Dodawanie komentarza

Do tematu: Sranie w banie

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Sranie w banie

~jakaśtam

2008-12-13 21:20:50

ludzie są popierdoleni tyle mam do powiedzenia Majowie tez chyba byli, sami sie pozabijamy na wzajem. Koniec świata bedzie to staje sie powoli tylko i wyłącznie przez nienawiść i głupotę ludzką... o jak ja nienawidze ludzi, siebie też, bo sama jestem człowiekiem. Ten świat to jedno wielkie gówno.

ODPOWIEDZ

ojojoj

~mini

2008-12-14 01:36:55

no wiec powodzenia zycze,prosto jest nienawidziec nie?

ODPOWIEDZ

Koniec świata

~Chaser

2008-12-16 13:16:41

Możnaby powiedziec że każdy przeżyje swój własny "mały" koniec świata, gdy straci dom, rodzinę, znajomych, wartości które czcił i w które wierzył, ludzi których szanował...
   Czytając twoją wypowiedź Pani "jakaśtam", wnioskuję że już dawno przeżyłaś koniec świata... więc nie masz się czym przejmowac:/

ODPOWIEDZ

...

~Sol

2008-12-18 21:49:38

Pani jakaś tam.... jestem dokłądnie takiego samego zdania. Cudownie to ujęłaś :-)

ODPOWIEDZ

Twój koniec świata

~Chaser

2008-12-20 17:13:21

Jakaśtam:
   "(...)o jak ja nienawidze ludzi, siebie też, bo sama jestem człowiekiem(...)"
   Teraz idź to powiedz swojej matce, ojcu.
   
   Sol:
   "(...)Pani jakaś tam.... jestem dokłądnie takiego samego zdania. Cudownie to ujęłaś :-)(...)"
   Ty też idź to powiedz.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę