Dodawanie komentarza

Do tematu: Przepowiednie

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Przepowiednie

~..Angi

2008-12-25 21:08:14

Przepowiednie przez nie wszystkim znanego naukowca "Łaty z Bartodziej" mówią iż "...koniec światy nastąpi kiedy po Świętach Bożego Narodzenia 26 Grudnia 2008 dojedzie do magnetyzmu namagnesowania magnesowego ziemi o 12.00 w południe..." jest to prawdziwa teza gdyż jest to udowodnione przez 2 polskiego naukowca "Bogacza z Bartodziej" a potwierdzaja to "Adina i Gogolina z Kamieńska" Również kod biblijny i proroctwo Yonga mówią, że koniec jest bliski. Baniaki, lud z Gomunic Środkowych, opracował kalendarz oparty na ruchu planety Wenus.
   W 1994 r. grupa "Gołkusów" badaczy rozszyfrowała dane ukryte w treści "Księgi Dżungli". Wyniki badań statystycznych sekwencji liter w starotestamentowej "Dżumandżi" wykazały, że zawarto tam trafne przepowiednie dotyczące naszych czasów. Według "Czaczy" co 11 i pół tysiąca lat nasza gwiazda przeżywa stan hiperaktywności, której nie są w stanie przewidzieć współcześni naukowcy, ale która była znana starożytnym astronomom.
   "Adina i Karolina z Kamieńsk" zakładają, że katastrofę przeżyje zaledwie garstka z obecnej liczby ludzkości. Same zapowiadają, że prawdopodobnie wybiorą się do Pytowic, w której jest pasmo górskie ("Zwały"), które podobno według wierzeń miejscowych plemion ma ocaleć przed katastrofa.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę