o koÅ„cu Å›wiata/apokalipsie i to z konkretnÄ… datÄ…... A przecież byÅ‚o to zupeÅ‚nie inna cywilzacja, z zupeÅ‚nie odrÄ™bnÄ… religiÄ… (W wielu bogów!) i kalendarz majów z przepowiedniÄ… koÅ„czy siÄ™ na grudniu 2012 roku; który byÅ‚ sporzÄ…dzony z tego co wiem jeszcze przed napisaniem biblii!! Mieli również bardzo rozwiniÄ™tÄ… matematykÄ™ itd. co mogÅ‚o by Å›wiadczyc o prawdziwoÅ›ci ich bogów.
   Rodzi siÄ™ pytanie- a skÄ…d oni o tym wiedzieli??
   Przecież "nasz" Bóg do nich nie przyszedÅ‚, prawda?? Po za tym wierzyli w wielu bogów.
   Czyżby Ich bogowie byli równie prawdziwi co "nasz"??
   Mamy tu punkt wspólny, łączÄ…cy różne cywilizacje, z różnÄ… religiÄ….
   I tu nasówa siÄ™ jedna z moich iterpretacji Boga (I tu możesz mnie wyÅ›mac, ale tak mam w moich przemyśłeniach), że byc może to ingerencjia Cywilizacji obcej (Na pierwszy żut oka piszÄ™ bzdury, ale o tym dla czego tak uważam też mógÅ‚ bym siÄ™ rozpisac, byc może dla Ciebie nabraÅ‚oby to wiÄ™kszego sensu).
   
   I jeszcze jeÅ›li chodzi o twój przykÅ‚ad na istnienie Boga:
   "...bomby atomowe w chiroszimie-z dziwnych przyczyn niewyjasnionych do dzis a uznanych przez naukowcow i samych sprawcow spadly pare kilometrow od miejsca docelowego a w samym srodku tego chorroru gdzie wszystko zostalo zmiecione w pyl ocalal dom gdzie Matka Boza kazala zebrac sie tam ludziom i odmawiac rozaniec i ten jedyny dom i ludzie w nim OCALELI po wszystkim cala reszta wywalila oczy do wierzchu jak to mozliwe ale to znowu potwierdza sie ze nie jestesmy tu sami sobie a po smierci KONIEC!!!..."
   Przyznam że takie dowody na istnienie Boga czasem, troszkÄ™ mnie Å›mieszÄ…. Ale nie chodzi mi tu o obrażanie Ciebie;) Już tÅ‚umaczÄ™ Ci, dlaczego czasem troszke mnie Å›mieszy:
   Na caÅ‚ym Å›wiecie, codziennie, dziejÄ… siÄ™ tysiÄ…ce okropnych rzeczy, gdzie cierpiÄ… ludzie; chodzi mi o każdÄ… przykrÄ…, okropnÄ… sytuacje, bo czÄ™sto wojnÄ™ wymienia siÄ™ jako jeden przykÅ‚ad, a na samej wojnie jest tysiÄ…ce strasznych sytuacji, wiÄ™c na caÅ‚ym Å›wiecie strasznych, ochydnych sytuacji jest wrÄ™cz miliony!! I w tych milionach okropnych sytuacji, sÄ… tysiace sytuacji w których w obliczu strachu przed nadchodzÄ…cym zÅ‚em, bólem, zniszczeniem psychicznym, sÄ… ludzie którzy siÄ™ modlÄ… do Boga o pomoc, ale (że tak powiem, może nie Å‚adnie) wiÄ™kszoÅ›ci z nich Bóg nie pomaga... Mówimy wtedy że bóg tak zdecydowaÅ‚ bo chciaÅ‚ kogos pouczyc, zabrac do nieba, albo mówimy że poprostu miaÅ‚ pecha...
   I wiesz jak ja to rozumiem? To zwykÅ‚y rachunek prawdopodobieÅ„stwa... Z tÄ… chiroszimÄ…, to jest jedna z setek tysiÄ™cy przykrych historii w których ktoÅ› siÄ™ pomodliÅ‚ i przeżyÅ‚.
   To jest oczywiste, że z poÅ›ród 100 000 sytuacji w skali roku, w których ktoÅ› ma umrzec i siÄ™ modli o przeżycie, znajdzie siÄ™ jakiÅ› 1000 - 2000 osób które przeżyje... I co w tedy taki ktoÅ› mówi?? Bóg wysÅ‚uchaÅ‚ moich/jego modlitw.
   Zgodze siÄ™ że twój przykÅ‚ad zdażyÅ‚ sie w doÅ›c nie zwykÅ‚ych okolicznoÅ›ciach. Ale nie znamy caÅ‚ych faktów, byc może ktoÅ›, osoba dużej wiary przycukrowaÅ‚a sytuacjÄ™ że to takie niezwykÅ‚e przeżycie, może siÅ‚a ludzkiej wiary pomogÅ‚a, bo zdaża siÄ™ że np. osoba o silnej wierze potrafi siÄ™ uzdrowic.
   Ja z kolej sÅ‚yszaÅ‚em o takim doÅ›wadczeniu jak uzdrowciel (W moim rozumieniu osoba majÄ…ca ogromnÄ… siłę przekonania) przekonaÅ‚a chorÄ… osobÄ™ że on sam przejdzie za parawan odczynic modÅ‚y za uzdrownie chorego, a tak naprawdÄ™ poszedÅ‚ sobie na kawÄ™... wróciÅ‚ za 15 min. a osoba byÅ‚a już zdrowa. WiÄ™c poprostu siÅ‚a ludzkiej wiary.
   I tak za dużo odbiegÅ‚em od tematu, hehe.
   W każdym razie ja uważam że wiara w samego Boga nas nie uratuje, tylko wiara w czÅ‚owieka... że bÄ™dziemy sobie wstanie zaufac, czynic dobrze dla drugiego czÅ‚owieka, że przestanie nami wÅ‚adnÄ…c żądza pieniÄ…dza, myÅ›lenie tylko o sobie itd.
   SÄ… ludzie którzy czyniÄ… dobrze dla Boga, sÄ… ludzie którzy czyniÄ… dobrze ze trachu przed piekÅ‚em i sa tacy ludzie jak ja, którzy z natury rozumiejÄ… że trzeba czynic dobrze by byc czÅ‚owiekiem o wolnym umyÅ›le, by wszystkim żyÅ‚o siÄ™ dobrze:)
   W obliczu grudnia 2012 roku martwii mnie tylko to, że ludzie zacznÄ… czynic dobrze i doceniac życie dopiero gdy zagrożenie stanie siÄ™ bardzo bliskie i bardzo realne...
   Ale mam nadziejÄ™ i wiarÄ™ w czÅ‚owieka:)
   
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

koniec swiata

~Bart1986

2008-12-12 08:30:27

Wieże w to ze będzie koniec swiata cos sie zaczyna i cos musi skoczyć , wiele ludzi w to nie wieży tylko kariera sie dla nich liczy i piniądze a nie drugi człowiek .

ODPOWIEDZ

;-)

~Promyczek;-)

2009-01-29 18:23:28

Zgadzam się w 100% z autorem:) Nie będę się rozpisywać, bo napisałabym dokładnie to samo:) Do autora - doświadczyłeś cudu? Bo ja mam taki dziwny przypadek i nie wiem jak go zinterpretować. Ale nie chciałabym pisać o tym tutaj. Bardzo chętnie pogadam na te tematy. Mój e-mail: nika.rymka@interia.pl
   Pozdrawiam serdecznie! ;-)

ODPOWIEDZ

Słuchajcie!

~Krakuska

2009-01-30 18:01:45

Witam! Jestem nowa na tym forum. Przeczytałam wszystkie wasze posty, które, przyznaję, bardzo mnie zaintrygowały.Do wszystkich tych, którzy debatują nad końcem doczesnego świata,a wierzących(tak zresztą jak i ja) mam jedno pytanie: Wierzycie w objawienia, tak? No to powiedzcie mi, jakią macie gwarancję, że wszystkie te objawienia nie są interwencją jakiś sił nieczystych? Skąd wiadomo, że pochodzą one od dobrego Pana Boga naszego, nawet te z jakichś powodów szczególnie uznane przez Kościół? Dlaczego właśnie o to pytam? No, to doczytajcie się w tych wszystkich relacjach świadków ( bo podejrzewam, że większość świadkami sama jednak nie była) noocznych tych zdarzeń, ile w nich gróżb, zła i nienawiści się czai.I to mówi nasz dobry, miłosierny Bóg? Przecież tu mowa nietylko o grzesznikach, ale także o ludziach wielkiego serca, których taka kara dotknie podwójnie! Wiem, że to co napisałam, może dla niektórych wydawać się herezją, ale ja naprawdę zastanawiam się nad tym, ta myśl nie daje mi spokoju.Ja poprostu panicznie boję się zła a w tym wszystkim coś mi się nie podoba.Pozdrowienia dla wszystkich i liczę na odpowiedzi, co o tym myślicie :)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci  zamieszczane przez u¿ytkowników tej¿e strony. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanis³aw Michalkiewicz
Nasze kana³y RSS:
g³ówny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertê