Dodawanie komentarza

Do tematu: koniec

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

koniec

~LILKA

2005-04-06 10:48:22

nie wiem czy w to wierzyc....moze mowicie prawde a co z tymi przepowiedniami o zagladzie co sie z nami stanie czy spadniemy w otchłań???teraz nurtują mnie takie pytania! bede miala wtedy 23 lata....ja chcem pozyc dluzej:(

ODPOWIEDZ

2

~eri

2006-06-18 13:14:00

ale idiotka :D

ODPOWIEDZ

W miescie zaraza!!

~Robol

2006-08-20 14:05:16

Nie no rady nie daje... Zapewne spadniemy w otchlan.... Ziemia wywroci sie na lewa strone, biale stanie sie czarne, zupa pomidorowa juz nigdy nie bedzie smakowac tak, jak wczesniej, a najlepszy proszek nie dopierze plam po czerwonym winie w temperaturze 40 stopni:P:P I ak bym to widzial

ODPOWIEDZ

NIE WIERZ W TO!!

~Milenka

2006-12-30 02:10:51

to są brednie!!!!!! kalendarz Majów kończy się dopiero 9898 roku!!!! koniec świata mial nadejsc tuż po Narodzeniu Jezusa, Jego śmierci i Zmartwychwstaniu. Miał też być w 6.06.2006r. 13.04.2004rr.!!!! tę datę zna tylko Bóg i jak powiedzial ksiądz z mojej parafii "te daty wyznaczają sekty, ale Bóg nie pozwoliłby odkryć ludziom tej prawdziwej daty!!"

ODPOWIEDZ

koniec

~Ona_Wie

2008-07-20 09:39:52

Teoretycznie rzecz biorąc, koniec świata miał już być wiele razy, był??? Nie... Ale jak mówią niektórzy ``Zawszę musi być ten pierwszy raz,, Chodź to tylko pan Bóg wie kiedy to nastąpi, nie pozwolił by na koniec ludzkości, tak wcześnie, ludzie muszą poczuć smak życia..!
   
   P.S Po co rozgłaszacie ludziom o końcu świata, was chyba głowa boli !!!
   Tylko ludzi straszycie, po co..? Co to im da ??!! Świadomość że zginą!!!!????
   Lepiej Ci którzy wierzą w te bajki tego nie rozgłaszają..! Gdy dziecko w wieku
   o.k 8/10 lat to przeczyta to nie będzie tak łatwo pozbyć się tej myśli
   że świat legnie w gruzach! Acha, nie byłby to koniec świata tylko jak mówią doświadczeni ludzie ``Początek nowej ery,, I tak nie mogę zebrać myśli czy ta bajeczka się spełni...
   Jeszcze jedno!
   Pomyślmy o przyszłości, która nie prowadzi do nikąd ale która prowadzi nas do życia.!
   Nie powinnyśmy myśleć o przyszłości źle, nie powinnyśmy także martwić się tym, mamy
   4 lata przed sobą. Świat nie uległ jeszcze zniszczeniu, więc lepiej niech tak zostanie.
   Co nam da świadomość że zginiemy..? Albowiem tak być nie powinno...Sama świadomość
   może doprowadzić do samobójstwa. Zastanówcie się lepiej nad teorią co prawda nie możliwą,
   naszej śmierci.
   Więc krzyczmy razem:Bajko pisarzom stop..!!!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę