Komentarze do artykułu: TykajÄ
ca bomba 2012 roku
2012 grudzien 21
~obi
2008-12-03 12:20:18
Farmazon i glupota co ci uczeni probuja nam do glow nawbijac.smiac mi sie chce z ich niemocy w to co otacza kule ziemska.
ODPOWIEDZ2012 grudzien 21
~Chaser
2008-12-06 20:19:51
RozwiĹ swojÄ wypowiedĹş, bo jak narazie to z Ciebie chce mi siÄ Ĺmiac
ODPOWIEDZ??????
~saba
2008-12-07 00:12:19
HEHEHE brawa dla chasera.... A co do kolegi to faktycznie nie moĹźna zrozumieÄ o co Ci chodzi...moĹźe coĹ bliĹźej...:)
ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
